Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 Wrz

BeneFit / High Brow (Kredka do brwi)

Markę BeneFit poznałam niedawno, bo zaledwie miesiąc temu będąc na zakupach w Sephora. Właściwie to udałam się tam po kolejną buteleczkę podkładu, ale że miałam nieco czasu pozwoliłam pani ekspedientce trochę pomanipulowac sobą 😉 Szukałam czegoś do stylizacji brwi i tak pokazano mi stend z produktami tej firmy.Ochom, achom i zachwytom sprzedawczyni końca nie było.Zapewniała, że i ja będę oszołominona. Ta więc poniżej moja (zapewne mało oszałamiająca) recenzja 😉

Obietnica: Kredka do optycznego unoszenia brwi. Aplikowany bezpośrednio pod łukiem brwiowym unosi brwi, rozświetla okolice oczu.
źródło: internet

A brow lifting and enhancing pencil that instantly adds a lifted look to the entire eye area. It’s never been easier to raise a brow or two! The soft, matte linen-pink pencil looks beautiful on all skin tones / żródło: http://www.benefitcosmetics.com/product/view/high-brow

Cena: 85zł / 2,85gMoja opinia: Może lifting to obietnica na wyrost, ale co można stwierdzić na pewno to fakt unoszenia brwi i rozświetlenia (prócz linii „brwiowej” nałożyć ją można również w linii wodnej oraz w kącikach oczu). Kredka „otwiera oko” i optycznie je powiększa.
Ja się tylko tak zastanawiam czy by uzyskać taki efekt konieczny jest zakup tej kredki? Osobiście uważam, że nie. Ten lub podobny efekt uzyskamy stosując np. biały cień. Śmiało więc mogę ten produkt wrzucić do szufladki „gadżet”.
Plus są i to widoczne, ale są też minusy. Produkt niestety uwydatnia włoski. Może jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają gładką skórę. Ja reguluję swoje brwi pęsetą i nie pozbywam się wszystkich jasnych włosków 🙁 Trzeba też uważać przy rozcieraniu by nie pomalować brwi, bo wtedy stają się jasne.

Konsystencja mazista, dość dobrze się rozciera (choć planuję kupić jakieś akcesoria do rozprowadzania bo paluszkami to tak jakoś nieporadnie).
Kredka jest bardzo wydajna, więc mimo ceny opłaca się ją kupić. Efekt utrzymuje się własciwie cały dzień, nie spływa, nie rozmazuje się.

Ocena: 8/10

Obsession
  • Gos

    Tez uwielbiam, jak panie (chociaz od niedawna Pan) z Sephory mna manipuluje:)))

    Zostalam nowym obserwatorem, fajny blog:)
    Zapraszam do mnie