Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
11 gru

Konkurs z marką Benefit :)

Prezentów świątecznych nigdy dość, prawda? 🙂

Tym razem wspólnie z firmą Benefit przygotowałam dla Was szybki konkurs, bo trwający od dziś do najbliższej niedzieli, tj. 16.12.2012r. do godziny 12.00. Wszystko dlatego by zdążyć z wysyłką i dostawą jeszcze przed świętami 🙂 Do zgarnięcia pięć pełnowymiarowych baz Porefessional (jedna osoba-jedna baza).

Co trzeba zrobić by mieć szansę wygrania:
1/ Polubić fanpage fb firmy Benefit Cosmetics Poland  KLIK

2/ W komentarzu (wg wzoru poniżej) napisać w dwóch zdaniach co Ci się podoba/ nie podoba w  bożonarodzeniowych świętach?

3/ Zostawić pod postem komentarz wg wzoru:
– Lubię fanpage  Benefit Cosmetics Poland jako: (imię i pierwsza litera nazwiska)
– Co mi się podoba/ nie podoba  w  bożonarodzeniowych świętach?
– Adres email:

REGULAMIN KONKURSU
1/ Rozdanie jest organizowane przez serwis somethingtodoff.blogspot.com wraz z firmą Benefit Cosmetics Poland. Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2/ Sponsorem nagród jest firma Benefit Cosmetics Poland. Nagrody stanowią bazy Porefessional (o poj. 22ml) o wartości 140zł każda.
3/ Uczestnicy mają za zadanie dokończyć zdanie ” Co mi się podoba/ nie podoba  w obchodach bożonarodzeniowych świąt? „, a swoją odpowiedź pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką. W komentarzu należy podać również: adres email i imię wraz z inicjałami pod którymi lubi się fanpage fb firmy Benefit Cosmetics Poland .
4/ Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
5/ Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 16 grudnia 2012 r., godz. 12.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
 6/ Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybrana zostanie piątka zwycięzców z najciekawszą odpowiedzią. Każdy zwycięzca otrzyma 1 egzemplarz pełnowymiarowej bazy. Wyniki zostaną ogłoszone 16 grudnia 2012 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.
7/ Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
8/  Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
Obsession
 • dziękuję wszystkim za udział 🙂
  dziś pojawią się wyniki

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: paagpapaganda
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Podoba mi się wystrój ulic miasta – te wszystkie świecidełka i oświetlone figurki oraz choinki – oczywiście pod warunkiem, że zapada zmrok, wtedy wszystko jest pięknie oświecone. No i w domach świecą lampki i inne bajery w oknach (ja na przykład mam trzy mikołaje wchodzące po drabinie do mojego okna ;). A co mi się nie podoba? Jestem chrześcijanką i uczęszczam w niedzielę we mszy świętej, ale jak widzę KTO przychodzi na pasterkę – w ten jeden dzień w roku – to mnie zagina. Mam wrażenie, jakby ludzie przychodzili na pokaz, jacy to oni są religijni a przez cały rok ani nie myślą o kościele – a najlepiej jeszcze jak usiądą w pierwszej ławce. Ręce opadają..
  – Adres email: paagpapaganda@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit jako Paulina B

  W Świętach Bożego Narodzenia podobają mi się niesamowite zapachy. Kocham ten zapach wypastowanej podłogi, świeży powiew zawieszonych na mokro firanek przeplatający się z aromatem ciasta i "żywej" choinki. To wszystko niby robi się cały rok, ale tylko w ten świąteczny czas to wszystko jest takie magiczne i niesamowite. Wszystko to sprawia, że na Boże Narodzenie czekam cały rok i myślę o nim za każdym razem gdy odkurzam dywan i przez cały rok znajduję igły z choinki (zastanawiam się jak to możliwe, bo przecież dokładnie odkurzam:)

  adres e-mail: paula.bielak@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Marta F.
  Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Podoba mi się cała "otoczka" przygotowania do Świąt, kupowanie prezentów, pieczenie wspólnie z rodziną pierników, dekorowanie choinki – choć pewnie niektórzy nie celebrują jej tak bardzo. W Święta cała rodzina się jednoczy, często odwiedzają nas dawno nie widziani krewni.
  Adres email:martaff@vp.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Joanna M.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym nawet najbardziej sceptycznym Polakom otwierają się serca. Jestem szczęśliwa i bardzo dumna, że tylu moich rodaków włącza się w akcje typu Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, czy Szlachetna Paczka. Pomagamy innym, chociaż sami nie mamy zbyt wiele. I za to kocham Boże Narodzenie!
  – Adres email: joannaczy@op.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Klaudia S.
  – Co mi się podoba Bożonarodzeniowych świętach?: Zdecydowanie atmosfera, pyszne jedzonko i możliwość podzielenia się szczęściem z najbliższymi. W tym roku mam zamiar przeprosić kogoś kogo bardzo zraniłam, mam nadzieję, że atmosfera świąt pomoże mi w stworzeniu nastroju na pogodzenie się.
  – Adres email: sala.klaudia@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Izabela Ł. oraz jako Bella Beauty 🙂
  Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Najbardziej podoba mi się fakt, że mogę zrobić każdemu prezent 🙂 W końcu jest okazja i nikt nie mówi ''nie trzeba było''. Lubię obdarowywać i sprawiać innym radość. Przez cały rok obserwuję czego komu brakuje, notuję o czym marzą, co by się przydało… Potem w październiku i listopadzie ruszam na łowy. A w Wigilię niektórym kopara opada 🙂 A przecież tak niewiele wysiłku to kosztuje…
  Adres email: bellabeauty@wp.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Marta Z.
  – Co mi się podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Podoba: święta to najcieplejszy i najbardziej kolorowy okres w ciągu roku mimo zimna i szarości na zewnątrz,pyszne jedzenie- sama piekę co najmniej 3 różne ciasta, kupowanie ozdób świątecznych i prezentów-opanowuje mnie gorączka zakupów,rodzinna miła atmosfera,wspólne słuchanie kolęd 😉 i ciągle śpiewanie Last Christmas zespołu Wham ;))
  Nie podoba: tłumów w galeriach handlowych
  – Adres email: marta190@spoko.pl

