Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 Cze

Origins Plantscription Anti-Aging Power Serum

Starzenie się skóry jest naturalne, ale dzięki nauce można je ukryć i spowolnić widoczne jego oznaki. Dlatego też Origins wykorzystuje siłę natury i doświadczenie nauki, aby tworzyć silne formuły przeciwstarzeniowe. Po wielu latach badań i innowacji, Origins przoduje w wykorzystywaniu naturalnych sił, aby zapewnić zaawansowane rezultaty pielęgnacji przy użyciu naturalnych składników. Plantscription Anti-Aging Power Serum zawiera zaawansowaną formułę, która pomaga naskórkowi przyswajać naturalne składniki, aby zwalczać najbardziej widoczne oznaki starzenia. Na formułę składają się dwa główne składniki, które poprawiają wygląd skóry, zmniejszając widoczność linii mimicznych oraz ujednolicając strukturę skóry. Anogeissus, z kory drzewa rosnącego w Ghanie, wspomaga funkcjonowanie fibryliny, aby widocznie zmniejszać widoczność linii mimicznych i zmarszczek. Bambus, najszybciej rosnąca roślina na świecie, znany jest ze swojej giętkości i wytrzymałości. Formuła serum, zawierająca bambus, ujędrnia skórę i wygładza jej strukturę.

Plantscription Anti-Aging Power Serum zamknięto w smukłym opakowaniu z pompką. Formuła serum jest co prawda lekka ale po naniesieniu na skórę czuć wyraźnie, że mamy do czynienia z kosmetykiem bogatym i odżywczo działającym na skórę. Piękny, roślinny zapach to kolejny atut tego serum. Stosuję je codziennie, rano i wieczorem, jako pierwszy krok pielęgnacji zapobiegającej starzeniu. Nakładam je na twarz ruchami okrężnymi z dołu do góry.

W ciągu zaledwie kilku dni stosowania serum, skóra zyskuje zdrowy, naturalny wygląd o młodzieńczym blasku, jest sprężysta i pełna energii. Poza tym serum dostarcza skórze dwa razy więcej kolagenu, aby odbudować ją poprzez zwiększenie jej objętości i wspieranie jej złożonej budowy. Kwas hialuronowy, związek występujący w skórze, który wspiera naturalne rezerwy wilgoci, uzupełnia warstwę gęstości skóry, zapewniając wygładzone rysy twarzy oraz młodzieńczy wygląd (trzeba pamiętać, że wraz z wiekiem jego naturalna produkcja zwalnia, zmniejszając gęstość i objętość skóry, co ostatecznie prowadzi do powstawania zmarszczek).

Obsession
  • Uwielbiam Origins za nietuzinkowe podejście do naszej urody. To serum jest genialne. mam i używam.

  • Uwielbiam testowac sera i z przyjemnoscia siegne po to jako kolejne <3