Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
27 lut

Calvin Klein Eternity Flame

Od czasu do czasu zdarzają się na naszej drodze zapachy, które od pierwszej chwili urzekają, które wiemy, że zostaną z nami na długo. Taki jest właśnie Calvin Klein Eternity Flame. Zapach jest przepiękny, nieco ostry, świdrujący i jak dla mnie w odbiorze mocno drzewo – orientalny. Na taki zapach Calvina Klein‚a czekałam.

 

Zapachy Calvin Klein Eternity Flame – męski i damski – przekazują słoneczną energię, podkreślając uwodzicielską aurę orientalnej kompozycji. Żywica labdanum działa niczym zmysłowe ogniwo łączące filar męski i damski. Zapach dla niej to zaskakująca kompozycja energetyzujących owoców i delikatnych kwiatów skontrastowano z fasetkami orientalnymi. Nutę głowy stanowi tu mandarynka, w nutach serca odnajdziemy kwiaty groszku pachnącego a podstawę stanowi żywica labdanum. Projekcja jest intensywna od samego początku przez długie godziny, u mnie zapach utrzymuje się przez cały dzień.

Calvin Klein Eternity Flame dla niego to owocowe i aromatyczne nuty, które zyskały nową definicję za sprawą tonów ambrowych i skórzanych. Każdy luksusowy i uzależniający element zapachu jednoczy się w intensywnej paprociowo-orientalnej kompozycji, która na nowo interpretuje męskość. Zapach jest świeży, lecz zarazem ciepły i bogaty. Nuta głowy to ananas, nuta serca: rozmaryn a podstawa, podobnie jak w zapachu dla kobiet – żywica labdanum. Flakon i opakowanie Calvin Klein Eternity Flame  odzwierciedla intensywne kolory i dynamikę płomienia. Czerwone logo Flame zdobiące opakowanie i flakon wzbudza uczucie pewności siebie, pasji i siły.

Obsession
2 komentarze
  • princess.malpka

    Bardzo lubie mocne i orientalne zapachy, mysle ze ten przypadlby mi do gustu 🙂

    2 marca 2019 o 18:13
  • Siouxie

    uwielbiam zapachy Calvin Klein – zwłaszcza męskie a ten z pewnością jest męski i seksowny wrrrrau

    27 lutego 2019 o 20:51
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.