Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 Kwi

Urban Decay Moondust

Zupełnie nie wiem jak się to mogło stać że nie opublikowałam jeszcze wpisu na temat Moondust, czyli mocno iskrzących cieni marki Urban Decay. Owszem, gdzieś tam w tle się przewijały ale słowem nie wspomniałam co o nich tak naprawdę sądzę. Postanowiłam to nadrobić efektem czego mamy zdjęcia prezentujące je w całej okazałości, na sucho gdzie efekt jest świetlisty i półprzezroczysty i który preferują do codziennych makijaży, nałożony solo lub na inny kolor oraz na mokro gdzie odkrywają całe swoje intensywne piękno. Moondust to wyjątkowe kolory i wykończenie, intensywne i wyrafinowane odcienie roziskrzone maleńkimi drobinkami zapewniające opalizujący efekt w wymiarze 3D. Dzięki plastyczności odznaczają się bardzo dobrą przyczepnością do powieki, trwałością oraz łatwością w aplikacji, dzięki czemu pozostają na swoim miejscu, nie osypując się podczas upływających godzin. Dla fanek glitterów to jest pozycja obowiązkowa!

Moonspoon5

Gama pojedynczych cieni Moondust jest bogata a ja posiadam cztery kolory. Mamy tu metaliczny odcień białego złota Cosmic który uwielbiam nosić samodzielnie na powiece lub na lekki kolor nude. Jest przepiękny, na tyle że nie potrzebuje wsparcia w postaci innego, dominującego koloru. Błyszczące drobiny są tu znaczne (jak w przypadku pozostałych trzech egzemplarzy) i pięknie odbijają światło wprowadzając do codziennego makijażu blask i świetlistość. Trzy pozostałe egzemplarze rezerwuję sobie na wieczór. Zodiac to ciepła zieleń o metalicznym wykończeniu i z wielobarwnym zielono-granatowo-fioletowo-złotym glitterem. Scorpio to petarda! Czarny grafit z mnóstwem złotego glittera. To mój drugi kolorystyczny ulubieniec zaraz po srebrzystym Cosmo – z pewnością po te dwa odcienie sięgam najczęściej. Ostatnim kolorem, który posiadam jest Ether, czyli przepiękna, iskrząca purpura z fioletowymi i srebrnymi drobinami, co czyni ją raczej chłodnym odcieniem.
Moonspoon1

Moonspoon2

Moonspoon3Moonspoon4Moonspoon9Moonspoon7Moonspoon

Obsession
  • Piekne kolory chyba popelnie kolejne zakupy, ah jak ja Was nie lubie 🙁 Moj portfel placze 🙂

  • Evi Testuję i Komentuję

    wow jakie piękne kolory !

  • ogólnie to jestem zachwycona wszystkimi odcieniami, bo są niebanalne, a poza tym po prostu lubię połysk na oku! Jednak dla siebie wybrałabym ten najjaśniejszy, bo po prostu najlepiej czuję się w takich barwach 🙂

  • Ładnemu we wszystkim ładnie:) Fajnie wyglądasz z takim drapieżnym okiem, a Scorpio wymiata:)

  • piękne…. ! uwielbiam cala game Moondust !

  • Wow, Scorpio rzeczywiście jest petardą <3 Uwielbiam takie iskrzące cienie 🙂