Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
8 maj

Czarujący migdał/ moja opinia i minikonkurs

Migdał przybył do mnie dobry miesiąc temu, jak pamięcią sięgnąć. Od początku mnie zauroczył…

…zapachem. Ostatnio mam szczęście do pięknie pachnących kosmetyków a migdałowa linia od L’occitane zasługuje na osobny wpis, peany i miano produktów z najpiękniejszym* aromatem z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, do tego niezwykle trwałym.
Nie wiem czy to wszystko za sprawą wysokiej koncentracji olejku migdałowego czy innych naturalnych składowych, których w produktach jest wiele klik-zrzut na skład olejku myjącego, ale faktem jest, że jest to aromat niezwykle urzekający. Ciepły, eteryczny i nieco orientalny. Najlepiej znany mi z olejku pod prysznic, który w kontakcie z mokrą skórą tworzy mleczną i gęstą warstewkę skutecznie oczyszczającą ciało i pozostawiając je otulone tą niewiarygodną wonią. Produkt jest wydajny lecz mimo wszystko bardzo oszczędnie się z nim obchodzę. Wszystko dlatego, że chciałabym by pozostał ze mną jak najdłużej. Odkładam więc butelkę pojemności wyjściowej 250ml na wyjątkowe okazje.

*no ok, akacja od  L’occitane pachnie równie pięknie.

W serii migdałowej prócz olejków znajdziecie mydło, peeling pod prysznic, żel wyszczuplający, koncentrat do ciała, krem modelujący, krem do stóp, peelingujące łupinami mydełko (takie jak na poniższym zdjęciu) oraz krem do rąk w różnej pojemności, który pachnie równie pięknie jak myjący olejek, jest lekki i wchłania się błyskawicznie. Chcesz się o tym przekonać?
edit: krem i niespodziankę otrzymuje: eszasza@gmail.com
Serdecznie gratuluje i poprosze o przesłanie na mój adres email danych do wysyłki
Wszystkim dziękuję za udział 🙂
Obsession
124 komentarze
 • Ziraat Loans

  Nadal szukasz pozyczki, a Twój bank odmawia jej udzielenia, poniewaz masz zla historie kredytowa? A moze potrzebujesz kredytu na zakup domu, rozpoczecie lub rozszerzenie dzialalnosci? Nie szukaj dalej, poniewaz pomozemy Ci z pozyczka. Pozyczka jest szybka i pewna. skontaktuj sie z nami teraz bez ziraatloans@gmail.com, aby uzyskac wiecej informacji.

  23 lipca 2021 o 00:10
 • patialalegitimate

  Do you need Quick Loan to settle your bills and startup
  business? contact us now with your details to get a good
  Loan at a low rate of 2% per Annual
  Do you need Personal Finance?
  Business Cash Finance?
  Unsecured Finance
  Fast and Simple Finance?
  Quick Application Process?
  Finance. Services Rendered include,
  *Debt Consolidation Finance
  *Business Finance Services
  *Personal Finance services Help
  contact us for more information on how to get started:
  (Whats App) number:
  +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com
  Mr Jeffery

  5 czerwca 2021 o 21:16
 • Richard William

  Witaj!
  Czy potrzebujesz pożyczki? Jestem zarejestrowanym i rzetelnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym kłopoty finansowe, starającym się spłacić rachunki za szkołę, próbującym kupić samochód lub założyć tam własną działalność gospodarczą, kontrahentom i agencjom rządowym. Aby uzyskać więcej informacji lub formularz wniosku o pożyczkę, skontaktuj się z nami przez e-mail: (lizzyloans@gmail.com)
  Zarządzanie. whatsapp: +27632656050
  Skontaktuj się z kredytem Speedy teraz !!!

  17 maja 2021 o 20:51
 • Midland Credit

  Uwaga: Jesteśmy bezpośrednimi pożyczkodawcami w 100% International Project
  Finansowanie i obecnie poszukujemy osób ubiegających się o pożyczki, brokerów pożyczkowych i międzynarodowych projektów do sfinansowania. WIĘCEJ PYTAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ NASTĘPUJĄCY E-MAIL: customercare2@marsoncompanyltd.com whatsapp: +48732104284 !!!

  7 maja 2021 o 12:11
 • Midland Credit

  Uwaga: Jesteśmy bezpośrednimi pożyczkodawcami w 100% International Project
  Finansowanie i obecnie poszukujemy osób ubiegających się o pożyczki, brokerów pożyczkowych i międzynarodowych projektów do sfinansowania. WIĘCEJ PYTAŃ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEZ NASTĘPUJĄCY E-MAIL: customercare2@marsoncompanyltd.com whatsapp: +48732104284

  7 maja 2021 o 12:11
 • steve salvatore

  Dobry wieczór, czy szukasz pożyczki na rozpoczęcie działalności lub potrzebujesz pieniędzy z powodów osobistych, takich jak; pożyczki finansowe, mieszkaniowe, inwestycyjne, samochodowe, konsolidacja zadłużenia, pożyczki osobiste, opieka medyczna itp.? Możesz ubiegać się o 100 000 PLN jako osoba fizyczna i 50 000 000 jako podmiot lub firma współpracująca. w przystępnej stawce 3%. Żądana kwota pożyczki. Jesteśmy gotowi zadowolić naszych klientów w ciągu 24 lub 48 godzin od otrzymania zestawu. Nasze usługi są autentyczne i dobrze udokumentowane dla celów prawnych. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji E-mail: stevesalvatore132@gmail.com

  5 maja 2020 o 03:08
 • Michał Baranski

  Świadectwo o tym, jak otrzymałem pożyczkę Nazywam się Arecki Aronn i mieszkam w Lublinie, otrzymałem pożyczkę w wysokości 350 000 zł od tego legalnego pożyczkodawcy, z którym kontaktujesz się na swój adres e-mail: (annaweichhaus11@gmail.com) w celu uzyskania pożyczki jest bardzo legalne. Obiecuję wszystkim, że będą świadczyć o jej dobrej woli.

