Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
15 Kwi

Nawilżona skóra? Naturalnie!

Jeśli miałabym wskazać produkt pielęgnacyjny, w który obfituje moja łazienka to byłyby to zdecydowanie maseczka do twarzy. Nakładanie maseczek dwa do trzech razy w tygodniu to dla mnie reguła. Dodatkowo odkrycie techniki multimaskingu sprawiło, że muszę mieć ich w zanadrzu kilka odsłon. Dochodzi do tego chęć uzyskania szybkiego liftingu przed ważniejszym wyjściem i pragnienie poznawania nowości pojawiających się na rynku kosmetycznym no i robi się tego naprawdę spora gromadka. Myślę, że nie jestem w tym odosobniona i każdy z nas lubi takie rytuały w domowym zaciszu. Jeśli więc jak ja jesteś maniakiem maseczek mam dla Ciebie dobre wiadomości! Od lat uwielbiane przeze mnie i przez rzesze fanów maski Origins Drink Up zyskały nowe odsłony! nowe pojemności i nową, niższą cenę.

Zielona wersja Drink Up Overnight Hydrating Mask z awokado to moja ulubiona wersja od lat. Kocham za świeży zapach i za solidne nawilżanie skóry. Tym razem wzbogaconą ją o wodę ze szwajcarskiego lodowca, kwas hialuronowy oraz masło z awokado, co zapewnia wielogodzinne nawilżenie. Ultra bogatą w składniki maseczkę nakładam sporą warstwą na kilka lub kilkadziesiąt minut a w przypadku gdy odczuwam taką potrzebę zostawiam także na całą noc. Olejki z awokado i pestek moreli głęboko i błyskawicznie rozprowadzą po spragnionej nawilżenia skórze zgromadzone rezerwy substancji nawilżających oraz pomogą zbudować zapasy na kolejny dzień. Wodorosty z morza japońskiego pomagają naprawić barierę ochronną skóry zapobiegając odwodnieniu w przyszłości i oznakom przedwczesnego starzenia. Skóra budzi się odprężona, odświeżona i jędrniejsza.

Wersja żółta to natychmiastowy zastrzyk nawilżenia. To dziesięciominutowa maska Drink Up 10 Minute Hydrating Mask z dodatkiem moreli i z wodą ze szwajcarskiego lodowca. Błyskawicznie zwiększa poziom wilgoci, dostarczając przesuszonej skórze nawilżenia z pomocą wody ze szwajcarskiego lodowca i kwasu hialuronowego.Zatrzymuje wilgoć w obrębie skóry przez 24 godziny z pomocą olejku z pestki moreli i koi zmysły mieszanką następujących olejków esencjonalnych z moreli, pomarańczy, czarnej porzeczki i róży.

Obsession
  • aktualnie mam na buzi maseczkę 10 minutową i chyba trzymam ją już z godzinę ahahaha ale będę miała cudownie nawilżoną skórą hihihi

  • Maseczka Drink Up to zbawienie dla mojej skory <3