 • Lubie jako: Ewelina J.
  E-mail: ewelinajamrozik11@wp.pl
  Lubie Święta Bożego Narodzenia za:
  -ich niepowtarzalny urok
  -to, że wtedy spedza się rodzinnie(razem) czas(jak nigdy)
  -to, że jest tyyle pysznego jedzenia:D
  Nie lubię:
  -za ich współczesną komercyjność
  -za materialne podejście(tylko prezenty,prezenty,prezenty…)
  -za to, ze po nich przybywa kilka kilogramów

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Aneta D
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  W świętach bożonarodzeniowych nie podoba mi się to, że z roku na rok przy wigilijnym stole zasiada coraz mniej członków mojej rodziny 🙁 Jest to bardzo niepokojące, ale mam nadzieje że w przyszłym roku to się zmieni.
  Za to bardzo lubię robić wszelkiego rodzaju słodkości i ozdabiać mieszkanie 🙂
  – Adres email: aneta_die@interia.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Magdalena W.
  – Podoba mi się ta wyjątkowa, niepowtarzalna atmosfera. Myślę, że wszyscy w Polsce kochają te Święta w szczególny sposób. Nie podoba mi się, że niektórzy zapominają po co te Święta są i widzą w nich tylko prezenty a zapominają o pojednaniu i rodzinnej atmosferze:)
  – Adres email: magdalena.wolan@gmail.com

 • Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowymi kosmetykami z 30% obniżką
  Coś Dla Pięknych Pań
  Pozdrawiam serdecznie
  Marcin Oniszczuk

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Dominika K.

  Nie będę ukrywać, że święta Bożego Narodzenia uwielbiam przede wszystkim za prezenty i nie mam na myśli jedynie ich dostawanie. Już w październiku planuję co najbliższa rodzina i znajomi mogą ode mnie dostać, co sprawi im największą radość. Lubię chodzić po sklepach w poszukiwaniu tych wymarzonych prezentów, przeglądać strony internetowe aby jak najszybciej znaleźć to coś. Niestety strasznie męczą mnie wyprawy do sklepów w grudniu gdy panuje istny szał zakupowy 🙂 Oczywiście nie jestem tak zepsuta aż do szpiku kości i w świętach cenię także dobre jedzenie, jakie nam serwuje i atmosferę, która pozwala mimo drobnych wcześniejszych kłótni czy sporów pięknie spędzić ten czas wraz z rodziną i przyjaciółmi.

  Adres email: dominika.kasowska@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Jowita Romaniuk
  – W świętach najbardziej podoba mi się to, ze przyjeżdża cała nasza rodzina, że raz do roku wszycy staja na uszach, zeby być razem 🙂
  – Adres email: jovi.rom@wp.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: aktorka miliona form
  – Co mi się podoba:
  ciepla rodzinna atmosfera, ubieranie choinki i jej zapach,ozdoby swiateczne, piecznie piernikow;d
  co mi sie nie podoba :
  przepych, kolejki w sklepach!! ;d
  – Adres email:
  jagna1394@wp.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Anna M.
  – Świeta Bożego Narodzenia lubiłam do czasu gdy mieszkałam w swoim rodzinnym domu,jak się wyprowadziłam i zaczęłam życ na własny rachunek ,święta mnie męczą.Pracuję całymi dniami i okres świateczny chciałabym spędzic tak jak ja tego chcę…niestety w kolejce do odwiedzin ustawiają się po kolei-teściowa,babcia ,ciocia.Tym sposobem święta spedza się za stołem objadając się do granic mozliwości.Pół biedy jak rodzina żyje z sobą w zgodzie przez cały rok,ale jak są jakieś kłótnie i awantury w ciągu roku a potem przychodzi Wigilia i Boże Narodzenie i zaczyna się wielkie udawanie-jaką jesteśmy wspaniałą kochającą się rodziną.A co potem ,powrót do codzienności i tak w kółko.
  Oczywiście są tez plusy Świąt ,jak np. sam klimat świąt,kolędy,zapach drzewka w domu ,przepyszne ciasta,zapach pomarańczy i cynamonu ,prezenty i dużo ,dużo więcej.

  – Adres email:anulkamo@wp.pl

 • jestem szczęśliwą posiadaczką tego produktu więc sobie daruję 😉 ale gra warta świeczki;)

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Kinga S.
  – W Bożonarodzeniowych świętach najbardziej podoba mi się ten cały czas. Jesteś z rodziną. Jednocześnie łączymy się i odbudowujemy nasze relację. Każdy sobie przebacza i zaczyna wszystko od nowa. Wtedy zawsze u mnie w domu panuje przyjazna aura:). Ubóstwiam w tym czasie bożonarodzeniowym dekoracje tematyczne! Jak ulice są przystrojone jak i również nasze mieszkania. Cenie sobie drzewko, które jest ozdobione przeróżnymi rzeczami. U mnie w domu zawsze był, jest i będzie żywa choinka! Cenię sobie w niej jej zapach lasu, który dostarcza do mojego domu w okresie świątecznym. Również uwielbiam ten czas kiedy trzeba gotować słynne 12 potraw. [..]
  kinga.sobczak@vp.pl

 • 3/ Zostawić pod postem komentarz wg wzoru:
  – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: (imię i pierwsza litera nazwiska)
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  – Adres email