  15 września 2019 o 20:09
 • Omoike Stanley

  Obiecuję podzielić się tym świadectwem pożyczki z powodu Bożej łaski w moim życiu

  Dzień dobry,

  Jestem Agnieszka Agata, obecnie mieszka we Wrocławiu. W tej chwili jestem wdową z Czwórką dzieci. W maju 2015 r. Utknąłem w sytuacji finansowej i musiałem refinansować i zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojego kredytu. Ale tak jak Bóg chciał, zostałem przedstawiony kobiecie Bożej prywatnemu pożyczkodawcy, który udzielił mi pożyczki w wysokości 850 000 PLN, a dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci mają się dobrze w tej chwili, jeśli musisz skontaktować się z jakąkolwiek firmą z Odniesienie do zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, bez sprawdzenia wiarygodności kredytowej, bez podpisu z jedynie 3% stopą procentową i lepszymi planami spłat i harmonogramem, prosimy o kontakt z Betty Mabel (betty.mabel227@gmail.com). Nie wie, że to robię, ale jestem teraz tak szczęśliwy i postanowiłem dać ludziom więcej o niej poznać, a także chcę, aby Bóg jeszcze bardziej ją pobłogosławił. Możesz skontaktować się z nią poprzez e-mail: betty.mabel227@gmail.com My Whatsapp Numer telefonu: +1 (929) 267-7281

  23 stycznia 2019 o 11:52
 • Omoike Stanley

  Świadectwo o tym, jak zmieniło się moje życie (betty.mabel227@gmail.com)

  Nazywam się Magdalena Magda, mieszkam w Warszawie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdą osobę, która szuka dla nich pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewny, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że Magdalena Magda skierowała Cię do nich. e-mail do pani Betty Mabel przez: (betty.mabel227@gmail.com) Mój numer telefonu Whatsapp: +1(929)267-7281

  23 stycznia 2019 o 11:51
 • METHODIST LIMELIGHT CO-OPERATI

  Bent u op zoek naar een ECHT FINANCIEEL LENINGSBEDRIJF om u een lening te geven tussen 5.000 Euro en 5.000.000 Euro (voor een bedrijfs- of bedrijfslening, persoonlijke lening, woningkredieten, autolening, schuldconsolidatieleningen, risicokapitaal, lening in de gezondheidszorg, enz.)
  Of heeft u om de een of andere reden een lening van een bank of financiële instelling geweigerd?
  Meld u nu aan en ontvang binnen drie dagen een echte financiële lening die is verwerkt en goedgekeurd.
  METHODIST LIMELIGHT CO-OPERATIVE LENING BEDRIJF, wij zijn een „Internationaal erkende leningverstrekker” die ECHTE FINANCIËLE LENINGEN verstrekt aan particulieren en bedrijven tegen een lage rente van 2% met uw geldige identiteitskaart of het internationale paspoort van uw land ter verificatie.
  Onze lening Terugbetaling begint 1 (één) jaar nadat u uw lening hebt ontvangen, en de terugbetalingsduur varieert van 3 tot 35 jaar.

  VOOR ONMIDDELLIJKE REACTIE EN VERWERKING VAN UW LENINGVERZOEK BINNEN 2 WERKDAGEN,
  Neem rechtstreeks contact met ons op via deze e-mail: methodistcooperativeloan@gmail.com

  Neem contact met ons op met de volgende informatie:

  Voor-en achternaam:____________________________
  Bedrag nodig als lening: ________________
  Leentijd: _________________________
  Doel voor lening: ______________________
  Geboortedatum:___________________________
  Geslacht:_______________________________
  Burgerlijke staat:__________________________
  Contact adres:_______________________
  Stad postcode:__________________________
  Land: _______________________________
  Bezetting:____________________________
  Mobiele telefoon:__________________________

  Stuur uw verzoek voor onmiddellijke reactie op: methodistcooperativeloan@gmail.com

  Dank je.
  Mevrouw KATHY HALL
  Regisseur.
  METHODIST LIMELIGHT CO-OPERATIVE LENING BEDRIJF
  E-mail: methodistcooperativeloan@gmail.com

  19 grudnia 2018 o 22:51
 • GUILLERMO PAREDES

  Witam znacie VERONIQUE GOFFIN?
  Jest pani spotkałem e-mail na tej stronie jako pożyczkodawcy. Po pierwsze nie zrobił tego, ale po 48 h, otrzymałem mój kredyt 350000 na okres 240 miesięcy o mnie, dlatego zdecydowałem się zeznawać w jego imieniu. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, skontaktuj się z nią i nie będą rozczarowani: VERONIQUEGOFFIN01@gmail.com
  I ‚m peruwiański. Nazywam się GUILLERMO PAREDES
  Dzięki za Twoje podjąć.

  22 lipca 2017 o 14:10
 • America Blankatmcard

  potrzebujesz kredytu? jeśli tak, napisz do nas na jullietfinancialaid@yahoo.com aby uzyskać więcej informacji z listy
  Nazwa:
  wiek:
  płeć:
  kraj:
  stan:
  tel:
  zawód:
  Kwota kredytu:
  Okres kredytowania:
  miesięczny przychód:
  Celem funduszy:
  e-mail:
  pozdrowienia,
  Julia
  Kontakt email: jullietfinancialaid@yahoo.com

  18 stycznia 2017 o 11:04
 • Paul john

  Uwaga! Uwaga!! Uwaga!!! ,

  Dr Paul firma pożyczki John doszła do udzielania pożyczek prywatnych, komercyjnych i osobowych z bardzo niskich stóp procentowych rocznie tak niskie, jak 2% w ciągu 1 roku do 55 lat spłaty okres trwania do każdej części świata.

