Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
31 Mar

Dr.Jart+ Dermaclear Micro Water

Marka Dr Jart+ na dobre rozgościła się w perfumerii Sephora. Dziś, prócz szeregu produktów pielęgnacyjnych, na półkach znalazła się także kolorówka w postaci kremów i korektorów bb (naprawę warto zajrzeć). A co cechuje tą koreańską markę? Wykorzystuje ona (pewnie nie jako jedyna) najbardziej zaawansowane koreańskie technologie kosmetyczne i najbezpieczniejsze składniki, aby stworzyć nowatorskie formuły. Marka nie pracuje jedynie ze specjalistami dermatologii, ale także z artystami, designerami, entuzjastami postępu technicznego, aby połączyć sprawdzone metody i nowoczesne innowacje. Znając zamiłowanie Koreanek do dbania o urodę, jestem pewna że mamy tu do czynienia z eksperckim i pionierskim podejściem do tematu. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.
Dr.Jart+-Dermaclear-Micro-Water2Dr.Jart+-Dermaclear-Micro-Water5
O innowacyjności można zapewne śmiało mówić w kontekście zaprezentowanej dziś na blogu wody oczyszczającej Dermaclear Micro Water. Bo na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że mamy do czynienia z klasycznym, zalewającym drogeryjne półki, micelem. Błąd! W butelce pojemności 250ml wraz z dodatkowy zapasem pojemności 150ml (cały zestaw kosztuje 115zł) znajduje się czysta i naturalna, wielozadaniowa woda oczyszczająca, która zawiera 85 % aktywnej i nasyconej wodorem wody zamiast wody oczyszczanej i zawiera aż 90 % naturalnych składników. Produkt nie zawiera żadnego z 10 szkodliwych składników, takich jak: sztuczne substancje zapachowe lub barwiące, paraben, denaturat, trietanolamina, środki powierzchniowoczynne na bazie siarczanów, triklosan olejki mineralne, propylen, glikol, DEA, które często powodują podrażnienie skóry.
Dr.Jart+-Dermaclear-Micro-Water6Dr.Jart+-Dermaclear-Micro-Water7

Zadaniem Dermaclear Micro Water jest usuniecie makijażu i zanieczyszczeń przy jednoczesnym napinaniu (nie mylić ze ściągnięciem) i rozjaśnianiu skóry (Koreanki to uwielbiają). Wszystko co należy zrobić to dokładnie nasączyć płatek kosmetyczny i delikatnie przetrzeć twarz, aby usunąć makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Wyjątkowa i odświeżająca formuła usuwa wszelkie zanieczyszczenia, makijaż, a nawet mascarę już za pierwszy przetarciem (zobaczcie na zdjęciach poniżej), nie podrażnia, odżywia i nawilża skórę. Zastosowany kompleks pozostawia uczucie świeżości i czystości (bez lepkiej warstwy, dlatego nie ma konieczności spłukiwania wodą twarzy), napina i rozjaśnia skórę. Z uwagi na to, że woda świetnie sobie ze wszystkim radzi, na cały demakijaż przeznaczam naprawdę niewielką jej ilość co czyni ją kosmetykom bardzo wydajnym (a to kluczowe w kontekście ceny).
Dr.Jart+-Dermaclear-Micro-Water8Dr.Jart+-Dermaclear-Micro-Water9

Obsession