  Lubię jako :
  Kornelia Kinga M

  Nie lubię świąt bożonarodzeniowych jak dla mnie jest to mocno przekłamane , przereklamowane święto . Ludzie udają jacy to są szczęśliwi , jak to się kochają … A tak naprawdę robią z tego cyrk… istny wyścig szczurów !
  Coraz lepsze droższe prezenty , trudno już zadowolić kogokolwiek… te wystawne kolacje , nowe stroje …
  Nikt nie pamięta już o kolędowaniu , lepiej przecież puścić płytę albo jeszcze lepiej załączyć coś na youtube … nie lubię , bardzo nie lubię !

  korneliamys@wp.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Malgorzata.N
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Otoz uwielbiam Boze Narodzenie za sam zapach zywej choinki,jej ubieranie z moja coreczka,zapachy dobiegajace z kuchni.Ogolnie ten caly klimat swiateczny,cale miasto lsni od kolorowych swiatelek na balkonach,dekoracjach sklepowych ( juz od polowy pazdziernika tutaj we Wiedniu)Jednak tutaj na obczyznie jest juz calkiem inaczej jak kiedys bywalo,jak bylam mala dziewczynka.
  – Adres email: malgoskawieden@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Paulina W
  Co mi się nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? To, że z roku na rok stają się coraz mniej rodzinne, przyjemne, dobrze kojarzone. Stają się obowiązkiem i przepchanym przez media i półki sklepowe wytworem.
  Adres email: fluffy.is.sweet@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Paulina Ł.
  – Święta Bożego Narodzenia lubię za klimat, który wprowadzają, za to, że są leniwe, wolne i na te pare dni łączą rodzinę w bardzo miłej atmosferze. Lubie je też za szał zakupowy, który nas ogarnia, kiedy to szukamy prezentów dla naszych bliskich oraz za świąteczne przygotowania z rodziną, które bardzo zawsze nas zbliżają!
  – Adres email: paulina.laptuch@gmail.com

 • 1. Lubię Benefit Cosmetics Poland jako Magda T.
  2. Święta co roku kojarzą mi się z dzieciństwem zapach ciasta, cynamonu prawdziwej choinki u dziadków starannie udekorowana przez dziadka watą i te pyszne pierogi, ale nie tylko dziś uświadamiam sobie iż to nie tylko to od niedawna zaczęły mnie fascynować rzeczy których nie zauważałam. Zmarznięci ludzie pędzący wszędzie, moi przyjaciele którzy w tym roku spędzają pierwsze święta razem i koleżanka która pierwszy raz spędza rodzinne święta bez najważniejszej osoby. i to zawsze puste miejsce….
  3. afro95@wp.pl

 • – Lubię Benefit Cosmetics Poland jako Agnieszka M.
  – Święta Bożego Narodzenia cenię sobie za czas spędzany z najbliższymi i wspomnienia, które pozostaną we mnie do końca życia. Ten świąteczny czas lubię również dlatego, że ludzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki stają się lepsi, hojniejsi i życzliwsi.
  agamatosek@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Edyta D.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Nie lubię przedświątecznego pośpiechu, który widać wszędzie dookoła i wszechobecnego chamstwa w sklepach! Lubię: piec cista i ciasteczka, pakować prezenty i przyozdabiać dom 🙂
  – Adres email: asagao@o2.pl

 • Lubie fanpage Benefit Cosmetics Poland jako:Klaudyna W
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Najbardziej podoba mi sie fakt spedzenia Swiat w rodzinnym gronie,jako ze mieszkam za granica,przewaznie tylko w Swieta mozemy cala rodzina zebrac sie razem do stolu.przezylam juz Swieta bez rodziny i nawet pieknie przystrojona choinka,puchaty śnieg i pelen stól nie zastapia chwil spedzonych w rodzinnym gronie.
  Adres email:ilovemakeup@windowslive.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Marta K
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Podoba mi się powrót do ponadczasowych wartości. Zatrzymanie się choć na chwilę… spotkania z rodziną, wzajemne ciepło i miłość oraz choćby chwilowa chęć na bycie lepszym. Nie podoba mi się za to, że święta ulegają coraz większej komercjalizacji. Niedługo już chyba od września będzie nas ganiało stado Mikołajów i zastępy choinek. To mnie wkurza !
  – Adres email: kaczmartak@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako Patrycja Z.

  Co mi się nie podoba w bożonarodzeniowych świętach – Nie lubię kiedy ludzie okazują zachwyt nad tymi świętami, że jest to okazja do bycia miłym, wybaczenia sobie itp., a w rzeczywistości wcale się nie stosują do tego, co mówią. Uważam, że to święto jest naprawdę miłym czasem, tylko trzeba samemu się o to zatroszczyć, bo od samego myślenia o tym nic się samo nie wydarzy.

  Adres email: pati.z91@wp.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Aneta S.

  Co mi się podoba w bożonarodzeniowych świętach ?

  Zdecydowanie aspekt kulinarno – muzyczny. Dla mnie te święta mają smak pierogów z grzybami i kapustą oraz brzmią dwupłytową składanką muzyczną – świąteczną, oczywiście!

 • -Lubie jako Adrianna J.
  -Co mi się podoba w świętach bożonarodzeniowych? Oh, logiczne! Wspaniałe zapachy, niepowtarzalna rodzinna atmosfera, pyszne potrawy, wręczanie innym prezentów (patrzenie na ich radość!!) To że nagle cały świat robi się jakiś milszy i weselszy, a ludzie są bardziej uczynni.
  Na przede wszystkim to że w końcu mogę odpocząć i usiąść w ciepłych kapciach z kubkiem kakao w ręku, nic nie robiąc!
  -mail: mudi.dudi.blog@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Edyta P.

  – Co mi się podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  To jedyny taki czas w roku, kiedy bez wyrzutów sumienia pałaszuję to, na co mam tylko ochotę, a naprawdę uwielbiam jeść 🙂 Nie straszne mi kalorie, bo spalam je podczas rodzinnych nocnych świątecznych spacerów.