  Dajemy pożyczki w przedziale od 2.000 $ do $ 50.000.000. Nasze kredyty są ubezpieczone maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dr Paul John jest jednym z wiodących dostawców usług internetowych finansowania.

  Jeśli potrzebujesz kredyt konsolidacyjny, mamy wiele elastycznych planów na naszym panelu kredytowej, aby dać Ci equity release w domu. Możemy nawet pomóc w finansach przedsiębiorstw!

  Zainteresowane osoby prosimy o mailowy:

  Kredytodawcy Nazwa: Dr John Paul
  Kredytodawcy Email: dr.paulloanlender@hotmail.com

  INFORMACJE EMITENTA

  Nazwa:
  Kraj:
  Numer faksu:
  Numer osobisty:
  Zawód:
  Seks:
  Wymagana ilosć:
  Czas trwania kredytu:
  Miesięczny przychód:

  pozdrowienia
  Dr Paul John
  Online reklamodawcy ..

  18 czerwca 2016 o 03:16
 • BEN


  cześć

  Czy jesteś w potrzebie pożyczki dzisiaj dla swojej firmy? jesteś zmieszany
  o spłatę długów? czy trzeba kupić dom, samochód, sprzęt
  a nawet kapitał na finansowanie projektów i masz złą historię kredytową? wtedy nie martw
  więcej za usługodawca bezpiecznych domach jest tutaj, aby rzeczy o wiele łatwiej i szybciej
  Ci z naszym łatwym procesem i usług.
  oferujemy finansowania na niskim oprocentowaniu w wysokości 3% dla osób fizycznych,
  Firmy i organizacje, przy minimalnej kwocie $ 20,000.00 do
  maksymalna kwota $ 40,000.000.00. Stosowanie jest bardzo proste po prostu e-mail
  nas tutaj na nasz email biurowych (vidersafehomes@yahoo.com) w celu uzyskania
  Szczegółowe informacje na temat procesu aplikacji.

  Pełne imię i nazwisko:
  Kwota kredytu:
  Kraj:
  Trwanie:
  Zawód:
  Numer telefonu komórkowego:

  nie możemy się doczekać, aby dać Ci najlepsze usługi.

  Pozdrowienia…

  13 czerwca 2016 o 09:36
 • Mr Oziba Randy

  Cześć,

  Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, domu pożyczki, kredyt samochodowy, kredyty studenckie, kredyty konsolidacji zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub konfiguracji finansowej jednego lub więcej powodów. Raczej ich rozwiązania kredytowe! Jestem uczciwym człowiekiem, prywatny pożyczkodawca, kredytów dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby traktować pożyczkę do naśladowania przelew w ciągu 48 godzin. KONTAKT: ozibarandy@hotmail.com

  dane aplikacji

  Nazwa:
  Data urodzenia:
  Płeć:
  Stan cywilny:
  Adres:
  Lokalizacja
  Status:
  Kod pocztowy:
  Kraj:
  Telefon:
  E-mail:
  Cel państwa kredytu:
  Kwota kredytu:
  Kredyt Czas trwania:
  Miesięczny dochód netto.

  Powrót do mnie jak najszybciej z powyższych informacji, aby uzyskać więcej informacji.
  Czekam na wiadomość od Ciebie.
  Dzięki i Bóg zapłać,
  Pan Oziba Randy.

  13 maja 2016 o 17:44
 • MOORE COOL

  JESTEŚ W JAKIKOLWIEK potrzeb finansowych czy też potrzebujemy funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? CZY TRZEBA KREDYT o rozliczenie długu lub opłacać rachunki lub rozpocząć miłym firmy? Dajemy pożyczki w przedziale $ 5000USD (pięć tysięcy złotych) do $ 10,000,000USD (dziesięć milionów dolarów) Proszę zrozumieć, że jesteśmy organem, który jest gotowy do pomocy, bardzo, kto jest zainteresowany w promowaniu gospodarczym swojego kraju. Chciałbym, aby wiedzieć,
  Naszym celem rozdawanie pożyczki dla klientów indywidualnych, firm i Industries, Handel ludźmi.

  CEL
  1. W celu wyeliminowania ubóstwa
  2. Aby zbudować gospodarkę
  3. Aby pomóc budować Szczęśliwych domów.
  JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY prosimy o wypełnienie formularza
  PONIŻEJ
  Prywatny adres e-mail:
  Nazwa:
  Adres:
  Kraj:
  Numer telefonu:
  Kwota potrzebna:
  Kredyt Czas trwania:
  Zawód:
  Miesięczny przychód:
  Wiek:
  Seks:
  Czy stosowane przed?
  E-mail: moorecoolloanersc.e.o@gmail.com

