Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 Mar

Kompozycje LES EAUX DE CHANEL

Kompozycje LES EAUX DE CHANEL, inspirowane trzema destynacjami drogimi sercu Gabrielle Chanel, rozpoczynają nowy rozdział historii zapachów Chanel. Podróż bez zmiany miejsca, uczucie świeżości równie intensywne jak wrażenia z podróży. LES EAUX DE CHANEL – naturalny, swobodny sposób perfumowania się, dostępny w postaci wody toaletowej, żelu pod prysznic do mycia ciała i włosów lub mleczka do ciała. LES EAUX DE CHANEL – oferuje różne sposoby noszenia zapachu: solo lub w połączeniu z innymi produktami, aby wzmocnić jego aurę. Stylowe Deauville, malownicze Biarritz i orientalna Wenecja – trzy miasta bliskie sercu mademoiselle Coco stały się inspiracją do stworzenia linii zapachów Les Eaux de Chanel, dzięki którym poczujesz przygodę każdego dnia.

Znalezione obrazy dla zapytania LES EAUX DE CHANEL

Gabrielle Chanel w Deauville

Rok 1913. Gabrielle Chanel ze swoją ciotką Adrienne przed butikiem w Deauville. W butiku przy Rue Gontaut-Biron, eleganckiej ulicy Deauville, pojawiły się ubrania w stylu zapożyczonym od żeglarzy, paski, beż i dżersej. To bogactwo pomysłów pozwoliło nakreślić kontury stylu, który stał się ikoną. Wyprzedzając swoją epokę, Gabrielle Chanel narzuciła naturalną, oczywistą prostotę. Zapach PARIS-DEAUVILLE, inspirowany pejzażami wybrzeża Normandii, przenosi ich sielski urok do serca kompozycji odzwierciedlającej świeże powietrze.Ten ziołowy orzeźwiający zapach łączy zielone fasetki bazylii z musującymi nutami sycylijskiej pomarańczy, emanując żywiołową i naturalnie promienną świeżością.

Gabrielle Chanel w Biarritz

Zapach PARIS-BIARRITZ, inspirowany krystalicznym powietrzem i energią Wybrzeża Baskijskiego, odzwierciedla styl i swobodę tego miasta, w którym Gabrielle Chanel zainaugurowała swoją działalność. Wibrująca i delikatnie owocowa sycylijska mandarynka rozświetla promienny blask akordu konwalii majowej w orzeźwiającym zapachu, który przywodzi na myśl plusk rozpryskującej się morskiej fali. W 1915 roku, zaledwie dwa lata po wprowadzeniu swoich pierwszych kreacji w Deauville, Gabrielle Chanel zainaugurowała nowy butik w Biarritz. Wykorzystując fakt, że miasto to stało się atrakcyjnym ośrodkiem turystycznym oraz ulubionym miejscem spotkań towarzyskich, wizjonerka założyła swój butik w Villa de Larralde, tuż obok kasyna, luksusowych hoteli i plaży. 

Gabrielle Chanel w Wenecji

Zapach PARIS-VENISE, inspirowany egzotycznym i czarującym miastem kontrastów, interpretuje siłę przyciągania tego urzekającego miejsca z pogranicza Wschodu i Zachodu. Kompozycja światła i cienia, oscylująca między świeżością i zmysłowością, w której esencja neroli rozświetla ciepłe tonacje akordu orientalnego z ambrowym akcentem wanilii i nutą bobu tonka. To właśnie w Wenecji Gabrielle Chanel rozkochała się w refleksach mozaik, blasku młotkowanego złota i szlachetnych kamieni Bazyliki Świętego Marka, które zainspirowały jej pierwsze kolekcje biżuterii.

Wszystkie kompozycje dostępne są jedynie w niedawno otwartym, pierwszym butiku Chanel w Warszawie.

Obsession
 • elzbieta breha

  Jestem doradcą kredytowym Elzbieta Breha, Czy potrzebujesz 100% finansowania? ja
  może zaspokoić twoje potrzeby finansowe za mniej
  spłacić, dlatego ufundujemy ci tylko 2,5% stopy procentowej.
  Niezależnie od okoliczności, samozatrudniony, emeryt, biedny
  ocena zdolności kredytowej, możemy pomóc. Elastyczna spłata,
  Skontaktuj się z nami @: elzbietabreha01@gmail.com

  INFORMACJE DLA BORROWERS

  Twoje imiona ………………………… ..
  Twój kraj………………….. ………
  Twoje miasto…………………….. ………
  Twój adres …………………………
  Twój zawód ……………………..
  Twój stan cywilny ………………….
  Obecny status w miejscu pracy ………
  Numer telefonu…………………… ……
  Miesięczny przychód…………………… …….
  Czas trwania pożyczki …………………. ………..
  Kwota pożyczki…………………… ………

  Dzięki i mam nadzieję, że wkrótce skontaktujemy się z Tobą, abyśmy mogli Cię wysłać
  warunki kredytu, warunki i harmonogram spłat

  Twoja szybka odpowiedź na tę wiadomość zostanie bardzo doceniona.

  Z poważaniem

 • Uwielbiam zapachy Chanel <3