  – Adres email:
  eszasza@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Katarzyna Anna
  -Podoba mi się że te święta naprawdę wpływają miło na ludzi i na postrzeganie otaczającego świata, wszyscy są serdeczni. Dużo świątecznych smakołyków. Można również z okazji świąt sprawić komuś mały nieoczekiwany upominek.
  -adres e-mail kakasiabe@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Maria M.
  – W Świętach podoba mi się spokój, rodzinna atmosfera, zapach świerku, bigosu i smażonego na maśle karpia… no i ból brzucha od przejedzenia, bo wszystko było tak dobre, że żal nie spróbować:)
  – Adres email: lakierowa.mania.mani@gmial.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Klaudia M.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Święta te są dla mnie wyjątkowe, ponieważ to jedna z niewielu chwil w roku, kiedy mogę spędzić czas z bliskimi, których niejednokrotnie widzę bardzo rzadko, niejednokrotnie li i jedynie raz do roku. Wtedy czas, który zwykłego dnia dłuższy się w nieskończoność, jak na złość płynie niezwykle szybko – pośród gwaru, śmiechów, żartów, zapachu świątecznych potraw zegarek nie chce stanąć, pozwalając nam cieszyć się wzajemnie naszą obecnością i bliskością.
  – Adres email: kajaaa22@onet.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Beata O.
  – Co mi się podoba? Cieżko byłoby mi nie lubieć Świąt Bożego Narodzenia. To zdecydowanie najbardziej magiczny okres w ciagu całego roku. Biały śnieg, chinka, spotkania z nijbliższymi, zapach wigilijnych potraw, prezenty to tylko niektóre rzeczy które powodują że te świeta są wyjątkowe. A poza tym uwielbiam godzinami wpatrywać się w choinkę 😀
  – Adres email: beaaatka21@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako:

  Elżbieta Z.

  Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?

  Ojj zdecydowanie nie podoba mi się, że komercyjnie święta zaczynają się już w listopadzie :/, ale to chyba jedyna niefajna strona, jaką jestem w stanie w nich dostrzec. Pomijając to, bożonarodzeniowy czas uwielbiam za euforię w jaką mnie wprawia planowanie świątecznego menu, dokupywanie ozdób na choinkę, obmyślanie i kompletowanie prezentów dla bliskich, a także to, że jakby nie było, jest to czas spotkań (i obżarstwa, ale ten aspekt litościwie pominę), rozmów, ciepłych momentów z rodziną i bliskimi dla nas ludźmi (no i może mój kototymczas, co to nikt go nie chce, przemówi ludzkim głosem 😉

  (doceń wysiłek jaki włożyłam w likwidowanie kropek, coby sie w dwóch zdaniach zmieścić)

  – Adres email:
  ellisabeth@o2.pl

  pozdrawiam!

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Klaudia K.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Podoba mi się przede wszystkim wspaniała, ciepła atmosfera świąteczna mimo mroźnych temperatur za oknem. Uwielbiam spotkanie z rodziną, wspólne jedzenie 12 potraw a przy tym rozmowy o minionym roku a także wspomnienia z lat dzieciństwa nie tylko mojego, ale także mojej babci, dziadka. Kocham wspólne śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem, składanie życzeń, zapach czerwonego barszczu, imbiru w herbacie, gorącego powietrza od ciągłych oddechów gości i specjalnie podgrzanego pieca. Tych świąt nie da się opisać – są czymś innym niż Wielkanoc czy inne. Atmosfera eliminuje każdy powstały minus jaki nasuwa mi się na myśl o Bożym Narodzeniu.
  – Adres email: jungledrum@interia.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Ewa K.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Uwielbiam spotkania rodzinne, prezenty, lenistwo, dobre jedzonko, życzenia, ubieranie choinki, kolędy… i mogłabym wymieniać w nieskończoność!!! A nie podoba mi się to, że tak krótko trwają i trzeba szybko wracać do pracy ;(
  – Adres email: karpik.ewa@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Joanna Dz

  – Co mi się podoba bożonarodzeniowych świętach? Przede Wszystkim to,że jestem wtedy z całą rodziną w domu.Moi rodzicę pracują poza granicami naszego kraju,więc na co dzień z reguły ich nie ma.W święta wszyscy zjeżdzają do domu i mogę się nimi choć po części nacieszyć.

  sidebyside93@gmail.com
  :)*

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Gosia W.

  W świętach podoba mi się przygotowywanie prezentów dla moich bliskich. Po pierwsze to niezła gimnastyka dla mnie, bo nie lubię dawać byle czego – mój prezent musi być specjalnie wymyślony i przygotowany dla obdarowywanej osoby. Przy tym nie stawiam na prezenty 'gotowce', dostępne w sklepach zestawy świąteczne i temu podobne. W ogóle staram się dodać do każdej rzeczy jakiś akcent osobisty – a nierzadko wykonuję prezent własnoręcznie od a do z. To niezła gimnastyka koncepcyjno-realizacyjna dla mnie, a ja to lubię. Ale najważniejsza jest radość obdarowywanych – uważam, że na tym polegają święta – na przebywaniu razem z ważnymi dla nas ludźmi i sprawianiu sobie nawzajem przyjemności: bo na to rzadko mamy czas na codzień.

  Adres email: noctem@onet.eu

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: La vie selon Marie

  – Co mi się nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Nie podoba mi się przede wszystkim to, że wiele rodzin zamiast przekładać ponad wszystko spokój i cieszenie się sobą w miłym i spokojnym gronie robi mnóstwo rzeczy na pokaz i tylko dlatego " że wypada ". Kłótnie o wieszanie lampek na krzaczkach ( bo sąsiad już ma a my nie, poza tym trzeba miec wiecej ), o wyjazd na wigilie do rodziny ( bo tak na prawdę nikogo tam nie lubimy, a głupio odmowic ) czy dretwe skladanie sobie życzeń przy opłatku ( bo w koncu do rodziny pojechalismy, i cedzimy wyuczone formułki przez zacisniete zeby). Cieszmy sie swietami i spedzajmy je tak jak nam serce podpowiada.