  11 maja 2016 o 21:59
 • Jessica Shannon Shirley

  Jestem Jessica Shannon Shirley z USA, Północna Karolina obiecuję
  dzielić świadectwo całego świata po raz mężem wrócić z powrotem do mnie, a dziś z całym szacunkiem chcę podziękować dr. Odenore dla przynosząc radość i szczęście do mojej relacji i mojej rodziny. Chciałbym poinformować wszystkich, że jest rzucający zaklęcie, które jest realne i prawdziwe. Nigdy nie wierzyłem w żadnej z tych rzeczy, dopóki nie rozwiązały mojego męża, ja wymaga pomocy, aż znalazłem wielką pisowni rzucającego, a on rzucił zaklęcie miłości dla mnie, i zapewnił mnie, że dostanę mojego męża z powrotem w ciągu dwóch dni po zaklęcie zostało rzucone. Trzy dni później, zadzwonił mój telefon, i tak szokująco, to był mój mąż, który nie powołał mnie do ostatnich 6 miesięcy, i złożył przeprosiny za przerwy serca, i powiedział mi, że jest gotów być moim powrotem kości aż resztę życia ze mną. Dr Odenore, wydała mu się wiedzieć, jak bardzo kochałem i chciałem go. I otworzył oczy wyobrazić, jak bardzo jesteśmy dzielić się ze sobą. Jak I`m piśmie świadectwo teraz `m najbardziej najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi i ja i mój mąż żyje szczęśliwe życie i nasza miłość jest silniejsza, niż jak to było jeszcze przed naszym zerwać. Tak, że `s dlaczego Obiecałem podzielić się swoim świadectwem całego wszechświata. Wszystko podziękowania dr Odenore do nadmiernej pracy, że on zrobił dla mnie. Poniżej znajduje się adres e-mail w każdej sytuacji jesteś w trakcie przerwy serca, i zapewniam was, że tak zrobił minę dla mnie, będzie on z pewnością pomoże wam też. skontaktuj się z nim teraz na e-mail odenoretemple@gmail.com

  (1) czar Rak
  (2) czar Ciąża
  (3) HIV / AIDS zaklęcie *
  (4) Pierwsze swoje oszustwa pieniądze *
  (5) Jeśli chcesz mieć dziecko.
  (6), jeśli zawsze masz zły sen
  (7) Zaklęcie na zdobycie miłości jeden z więzienia.
  (8) Pobierz ogromny kredyt bez ponoszenia żadnych opłat pisowni *
  (9) Chcesz kobiet / mężczyzn do pracy po ciebie.
  (10) Jeśli chcesz ex powrotem.
  Skontaktuj się z nim dziś za pomoc i będziesz szczęśliwy na wieki. E-mail ODPOWIEDŹ: odenoretemple@gmail.com

  3 grudnia 2015 o 03:42
 • Jessica Shannon Shirley

  Witam Panie i Panowie!

  Potrzebujesz kredytu? Jesteś odrzucona przez bank, a chcesz uzyskać kredyt, aby spełnić Twoje wszelkie potrzeby? Nie ma problemu. Niezależnie od sytuacji finansowej. Oferuję kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, kredyty międzynarodowych, kredyty konsumpcyjne i kredyty ekskluzywne kredytów edukacyjnych. I oferują pożyczki dostępne dla innych spółek, innych publicznych i prywatnych, a wielu. Jestem do dyspozycji
  daje żadnych kredyt, nieruchomości, finanse, i więcej. Oferuję zarówno długo- i krótkoterminowego kredytu z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się ze mną już dziś i uzyskać kredyt pierwszej klasy usług finansowych: E-mail: ex.loan1999@yandex.com

  – Financial Loan
  – Kredyt Inwestycyjny
  – Auto Loan
  – Konsolidacja zadłużenia
  – Przejęcie kredytu
  – Pożyczka osobista
  – Xmas Pożyczka

  Utkniesz Jeśli jesteś naprawdę potrzebują kredytu, aby spróbować się ze mną skontaktować. E-mail: ex.loan1999@yandex.com
  Zekere zaufanie

  3 grudnia 2015 o 03:41
 • Anita Francis

  Zastosuj na szybkie i niedrogie pożyczki z ANITA finansowania kredytowego Spółki. anitaloanfirm1@live.com
  Czy jesteś w potrzebie pożyczki, czy może został z kolei w dół przez bank wcześniej, jest to okazja szukasz. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytu, takich jak pożyczki biznesu, kredyt samochodowy, kredyt firmy, kapitał podwyższonego ryzyka, kredyt mieszkaniowy, kredyt studencki lub pożyczki do wyboru w 2% stopy procentowej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy: anitaloanfirm1@live.com

  1 grudnia 2015 o 16:44
 • Elena Nino

  Czy jesteś w żadnych problemów finansowych? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub zapłacić rachunki? Dajemy pożyczki dla osób, które potrzebują pomocy. Zgłoś się poprzez e-mail: elenanino07@gmail.com

  Dziękuję i Bóg błogosławi
  Pani Elena

  20 listopada 2015 o 23:21
 • Jamie Freeman

  Pożyczki !! Pożyczki !! Pożyczki !! Czy jest ktoś tutaj, kto wciąż walczy, aby uzyskać kredyt? Czy jesteś w potrzebie pożyczki z jakiegokolwiek powodu i nie wiesz, gdzie można uzyskać tanie i niezawodne pożyczek, twoja pomoc jest ostatecznie tutaj jako oferujemy tanie kredyty na niskim oprocentowaniu w wysokości zaledwie 2%. Zainteresowane kredytobiorców są o kontakt poprzez e-mail na (Freemanloanfinance@gmail.com) i dostać swoje kredyty dzisiaj.

