Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
21 Mar

Givenchy Hydra Sparkling nawilżające serum rozświetlające

Opracowana kilka lat temu przez laboratoria Givenchy linia pielęgnacyjna Hydra Sparkling pojawia się w zeszłym roku w nowej, poddanej liftingowi szacie graficznej. Elegancki i nowoczesny design to znamienna estetyka Givenchy. Opakowania zewnętrzne i słoiczki gamy Hydra Sparkling przywołują skojarzenie ze świeżością i blaskiem dzięki nowej pastelowo-niebieskiej i srebrzystej kolorystyce oraz charakterystycznym kształtom, które nadają im luksusowy charakter couture. Formuła tych pielęgnacyjnych produktów pozostaje niezmieniona, gdyż jej nadzwyczajna moc nawilżająca podbiła serca kobiet na całym świecie. Hydra Sparkling to synonim intensywnie nawilżonej, pełnej energii cery, promieniejącej niezwykłym blaskiem. Sekretem formuły jest zastrzeżony przez markę Givenchy, zaawansowany technologicznie kompleks Sparkling Water Complex, który wiąże wodę w skórze i aktywuje produkcję energii w komórkach. Tworzy efekt „musującej wody”, który sprawia, że nawilżona i obdarzona energią cera promienieje blaskiem.

Woda to niezbędne źródło energii. Bez niej metabolizm komórkowy spowalnia a skóra traci promienność i jędrność, pojawiają się na niej delikatne rysy sygnalizujące odwodnienie, a jej powierzchnia staje się nieregularna. By temu przeciwdziałać, w laboratoriach Givenchy opracowano opatentowaną formułę, Sparkling Water Complex. To wyjątkowe połączenie składników, które tworzą musującą wodę wewnątrz skóry, zwiększając nawilżenie i dodając energii, której efektem jest promienna, pełna blasku cera. Pochodne cukrów i aminokwasów zawarte w Sparking Water Complex wpływają zarazem na ilość wody dostępnej dla komórek, jak i na organizację i przyłączanie cząsteczek wody. Niczym w napoju gazowanym, woda nieustannie musuje, nie tylko zapewniając intensywne nawilżenie każdej warstwy naskórka, ale też przyspieszają metabolizm skóry.


HYDRA SPARKLING
ENERGIA MUSUJĄCEJ WODY W NAWILŻAJĄCO-
ROZŚWIETLAJĄCYCH PRODUKTACH DO PIELĘGNACJI SKÓRY OD  GIVENCHY


Kosmetyki z linii Hydra Sparkling to podwójny efekt – rozświetlające nawilżenie, Sparkling Water Complex pomaga stworzyć siatkę kropelek wody nieustannie obecnych w naskórku (skóra jest intensywnie nawilżona, wygładzona i promienna) oraz rozświetlająca energia dzięki efektowi musowania wszystkie warstwy naskórka zostają nawodnione, co aktywizuje odnowę komórkową. Komórki zyskują nową energię i są skuteczniej chronione przed agresywnymi bodźcami, z którymi stykają się na co dzień. Nasycona wodą, jędrniejsza i gładsza skóra wydaje się pełna życia i zyskuje lepszy koloryt. Jej powierzchnia odbija światło, ujawniając całą swoją promienność.

Givenchy Hydra Sparkling nawilżające serum rozświetlające to intensywnie nawilżające serum, które wzmacnia dobroczynne działanie rytuału Hydra Sparkling dzięki swojej zmysłowej formule, pełnej maleńkich pęcherzyków powietrza. Oprócz kompleksu Sparkling Water Complex serum zawiera wyciągi z drożdży i nasturcji, które stymulują dwa uzupełniające się mechanizmy biorące udział w natlenianiu i mikrokrążeniu w skórze. Efekt nawilżający serum uzyskuje dzięki nim maksymalną skuteczność, przyczyniając się do promienności i witalności skóry. Produkt o konsystencji wodnego żelu tworzy po nałożeniu gładki, świeży woal i zapewnia intensywne nawilżenie, działając niczym nawilżająco-ochronna tarcza. Efekty to skóra jest intensywnie nawilżona, wydaje się jędrniejsza i pełniejsza. Cera jest wyraźnie bardziej promienna i pełna blasku. Stosuję je rano/i lub wieczorem delikatnymi ruchami do góry nałożyć na twarz i szyję oczyszczoną z makijażu. Linię Givenchy Hydra Sparkling dostaniecie wyłącznie w perfumeriach Sephora i na sephora.pl

Obsession
  • Asia

    Wygląda bardzo ekskluzywnie 🙂

  • Subiektywna

    bardzo je lubiłam latem 🙂 Cała ta gama jest genialna, maskę uwielbiam! 🙂

  • Wyglada wspaniale, obecnie jestem w polowie serum od Chanel, ale powoli rozgladam sie za nowym, to wchodzi w gre <3