  – Adres email: lavieselonmarie@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Justyna K.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Nie podoba mi się obłuda i czysto marketingowy charakter, który przez ostatnie lata stał się nieodłącznym towarzyszem bożonarodzeniowych świąt. W święta jesteśmy nastawieni na konsumpcje i nie dotyczy to tylko jedzenia wydajemy dużo pieniędzy by zaspokoić potrzeby dyktowane nam przez media i wielkie korporacje. Ten pęd do posiadania czyni ludzi obłudnymi aby mieć więcej niż inni. Święta straciły dla mnie swój urok, ale lubię je za to, że mogę spotkać się z rodziną i spędzić z nimi czas. Lubię choinkę, zaoach potraw i wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, cieszę się również, że wracam na święta do Polski 🙂
  – Adres email: amsela1988@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Milena Trz.
  Co mi się podoba w bożonarodzeniowych świętach? To, że chociaż raz w roku, każdy z nas myśli więcej o swoich bliskich, o ich potrzebach, niż o sobie.
  Co mi się nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? To, że nie do wszystkich przychodzi Św. Mikołaj i ludzie muszą zmierzyć się z tą szarą rzeczywistością w tak pięknym i radosnym czasie…
  Adres email: nenka_24@op.pl

 • 1.Lubie fanpage Benefit Cosmetics Poland jako : Agata K
  2. Święta Bożonarodzeniowe podobają mi się przede wszystkim ze względu na zapach! Pomarańcze, goździki, cynamon, kompot z suszu, podsmażane pierogi, zielone iglaste drzewko!! Jestem freekem zapachowym 🙂
  3. arabska.guma@gmail.com

 • Lubię na FB: Aga Julia G.

  Plusy dodatnie i plusy ujemne świąt BN:

  dodatnie:
  + atmosfera
  + możliwość sprawienia komuś frajdy
  + jedzonko
  + własnoręczne przygotowywanie i wysyłanie kartek

  ujemne:
  – czerwono-białe trolle, przez nieporozumienie zwane świętymi mikołajami
  – hipokryzja z kurtuazją

  argentauris@gmail.com

  _________________________________________

  • Coś mi się fejsbuk pierdęczy, chyba z dziesięć razy klikałam przycisk "Lubię to!", ale nic to nie zmienia. Wtf?

  • No!! Wreszcie :]

 • Anonimowy

  1) FB jako Natalia P. 😉
  2) Kocham obdarowywanie siebie nawzajem, bo wbrew powszechnemu mniemaniu, ja także lubię dostawać podarki 😀 (a wygrana w konkursie to właśnie coś w tym styl). Dodatkowo spotkanie z bliskimi, niekończące się godziny rozmów przy dobrym cieście 🙂 Coś pięknego! Przeraża mnie jedynie fakt, że będę musiała ostro ćwiczyć po świętach, żeby zrzucić te dodatnie kilogramy.
  3) nattalia015@hotmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Magda K.
  – Co mi się nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Ilość jedzenia! Jeść lubię, ale ilość jedzenia jaka jest przygotowywana przez mamę i babcię czasami woła o pomstę do nieba 🙂
  – Adres email: unappreciated.blogspot@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Marzena P.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Święta Bożego Narodzenia to okres wyjątkowy dla wszystkich osób wierzących. Niestety obserwuję coraz więcej przepychu przedświątecznego. Dla ludzi są ważniejsze drogie prezenty, niż czas spędzony z bliskimi w miłej atmosferze. Dla mnie ogromną wartość mają rzeczy niematerialne, więc w te święta będę cieszyła się z czasu spędzonego z rodziną.
  – Adres email:marzena84p@wp.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Paulina Z.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Szczerze mówiąc mam sprzeczne uczucia w kwestii świąt – uwielbiam świąteczne dekoracje, potrawy i ogólny spokój (ale tylko siedząc samemu w domu). Nie lubię natomiast komercjalizacji świąt, sprowadzania wszystkiego do drogich prezentów i przymusowej tradycji – czyli nikt nie jest wierzący, ale święta muszą być! Wszyscy się kłócą na dzień, ale przy łamaniu się opłatkiem robią dobrą minę do złej gry….Także ja uwielbiam i nienawidzę świąt 🙂
  Adres email: luthieenn@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Joanna G
  – – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? – podoba mi się świąteczna , ciepła atmosfera która ogania wszystkich ludzi , lubię gdy wszyscy zasiadają w zgodzie do stołu dzieląc sie opłatkiem, nie podoba mi się nawału świątecznego ,,kiczu'' który występuje w sklepach. i które sprzedawcy nam nachalnie wciskają………….
  – Adres email:agrzesik94@gmail.com

 • Anonimowy

  – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Agata T.
  – Co mi nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Jedynym minusem Świąt Bożego Narodzenia jest to, że na kilka dni przes imprezą sylwestrową nie można dopiąć spodni!
  – Adres email: agata.teo@wp.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Marta S.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Najbardziej lubię w świetach to, że mam trochę wolnego od szkoły. Lubię też święta za to, jakie fajne świąteczne kosmetyczne zestawy pojawiają się w sklepach. Magii świąt nigdy nie czułam – szczerze mówiąc do wigilii wszyscy już się zdążą o wszystko pokłócić u mnie, może dlatego. Mimo tego często zbiera mi się na wzruszenia i refleksje w okresie świąt, a to zawsze jest dla mnie miłe i cenne.
  – Adres email: martasarniak@wp.pl