  20 listopada 2015 o 07:02
 • sunny micheal

  Dzień dobry
  Szukasz bardzo prawdziwy kredyt?
  Osoby ubiegające się o kredyty, pozdrowienia od wintrust firmy hipoteczne
  Posiadamy certyfikat pożyczki pożyczkodawcy,
  Czy chcesz pomoc finansowa w firmie?
  Czy chcesz kupić swój wymarzony dom i samochód?
  Czy chcesz założyć firmę i nie wiesz, gdzie zacząć od?
  Możesz zostały odrzucone stale przez banków i innych instytucji finansowych?
  nie martw się bo my dawać na zewnątrz kredytu przystępne oprocentowanie 3%? Przetworzone w ciągu 24 godzin. Dajemy pożyczki w zakresie od 5000 do 100,000,000 USD, E-mail: dporterwintrustmortgage@outlook.com

  Czekamy do słuchania
  WYGRAĆ ZAUFANIE HIPOTECZNYCH

  3 listopada 2015 o 04:33
 • Pastor.Godtime alish

  Szanowny Wnioskodawca,
  Przejrzyj firmy wypłaty pożyczki Plc, gdzie wszystkie potrzeby finansowe są wykonane do satysfakcji. Szukasz kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jeśli potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki tutaj jest okazja, aby dostać nowy kredyt, oferujemy pożyczki jakiegokolwiek rodzaju zastosowania i być błogosławi. Kontakt poprzez (pastorgodtimeloanfirms@gmail.com) Więcej informacji, czekam na odpowiedź.
  Pastor God'stime Alisha
  kredyty firmowe finanse
  CEO / MD

  12 października 2015 o 12:01
 • Anonimowy

  Drodzy Poszukiwacze kredytowe

  Czy w każdej sytuacji trudności finansowych? Czy chcesz rozpocząć własny biznes? Firma ta została założona przez pożyczki organizacji praw człowieka na całym świecie z wyłącznie w celu pomocy biednym i osób z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz uzyskać kredyt, złóż wniosek o pożyczkę, wracaj do nas z poniższego formularza e-mail: elenanino05@gmail.com

  Nazwa:
  Wymagana kwota kredytu:
  Kredyt Czas trwania:
  Numer telefonu komórkowego:

  Dziękuję i Bóg błogosławi
  ZAUFANIE
  Pani Elena

  10 lipca 2015 o 21:20
 • Stanisław

  Dobry dzień. Nie da się ukryć to wielkie świadectwo, które mają miejsce w moim życiu Chcę, żeby wszyscy to wiedzą i być uczestnikiem dlatego mogę zawsze odpowiedzieć, jestem Stanisława po imieniu, ja mieszkam w Polsce, chcę podziękować za jej Stella Rene życzliwości w moje życie rodziny nie wiedziałem, że istnieją jeszcze dobre pożyczkodawcy tak na internet i ziemi tutaj Zaledwie kilka miesięcy temu, szukałem pożyczki 90,000tys gdy zabraknie pieniędzy i żywności, a moje rachunki obejmują czynsz mam został oszukany o 4,000tys i postanowiła nie angażować mój własny w takiej działalności ponownie, ale mój przyjaciel wprowadził mnie do firmy pożyczki z powodu mojego wyglądu i działania, a ja powiedziałem, że nie jestem zainteresowany w jakiejkolwiek umowy kredytowej, ale powiedziała, jest jeszcze dobra pożyczkodawcy, który będzie ona mnie polecam, i zrobiłem test i mam szczęście bardzo wdzięczny jestem dzisiaj dostałem pożyczkę 90.000 do tej wielkiej firmy zarządzanej przez Stella Rene pani Stella Rene Jeśli jesteś w potrzebie rzeczywistego i uzasadnionego pożyczki lub pomocy finansowej i może być bezpieczne i niezawodne w stanie zapłacić na czas o fundusze I porady, skontaktuj się z nim za pośrednictwem: mrsstellareneloanfirm@hotmail.com I będziesz wolny od oszustw w internecie Mój piękny mąż wyciąga z życzeniami do świata również, gdyby nie pani Stella Rene nie mogę wyobrazić sobie sposób życia powinien być dla mojej rodziny już proszę, proszę pomóż mi podziękować pani Stella ty i ja zawsze będzie publikować ciekawe rzeczy dzieją się w moim życiu w odpowiedzi codziennego Jesteś jedynym, który usuwa moją rodzinę z ubóstwa w całości moja rodzina rozszerza ich pozdrowić Ciebie.

  Stanisław

  9 lipca 2015 o 23:33
 • Anonimowy

  witam, jesteś w potrzebie, jeśli kredyt, jeśli tak, to wrócić do nas e-mail: donaldloanfund11@hotmail.com więcej informacji …

  7 kwietnia 2015 o 20:13
 • Anonimowy

  Czy w obliczu kryzysu finansowego? Chcesz mieć swój własny dom?Kredyt na projekt swojej firmy?Pożyczka skonsolidować wszystkie rachunki? Nie szukaj dalej mamy swoje rozwiązanie, nie kredytowej sprawdzić. To jest twoja najlepsza okazja, aby uzyskać kredyt. Tylko poważne i uczciwe wnioskodawcy, imię i nazwisko oraz adres zostanie zweryfikowany. Skontaktuj się z nami poprzez 24hourloanservice@gmail.com

  13 lutego 2015 o 00:34
 • Morgan Laura

  Czy potrzebujesz pilnie funduszu, (pożyczki) w tym Boże Narodzenie? jeśli tak to napisz do nas teraz w tym konkretnym e-mail: Firsttrustloanoffer@hotmail.com

  Kredytobiorca informacji kredytowej.

  Twoje imię i nazwisko: …………
  Pożądana wysokość kredytu: ……..
  Kredyt Czas trwania: ……………
  Pożyczka Cel: ………………
  Zawód: ………………
  Stan: …………….
  Kraj: …………
  Płeć: ………………..
  Wiek: …………………
  Komórka ………………
  Miesięczny dochód: …………….
  Czy wniosek o kredyt przed? ………..

  Dziękując w przewidywaniu zagrożenia.

