Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
9 kw.

Calvin Klein Eternity Air

Szukasz czegoś lekkiego i świeżego na wiosnę i lato? Być może spodoba Ci się najnowsza odsłona zapachu Eternity Calvin Klein! Nowe zapachy z linii Calvin Klein Eternity Air są pełne powietrznej lekkości, która zapiera dech w piersiach. Zarówno zapach dla niej jak i dla niego otwiera się akordem ozonowym, który przywodzi na myśl bezkresny błękit i szeroko rozpościerający się horyzont.

Wszystkie zapachy z linii Eternity Calvin Klein są afirmacją miłości, zmysłowości, intymności oraz potęgi i piękna naturalnych składników. Nowy Eternity Air Calvin Klein jest kwintesencją tych zasad, energicznym i ekscytującym wyrazem wartości głoszonych jasno i odważnie w formie zapachu. Nowe zapachy Eternity Air Calvin Klein – zarówno męski, jak i damski – odzwierciedlają wszystkie, najbardziej różnorodne odcienie atmosfery, na czele z akordem sky of the sky accord – subtelnym, lecz jednocześnie intensywnym jak westchnienie. Oba zapachy mają tę samą strukturę, zbudowaną wokół kontrastów, opartą na niecodziennej mieszance doznań – zarazem energetyzujących i delikatnych. Wywołując uczucie radosnej świeżości, Eternity Air Calvin Klein odzwierciedla istotę zmysłowości i więź wiecznej miłości. Eternity Air Calvin Klein dla kobiet to nowoczesna, świeżo-owocowa mieszanka składająca się z olejku grejpfrutowego, absolutu czarnej porzeczki, akordu sky of the sky, peonii, konwalii i akordu gruszki. Wersja dla mężczyzn stanowi wyrafinowaną kompozycję fougere zbudowana na nutach mandarynki, olejku z jagód jałowca, akordu sky of the sky, lawendy, zielonego jabłka i liści fiołka.

Eternity Air Calvin Klein to nieustanny dialog między radosnym nastrojem a zmysłowością, między elegancją a żywiołowością. Intensywnie niebieski flakon Eternity Air Calvin Klein dla mężczyzn niesie w sobie ożywczą energię. Natomiast jasny, świeży błękit flakonu Eternity Air Calvin Klein dla kobiet jest delikatny niczym szept. Bardzo polubiłam tą świeżą i leciutką mieszankę, którą z przyjemnością otulam się na co dzień. Dla mnie to tzw „wodne” zapachy, przełamane odrobiną owoców. Przypadną do gustu wielbicielkom perfum prostych, nienarzucających się, nowoczesnych i krystalicznych.

Obsession
42 komentarze