 • Anonimowy

  Lubie na fb: Aneta Kalinowska
  Co mi się podoba w świętacj BN: atmosfera w święta, zapachy potraw i nie tylko 🙂
  Mail: aneta19110@wp.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Klaudia A.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Przede wszystkim kocham Święta Bożego Narodzenia za to, że rodzi się Malutki Jezus. Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach ludzie traktują Boże Narodzenie, jako okazja do spotkania się w gronie rodziny, jest to oczywiście bardzo ważny moment i za to też lubię Święta, ale nie możemy zapominać o prawdziwym sensie Bożego Narodzenia. Dzisiaj to czym częstują nas media i internet to jest po prostu jakaś kpina. No, ale wracając do głównego wątku, podoba mi się wspaniała atmosfera jaka panuje u mnie w domu, wspólne ubieranie choinki, robienie ozdób świątecznych, wysyłanie kartek świątecznych do całej rodziny 🙂 Boże Narodzenie to również czas zadumy, zawsze wtedy się wyciszam i skłaniam do refleksji 🙂
  – Adres email: klaudia77_11@o2.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Sty Lla
  – Co mi się podoba w Świętach: magiczna atmosfera przy wigilijnym stole, piękna choinka i śnieg 🙂
  – Adres email: styllaa89@o2.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Aleksandra W.
  Dni do Świąt Bożego Narodzenia odliczam już od stycznia, a przygotowuję już od września (przecież piosenki i filmy same się nie ściągnął, a im dłużej ciasto pierniczkowe poleży, tym lepiej smakuje!!:) ) Ten czas jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ kojarzy mi się ze spokojem, z pogodą ducha, i miłością- raz do roku moja gigantyczna rodzina zapomina o kłótniach ciągnących się cały rok, siadamy przy stole i rozmawiamy… Raz w roku nie tym co idzie źle, ale o tym co jakoś jeszcze trzyma nas w kupie, wspominamy miłe chwile które przecież kiedyś tam się przewijały.. Do tego wspólnie ubierana choinka z dzieciakami kuzyna plączącymi się gdzieś pod nogami i krzyczącymi"ja też chcę, przeciez ja też ubieram!". Święta nie są dla mnie obłudą. Są czasem w którym człowiek może się na chwilę zatrzymać, pomyśleć chwilę nad swoim życiem, i nawet jeśli nie na długo- to chociaż na trochę poczuć się lepiej ze sobą. Dlatego własnie kocham święta:)
  Adres email: ola.wiechowska@o2.pl

 • – Lubie fanpage Benefit Cosmetics jako: Emilia M.
  – Co mi się nie podoba w Bożonarodzeniowych Świętach to to, że tak rzadko bywają śnieżne i prawdziwie białe…
  – e-mail: chwila_dla_siebie@interia.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Paula R.

  Co lubię? Nasze prywatne tradycje. Tzn ja przebieram się za Mikołaja, rzucam kilka żarcików, a później wszyscy jeśli chcą dostać prezent muszą wykonać jakieś zadanie, które im zlecę. Zaśpiewać, zatańczyć, powygłupiać się. I nie ważne czy mają 2 lata czy 60 lat. W końcu Mikołaj rządzi. I zawsze kiedy siadamy do barszczu z uszkami mówię jak to gdy byłam mała myślałam, że to są prawdziwe uszka świni. Póki co cała rodzina co roku udaje, że wciąż ich to bawi;)

  A czego nie lubię? Tego uczucia objedzenia, że aż ciężko się ruszać. No ale coś za coś;)

  Mój adres email: molibdenas@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Kosmetyki Atiny
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Nie podoba mi się wielkie sprzątanie i gotowanie;/
  – Adres email: anitabre@op.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Katarzyna Ł.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Powyżej wszyscy pisali co im się podoba w bożonarodzeniowych świętach. A ja się wyłamię i powiem… że szczerze ich nie lubię. Ogromną przyjemność sprawia mi oczywiście wolne do pracy i szkoły, smaczne jedzenie i prezenty, ale w zasadzie… Wolne można mieć z każdego innego dowolnego powodu- niekoniecznie gwiazdki, dobre jedzenie robię sobie w każdy weekend a prezenty bez okazji cieszą przecież równie bardzo. Nie lubię świąt, a szczególnie tych, za wszechogarniającą nagle obłudę. Wszyscy muszą być dla siebie mili, nagle wszyscy są jedną wielką rodziną i są na siłę szczęśliwi. Nagle zapominają własnego zdania, tylko po to, żeby nie daj boże!, z kimś się nie pokłócić. Lecące wszędzie kolędy i piosenki świąteczne typu 'last christmas' doprowadzają mnie do szału… bo tu człowiek chce się ogrzać słuchając 'przebojów' które w końcu powinny lecieć na 'listach przebojów' to słyszy piosenki od których zamarza jeszcze bardziej! O! I dlatego właśnie nie lubię tych świąt.
  *wszystko napisane powyżej proszę potraktować z przymrużeniem oka 😉 Co nie zmienia faktu, że powyższych rzeczy w świętach Bożego narodzenia nie lubię.
  – Adres email: arivle13890@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Kasia s.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?

  W świątach Bożego Narodzenia uwielbiam coroczną wycieczkę do stajni ! Tak ! Właśnie do stajni w której są krowy, świnie, byki, kaczki, gęsi, kury , indyki i wszystkie inne zwierzęta które
  znajdziemy na gospodarstwie. Od najmłodszych lat chadzałam tam sobie, gdyż o północy zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem 🙂 No i tak mi zostało do dziś, co prawda jeszcze nigdy nie porozmawiałam sobie z krową dlaczego to akurat ona daje mleko z którego robimy wigilijne MAKÓWKI a nie byk, albo dlaczego to kogut pieje żeby obudzić Nas na poranną mszę aby obwieścić narodziny Jezusa. Zawsze mnie to zastanawiało 😀 Może kiedyś się dowiem a jak nie ja, to może moje dzieci?:D