  Chodzi Morgan Laura

  10 grudnia 2014 o 01:12
 • Agata Smaruje

  wielbię tę serię i miałam podobnie jak Ty – też okazjonalnie używałam tego olejku pod prysznic, bo było mi szkoda 🙂 krem do rąk też był fajny, ale za mało pielęgnował. za to pięknie wygładzał! cudowna, bardzo udana linia L'Occitane.

  15 maja 2014 o 20:21
 • Truskawkowy Makeup

  Gratuluję 🙂 Uwielbiam migdałowe kosmetyki 🙂

  11 maja 2014 o 15:13
 • rogaczki

  Bardzo lubię migdałowe zapachy i chętnie szukam ich w kosmetykach 🙂 Niestety w większości drogeryjnych produktów znajdziemy ten aromat mocno przesłodzony, sztuczny i duszący… A szkoda, bo migdał przez to wiele traci.
  pozdrawiam, A

  11 maja 2014 o 13:38
 • cashmere795

  A ja z przykrością się muszę rozstać z moim olejkiem, a kupiłam go z dozownikiem. Produkt jest nadzwyczaj przyjemny w konsystencji jednak zapach dla mnie jest zbyt męczący. Nie daję rady. 🙁

  10 maja 2014 o 12:51
 • MD BŻ

  Chętnie przyjmiemy. 😉
  groundbreakingbeauty@gmail.com

  10 maja 2014 o 09:45
 • LadyBlonde

  Chcę! 😀
  marcelajn@wp.pl

  10 maja 2014 o 08:28
 • Anonimowy

  Moje dłonie się nim zaopiekuja 😉 mgeo@op.pl

  9 maja 2014 o 21:08
 • Anonimowy

  to ja też chętnie go wypróbuję, szukam idealnego kremu do mojej bardzo przesuszonej skóry rąk. Kto wie ? może, może… pozdrawiam paula_rebacz@wp.pl

  9 maja 2014 o 20:51
 • Anonimowy

  Marzę o niebieskich migdałach… 😉
  Bardzo chętnie wypróbuję kremik migdałowy.
  Pozdrawiam
  k.aga@interia.eu

  9 maja 2014 o 20:13
 • booger

  Z chęcią wypróbowałabym ten krem 🙂
  martaff@vp.pl

  9 maja 2014 o 19:56
 • Sandi Stolarczyk

  Tyle nowości na rynku, o których JA nie ma bladego pojęcia 🙂

  e-mail: sandissto@gmail.com

  9 maja 2014 o 19:17
 • Black Raspberry

  I ja się zgłoszę bo chciałabym bardzo, baaaardzo poznać ten zapach 😉
  blackraspberry.blog@gmail.com

  9 maja 2014 o 19:04
 • Kejt

  Też chcę ładnie pachnieć… 😀
  kejtej@gmail.com

  9 maja 2014 o 18:55
 • Dorotea

  Ja też grzecznie ustawię się w kolejce
  coconut.island77@yahoo.com

  9 maja 2014 o 18:30
 • kamilkaart

  Chętnie przetestuję 😉
  kamilkaw@poczta.onet.pl

  9 maja 2014 o 18:14
 • Anna Nowak

  Ja też chętnie wybróbuję. 🙂
  hasiaczek1@gmail.com

  9 maja 2014 o 17:48
 • Alicja Goraj
  9 maja 2014 o 17:27
 • Anonimowy

  To i ja się zgłoszę 😉
  dori222@o2.pl

  9 maja 2014 o 16:47
 • Gilgotki

  Chcę wypróbować 🙂
  placki.ziemniaczane@gmail.com

  9 maja 2014 o 15:36
 • Doll Eyes

  Zgłaszam się i ja 🙂
  yuzuriha@autograf.pl

  9 maja 2014 o 15:28
 • Serenitka B

  Z przyjemnością wypróbowałabym kremik:)
  akasha162@interia.eu

  9 maja 2014 o 14:16
 • KasiaPL

  chcę krem! :v
  kasiatheweak@gmail.com

  9 maja 2014 o 14:07
 • Anonimowy

  Bardzo chętnie wypróbuję ten produkt 🙂
  monia.szef@interia.pl

  9 maja 2014 o 13:37
 • Hairdryeer Angelika

  Ostatnio coraz bardziej sie przekonuję do L'occitane 🙂

  Z chęcią wypróbuję, nelinka@onet.pl 🙂

  9 maja 2014 o 13:17
 • Noemiss

  Chętnie wypróbuję ten kremik 🙂
  noemiaszkin@gmail.com

  9 maja 2014 o 12:51
 • Nessy

  Chętnie bym wypróbowała, bo akurat wszystkie mi się pokończyły 😛

  k.agnieszka@buziaczek.pl

  9 maja 2014 o 12:50
 • Anonimowy

  Ja również z chęcią wypróbowałabym ten kremik, a nuż się uda:), pozdrawiam serdecznie
  magdaem@interia.pl

  9 maja 2014 o 12:40
 • Natalia B.A.

  Z przyjemnością wypróbowałabym ten krem?
  Pozdrawiam:)
  natboi@wp.pl

  9 maja 2014 o 11:27
 • Macavity

  Chętnie powalczę 🙂 kawa196@wp.pl

  9 maja 2014 o 11:16
 • Czarna Ines

  tego jeszcze nie znam 🙂
  ines@inesbeauty.pl

  9 maja 2014 o 11:11
 • Cassie

  Bardzo chętnie wypróbuję krem 🙂
  cassie91910@gmail.com

  9 maja 2014 o 09:46
 • E.

  Chętnie wypróbuję krem 🙂
  ewaa12.93@o2.pl

  9 maja 2014 o 09:44
 • Anna Frąckowiak

  Z przyjemnością wysmaruję nim łapki.
  apetytnastyl.blog@gmail.com

  9 maja 2014 o 09:38
 • OlaFix

  Jestem "atopowcem" z suchą skórą na dłoniach. Szukam kremu idealnego…albo prawie idealnego, który ładnie nawilży i nie podrażni. Z wielką przyjemnością wypróbowałabym to migdałowe mazidło!

