Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 Wrz

Sephora / Light Veil Foundation (Ultralekki podkład)

Informacja zawarta na oficjalnej stronie Sephora jest dość mętna i niewiele mówi o tym produkcie. Zobaczmy co to za „deser brzoskwiniowy” przyszykowała dla nas marka i czy ma się ochotę go „zjeść”. Zapraszam
Informacja ze strony Sephora: Idealny podkład ma ultrakremową, lekką, ultranaturalną konsystencję, natychmiast dającą efekt pięknej brzoskwini. Podkład Light Veil Foundation jest tak lekki, że skóra w ogóle go nie czuje! Jego konsystencja to prawdziwa radość dla zmysłów, tak perfekcyjnie łączy się ze skórą, że gwarantuje bezbłędną aplikację!

Rezultat? Gwarantowana brzoskwiniowa cera!

Pojemność: 30ml
Cena: 55zł


Moja opinia: opakowanie typowe dla serii kosmetyków sygnowanych marką Sephora, a że lubię minimalizm i prostotę, lubię także to opakowanie. Tworzywowa tubka jest dość miękka przez co nie ma problemów z aplikacją produktu. Ja nakładam podkład palcami lub gąbka gdyż jego treściwa, mocno zwarta konsystencja musu jest właściwie nie do ruszenia i rozprowadzenia pędzlem. Po aplikacji dość trudno usunąć go z rak z powodu swojej zdecydowanej, nieco tłustawej konsystencji.
Z ilością nakładaną na buzie trzeba uważać, za dużo może powodować maskę i zrolowanie się podkładu. Odpowiednia ilość produktu natomiast wygląda przyzwoicie i trzyma się przez kilka kolejnych godzin na swoim miejscu. Wadą jest to, że niezbyt dobrze stapia się ze skórą przez co przy każdym dotyku twarzy pozostawia na palcach i dłoni tłuszczowo – podkładowy filtr, łatwo też o ślady na ubraniu. Podkład jest z tych średnio kryjących i z występującymi na mojej buzi zaczerwieniami radzi sobie dobrze. Zapach jest delikatny acz dziwny, jakby plastikowy.
Uważam, że podkład za tą cenę mógłby być lepszy i mieć mniej wad. A że znalazłam ich sporo dokończę swoje opakowanie i ładnie podziękuję.
Ocena: 3/10

Mój odcień z 6 dostępnych:

Obsession
  • ja tez kupiłam i nie lubie szukam chętniej aby jej go oddac

  • hej na prawdę fajny efekt daje 🙂 zapraszam do siebie i do obserwuję

  • No ja własnie Bourjois mix nie bardzo tez lubię 🙁

  • Opakowanie fajne, też lubię minimalizm, ale cena faktycznie za wysoka jak za dośc dyskusyjną jakośc. To już lepiej w podobnej cenie kupic coś Bourjois – niezła jakośc w tym przedziale cenowym.

  • Chyba nie byłby dla mnie 🙂