  – Adres email: szymanska_katarzyna0@o2.pl

 • – Lubie fanpage Benefit Cosmetics jako: Kasia B
  – Co mi sie podoba nie podoba w Bożonarodzeniowych Świetach: Podoba mi sie ten wyjatkowy czas i piekna duza żywa jodłowa choinka, która co roku stoi w naszym salonie. Nie podoba mi się ze swieta tak szybko zlecą.
  -e-mail: kasienka.mix@wp.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Agnieszka K.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Podoba mi się bliskość rodziny i przyjaciół, ciepło wieczorów przy choince, wspólne śpiewanie kolęd i przepyszne jedzenie. Czego nie lubię? Tego, że święta są pretekstem do zarobienia pieniędzy przez sklepy i różne firmy, nie lubię widziec mikołajów i ozdób świątecznych w supermarketach tuż po pierwszym listopada. Nie podoba mi się tez to, że tradycja wysyłania papierowych kartek z życzeniami jest powoli zastępowana przez zwyczaj wysyłania smsów…
  – Adres email: rincewind9998@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Tatiana D.
  Co mi się podoba/nie podoba w Bożonarodzeniowych Świętach?: Zacznę od rzeczy " niemiłych " 🙂 nie podoba mi się generalne sprzątanie, które zawsze przeprowadzam przed świętami, szorowanie, pucowanie, czyszczenie wszystkich zakamarków… choć wiem, że później jest strasznie przyjemnie, a nawet jestem z siebie bardzo dumna, gdy dom pachnie i lśni czystością idealną! Ciężka harówka! A podoba mi się wszystko, co ze Świętami jest związane, przede wszystkim spotkanie z bliskimi ludźmi, których zbyt często nie widzę, rozproszone po całym świecie, ach to poszukiwanie lepszego życia, podoba mi się świąteczna atmosfera, która wszędzie panuje wypełniając serca dobrem, szczęściem i radością, pomagająca zapomnieć o smutkach i problemach dnia codziennego, uwielbiam zapach choineczki, ozdoby i wystroje świąteczne, przepyszne, tradycyjne, Wigilijno – Świąteczne potrawy, kolędy, rozbrzmiewające ze wszystkich stron, puszyste płatki śniegu spadające z nieba i radość w sercu – jakby dało się ten czas w tym momencie zatrzymać 🙂
  Adres email: tanika@mailmix.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Bambusowy Raj
  – Co mi się podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Pieczenie pierniczków, którego nie mogę się już doczekać 😀 oraz robienie świątecznych dekoracji – nie mam miejsca na choinkę, więc w ruch idą gałązki, ozdóbki, wstążeczki, szyszki, świeczki, pomarańcze i gożdziki oraz oczywiście moja śliczna kurtyna światełek 🙂
  Uwielbiam też rodzinne spotkania, zwłaszcza, że w tym roku ciągle byłam w rozjazdach.
  – Adres email: joanwi@interia.pl

 • Lubię Fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Magdalena T.
  Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych Świętach?? Na pewno nie pdoba mi się czekanie w Wigilię na resztę rodziny, która to przychodzi jak im się chce a ja umieram z głodu. Żołądek skleja mi się z kręgosłupem na widok tych pyszności a ja muszę czekać ;(
  A podoba mi się widok ludzi ganiających jak szaleńcy po sklepach, wyrywających sobie koszyki, rózne produkty z rąk, a ja sobie stoję obok i chicham się. Podoba mi się też gotowanie mojej ukochanej kapuchy wigilijnej z grzybami, aromat unosi się w całym domu i wtedy juz wiem,że są prawdziwe Święta. Podoba mi się też coroczne chodzenie na pasterkę, kiedy to przeżywam i wczuwam się w magiczny czas Bożego Narodzenia.
  Adres email: martaa-magdaa@wp.pl

 • Anonimowy

  – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Tosia S.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Absolutnie nie podoba mi się to, że trwają tak krótko, że są tylko jeden, jedyny raz w roku, a mijają błyskawicznie … Że tylko raz w roku mam okazję najeść się do oporu przepysznych pierogów z kapustą i grzybami autorstwa mojej cudownej babci, odrzucam rygorystyczną dietę na te kilka magicznych dni, ah! 🙂
  – Adres email: ilonka@opoczta.pl

 • ja podziękuję, bo nie polubiłam się z tą bazą :/

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Bogusława M.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Może to wszystkich zdziwić, ale cała ta "świąteczna atmosfera" bywa denerwująca, w moim rodzinnym domu przeważnie były to krzyki i wrzaski, że coś nie zrobione, że za długo śpimy itd. – zamiast uprzejmości i słodkości. Chociaż czasami miałam ochotę nagle wyparować to nie wyobrażam sobie bez tej krzykliwej rodziny Świąt, a najfajniejszy jest moment, gdy zasiadamy do stołu, dzielimy się opłatkiem i zapominamy o wszystkich naszych grzeszkach.
  – Adres email: boskejsza@o2.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Anna T.
  Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Ja najbardziej lubię oczekiwanie. Same święta mijają według mnie zbyt szybko, żeby się nimi nacieszyć. Za to oczekiwanie u mnie trwa całe 24 dni przed "pierwszą gwiazdką". Pakowanie prezentów dla najbliższych, wyobrażanie sobie jak się ucieszą z prezentów, pieczenie ciast, obieranie pieczarek (nie jem innych grzybów:P) i miłe wspomnienia o tych, których już nie ma (mój dziadek zawsze w Wigilię dzielił się opłatkiem ze swoim kanarkiem i zawsze następnego dnia opowiadał mi, co kanarek mu powiedział w nocy:) To są dla mnie święta.
  Adres email: anna-maria-anna@o2.pl