  Pozdrawiam, Ola
  callunavulgarismw@gmail.com

  9 maja 2014 o 09:32
 • Kaśka

  Na migdały mam dziś chrapkę,
  migdałową chcę mieć łapkę.
  Chcieć to móc – tak powiadają,
  więc krem ten chcę mieć jeszcze w maju!

  🙂
  marczakowna@gmail.com

  9 maja 2014 o 09:25
  • JOHNY GRIFFIN


   Uwaga Żądana: Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w wysokości 3% stopy procentowej, uprzejmie
   napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji dzisiaj, jeśli zainteresowani. E-mail: jullietfinancialaid@yahoo.com
   Nazwa:
   Wiek:
   Płeć:
   Kraj:
   Stan:
   Adres:
   Numer telefonu:
   Kwota kredytu:
   Okres kredytowania:
   Miesięczny przychód
   Przeznaczenie funduszy:
   CEO / Email: jullietfinancialaid@yahoo.com
   Z poważaniem,
   Pozdrowienia,
   Julliet

   15 lipca 2016 o 15:47
 • Tamika

  Ja również chętnie wypróbuję
  tamika1925@gmail.com

  9 maja 2014 o 09:00
 • Malowana Lala

  Bardzo chętnie wypróbuję (:
  malowana.lala88@gmail.com

  9 maja 2014 o 08:58
 • Agatka

  Chciałabym wypróbować krem 🙂
  maupkah@gmail.com

  9 maja 2014 o 08:07
 • Flotka

  Bardzo chętnie wypróbuję 🙂 flotka@wp.eu

  9 maja 2014 o 07:37
 • Anonimowy

  Witam!
  Na migdały mam ogromną chęć
  Może wylosować uda się!
  Moj rączki pielęgnacji pragną,
  więc migdałek z chęcią przygarną!
  Zgłąszam gotowość do testu kremu do rąk 🙂
  marzena5gwiazda@onet.pl

  9 maja 2014 o 07:37
 • Tanika i Wojtas

  Ja już mydełko niemal wykończyłam, ale chętnie po niego sięgnę ponownie, zauroczyło mnie, olejek.. już wiesz, że jest moim ulubieńcem, kremy do rąk również 🙂

  9 maja 2014 o 07:35
 • Marta

  Uwielbiam migdały, więc ten zestaw byłby dla mnie idealny! Coraz bardziej mnie kuszą produkty L'occitane!
  Z chęcią wypróbowałabym ten krem: marta67@poczta.onet.eu

  9 maja 2014 o 07:32
 • Kasienka23

  Zgłaszam się 🙂
  nefretari23@gmail.com

  9 maja 2014 o 07:26
 • Delphine Angua

  Bardzo bym chciała go wypróbować:)
  anguazuberwaldu@gmail.com

  9 maja 2014 o 07:25
 • Klaudia She-wolf

  Migdałowy zapach musi być bajeczny <3 Chętnie bym go wyprówbowała
  i.am.a.she.wolf@gmail.com

  9 maja 2014 o 07:24
 • M A Y A

  Ale pieknie wygladaja 😀

  9 maja 2014 o 07:18
 • INFINITY BLOG

  A co mi tam, zgłaszam chęć wypróbowania tego migdałka 🙂
  infinityblog7@gmail.com

  9 maja 2014 o 07:10
 • Gosha

  Migdał to po akacji mój absolutny ulubieniec w szeregach L'Occitane ♥

  9 maja 2014 o 07:06
 • Aga Tka

  Z chęcią wypróbuję krem firmy L'Occitane 🙂 jeszcze nie miałam do czynienia z produktami tej marki
  mój mail: tabakulka@autograf.pl
  Pozdrawiam 🙂

  9 maja 2014 o 07:01
 • mauueSt

  Mam bzika, manię, wręcz chorobę odnośnie kremowania rąk wystarczy, że zamoczę opuszek palca w wodzie i zaraz krem idzie w ruch 🙂
  Uwielbiam testować kremowe nowości i nie boję się tego :))

  mauestk@gmail.com

  Pozdrawiam 🙂

  9 maja 2014 o 06:54
 • Anonimowy

  Zgłaszam się do wypróbowania.
  maugrim2(malpa)tlen.pl

  9 maja 2014 o 06:52
 • Anonimowy

  Z chęcią wypróbuję ten krem do rąk i zapoznam się z marką L'occitane
  e-mail: monika.ciesielska@poczta.onet.pl

  Pozdrawiam

  Monia

  9 maja 2014 o 06:46
 • Cat Girl

  to i ja chętnie wyprróbuję, strasznie schodzą mi skórki z palców odkąd poszłam do pracy więc przydałoby się nawilżenie i regeneracja 🙂
  catgirl92r małpa gmail.com

  9 maja 2014 o 06:39
 • Aga Ruda

  Z wielką chęcią wypróbuję 🙂
  rudawska.a@gmail.com

  9 maja 2014 o 06:29
 • Szpinakożerca

  migdałowy jest jednym z zapachów, o których jak pomyślę, nie potrafię go sobie przywołać, muszę po prostu powąchać 🙂 a skoro data jak w westernie :))) więc się zgłoszę a co :p kowbojem w dzieciństwie w końcu chciałam być

  9 maja 2014 o 06:22
 • Weronika

  Zgłaszam się !
  la-diva-cosmetics@o2.pl

  9 maja 2014 o 06:01
 • piękniejestżyć

  No to i ja sobie wyrażę chęć :))
  piekniejestzyc@gmail.com

  9 maja 2014 o 06:01
 • arachne

  zgłaszam się 🙂 arachne_mb@wp.pl

  9 maja 2014 o 05:50
 • klamarta.