 • 1) Lubię na Facebooku jako Aneta G.
  2) w świętach bożonarodzeniowych najbardziej lubię wigilijne potrawy 🙂 oraz to jak cały świat cudne iskrzy w płatkach śniegu 🙂 A także ten mrozek i kojarzące mi się z nim błękitno-biało-srebrne połączenie kolorystyczne, które cudnie wygląda np. na pazurkach 🙂
  3) cinnamonne85@o2.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: wszystko co mnie zachwyca
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Nie podoba mi się cała masa jedzenia. Co roku mamy wielokrotność 12 potraw. Jestem tego masa, wszystko błyszczy, ale niestety wszyscy są zmęczeni.
  – Adres email: wszystkocomniezachwyca@gmail.com

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako Katarzyna B
  Ze Świętami Bożonarodzeniowymi kojarzy mi się tradycja, więc podoba mi się ich cała oprawa połączona z klimatem rodzinnego ciepła, bliskości, przełamania. Wiele ludzi, napełnieni magią Świąt, decydują się zmienić coś w swoim życiu, piszą listy, godzą się, wyznaczają nowe cele w życiu. Przy wigilijnym stole spotykają się różne pokolenia, wymieniają poglądy, wracają do wspomnień sprzed wielu, wielu lat, wspólnie tworzą tradycję. Uwielbiam świąteczne zdjęcia, zwłaszcza dzieci… Maluszki przebrane za małego Mikołaja lub śpiącego aniołka są takie słodkie, czekanie na pierwszą gwiazdkę, patrzenie na zmalowane artystycznie mrozem szyby, blask świec, zapach potraw – to jest piękne!
  EMAIL censi@op.pl

 • 1. Lubię jako Magdalena B.
  2. Święta lubię za przepiękne ozdoby na ulicach i zapach piernika. Nie lubię za to, że wtedy zawsze samotność doskwiera bardziej niż zazwyczaj…
  3. prozjopeza@poczta.onet.pl

 • K.

  – Lubię fanpage jako Kaja C.
  – W świętach najbardziej lubię wyjątkową atmosferę panującą w domu, zapach choinki, cynamonu i ciasta mojej babci. Lubię też towarzyszące mi w dzień Wigilii uczucie podekscytowania, które zostało jeszcze z czasów kiedy to z wypiekami na twarzy oczekiwało się na przyjście Mikołaja.
  minkmuffs1@gmail.com

 • – Lubię fanpage jako Katarzyna Ch.
  – W Świętach Bożego Narodzenia najbardziej podoba mi się to, że mimo tego całego zakupowego szału, masy prezentów, sprzątania potrafimy ze spokojem usiąść z całą rodziną przy wigilijnym stole nie zapominając o prawdziwej istocie tych świąt – Bożym Narodzeniu.
  chrapka@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Barbara H.
  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  Podoba mi się: Jedzeeeeeenie! Uwielbiam jeść, Wigilia to idealny czas dla takiego głodomora jak ja. Na stole jest wtedy tyle przysmaków, że nie wiem w czym wybierać i jak zagospodarować sobie mój brzuszek na te pyszności!
  Do tego te wszystkie zapachy. Kilka dni świąt to czas, w którym przez mieszkanie przewija się dużo, pięknych i miłych zapachów. To też lubię.
  No i prezenty. Uwielbiam je kompletować, przygotowywać, pakować i wkładać pod choinkę. Lubię ten zwyczaj.
  Co mi się nie podoba: Nadprogramowe kilogramy po kolacji wigilijnej. Zdecydowanie 😀
  To, że co rok czekam do 24, aby pogadać z moim psem i nigdy nie odezwał się jeszcze do mnie ani słowem. A przecież wtedy zwierzęta mówią ludzkim głosem 🙁
  – Adres email: madisek@o2.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics jako: Weronika Katarzyna Z.
  Co mi się podoba w świętach?
  Na przekór wszytskim: komercja! Uwielbiam być otoczona gwiazdkami w centrach handlowych, 50 różnymi Mikołajami czającymi się na ich korytarzach i nieustającymi promocjami! Kocham to, że tylko na tydzień przed świętami nie mogę swobodnie przejść się po Sephorze bo ludzie nagle przebudzają się z rocznego letargu i robią innym prezenty 😉
  weronika.zmyslowska@yahoo.pl

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako:
  profil na FB: Elizabeth Harmony
  Moje prawdziwe inicjały: E. B.

  – Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?

  Najbardziej w tym okresie podoba mi się fakt, że cała rodzina jest razem przy świątecznym drzewku podczas gdy wkoło czuć zapach cynamonu, goździków i piernika. Wszyscy mają wolne nie myślą o pracy są w stanie dać siebie, swój czas i szczery pełen radości uśmiech jako najlepszy, a zarazem bezcenny prezent.

  – Adres email:
  elizabeth-harmony@wp.pl

 • Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Justyn W.
  Co mi się podoba/ nie podoba w bożonarodzeniowych świętach?
  W bożonarodzeniowych świętach nie podoba mi się od ostatnich kilku lat kilka rzeczy ale najbardziej wszechobecna komercja zaczynająca się czasami już pod koniec października. Mdli mnie i dławi kiedy widzę powyrzucane we wszystkich hipermarketach i tym podobnych sklepach masę czekoladowych Mikołajów, papieru do pakowania prezentów i ogrom plastikowych bubli proponowanych na podarunki za horrendalne kwoty. Niestety, ale już sama ta nagonka ze strony producentów nastawiona tylko i wyłącznie na zysk skutecznie zabija nastrój nadchodzących świąt. A szkoda…
  Adres email: thenailside@gmail.com

 • – Lubię fanpage Benefit Cosmetics Poland jako: Sabina S.
  – Co mi się nie podoba w bożonarodzeniowych świętach? Nie podoba mi się ta okropna mania zakupowa i nabijanie zysków nieprawdziwymi okazjami.
  – Adres email: sabela87@gmail.com

 • 1) Lubie na facebooku jako Iza P
  2) w świetach bożonarodzeniowych najbardziej lubie rodzinny klimat
  3) blogkropeczka33@gmail.com