  Chętnie wypróbuję ten krem. 🙂
  kajaaa22 @ onet.pl

  9 maja 2014 o 05:34
 • Amanda Z.

  Również się zgłaszam 🙂
  amandazaj@gmail.com

  9 maja 2014 o 05:24
 • Donia

  Migdalem to ja bylam chyba w poprzednim wcieleniu 😉 z checia wroce do przeszlosci. Maniaczkadrogeryjna@gmail.com

  9 maja 2014 o 05:23
 • Malyna85 w

  Z miłą chęcią wypróbuję krem 😉 p.duszynska@gmail.com

  9 maja 2014 o 05:15
 • Mademoiselle Magdalene

  Zgłaszam się również 🙂
  mademoisellemagdalene@gmail.com

  9 maja 2014 o 04:51
 • Lady

  ja też bardzo bym chciała go wypróbować :))
  lady.ataegina@gmail.com

  9 maja 2014 o 04:44
 • julioo

  Próbuje szczęścia.
  julitta@op.pl
  By by

  9 maja 2014 o 04:44
 • unappreciated

  oczywiście, że chętnie wypróbuję 😉
  unappreciated,blogspot@gmail.com

  9 maja 2014 o 04:12
 • Anonimowy

  W maju migdały pachną jak raj 🙂 chętnie bym odkryła tą nowość na moich dłoniach 🙂 magda@przybysz.net.pl

  9 maja 2014 o 03:41
 • Hay May

  Ja poprosze!
  miapolkj@gmail.com

  8 maja 2014 o 23:38
 • Vashti

  Uwielbiam zapach migdałów, może moje sucharkowe dłonie też polubiłyby migdał?
  Zgłaszam się
  email: vashti.blog@gmail.com

  8 maja 2014 o 23:32
 • Madeline M

  Skoro ma piękny zapach to jest jak najbardziej zainteresowana!
  passorfail111@gmail.com

  8 maja 2014 o 22:14
 • INES

  Zgłaszam się i pozdrawiam
  albaramida@gmail.com

  8 maja 2014 o 21:52
 • Ivy is my second name!

  to ja również spróbuję;)
  ivyismysecondname89@gmail.com

  8 maja 2014 o 21:35
 • Daisy K

  Wyrażam niesamowitą chęć na ten krem, już czuję jego urzekający zapach. 🙂
  dorota61@onet.pl

  8 maja 2014 o 21:32
 • girasol inha

  Kremik przygarne! 🙂
  olimpica@poczta.onet.pl

  8 maja 2014 o 21:32
 • Anonimowy

  Uwielbiam migdałowy aromat ! 🙂 info@lovemystyle.pl

  Pozdrawiam!

  8 maja 2014 o 21:30
 • Dorenn

  Zgłaszam się! 😉
  dorenn@wp.pl

  8 maja 2014 o 21:14
 • Chilli

  Miałam kiedyś Pivonie Flora, ale czemu nie spróbować słodkich migdałków? 🙂 chciałabym… 😉 meandmyendorphine@gmail.com

  8 maja 2014 o 21:07
 • Anna Rybak

  ja też, ja też chcę!
  annamariarybak@gmail.com

  8 maja 2014 o 21:00
 • Ewelina K

  Zgłaszam się:) secretaddiction86@gmail.com

  8 maja 2014 o 20:59
 • nika88

  Już od dawna mam ochotę wypróbować jakiś kremik do rąk z L'Ocitane, więc zgłaszam się. Ciekawe czy przebiłby moje ukochane kremy z The Secret Soap Store:)
  one-more-dress@wp.pl

  8 maja 2014 o 20:56
 • StellaLily

  Kocham migdały 🙂
  stellalilybeauty@gmail.com

  8 maja 2014 o 20:55
 • weronika

  Rownież się zgłaszam 🙂
  weronr@o2.pl

  8 maja 2014 o 20:52
 • ms_dreamyy

  baardzo baaardzo chętnie:) monisia.mm[at]gmail.com

  8 maja 2014 o 20:52
 • eszka

  Chcę wypróbować! 🙂
  eszasza@gmail.com

  8 maja 2014 o 20:52
 • AniaSKF

  Zgłaszam się 🙂
  11lip85@gmail.com

  8 maja 2014 o 20:52
 • Anonimowy

  Strasznie chciałabym wypróbować ten krem! Może to wreszcie okaże się być tym wyśnionym idealnym produktem do mojej okropnie przesuszonej skóry dłoni 🙂 logorea@tlen.pl

  8 maja 2014 o 20:51
 • Anonimowy

  Wyrażam chęć wypróbowania kremu di rąk z serii Almond 🙂
  Eternity18@orange.pl

  8 maja 2014 o 20:50
 • Agnieszka Janoszka

  zgłaszam się również 😉
  dressed.in.mint@gmail.com

  8 maja 2014 o 20:48
 • aleksa

  Bardzo lubię zapach migdałów. Chciałabym wypróbować krem do rąk z tej serii. Mail: aleksablog@gmail,com

  8 maja 2014 o 20:46
 • Monika S

  Zgłaszam się 🙂
  monia170@vp.pl

  8 maja 2014 o 20:42
 • wavesinbluesand

  Ciekawam tego zapachu 😀
  wavesinbluesand@gmail.com

  8 maja 2014 o 20:42
 • kasiaap

  Z chęcią wypróbuję ten krem 🙂
  kasia.p0@op.pl

  8 maja 2014 o 20:40