Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
24 Maj

Ochronne nowości Sisley Paris

W moją podróż po Stanach Zjednoczonych zabrałam również moja ukochaną markę kosmetyczną – Sisley Paris. Stosowanie ochrony przeciwsłonecznej skóry jest niezbędnym elementem podczas wakacji, zwłaszcza wygrzewając się na plaży w pełnym słońcu. Marka Sisley Paris poszła o krok dalej i prócz ochrony skóry zatroszczyła się również o włosy wprowadzając mgiełkę ochronną zabezpieczającą włókna włosów przed szkodliwym działaniem słońca, wody morskiej lub chlorowanej wody w basenie. Ochrona włosów przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych jest tak samo ważna jak ochrona skóry twarzy czy ciała. Przesuszone włosy z rozdwojonymi końcówkami nigdy nie wyglądają dobrze. Najpiękniejsza fryzura to ta nie tylko dobrze obcięta, ale idealnie zadbana i wypielęgnowana.

SUPER STICK SOLAIRE TEINTE SPF50+ / SENSITIVE AREAS

Bardzo ciekawa propozycja o wysokim poziomie ochrony. Brązujący sztyft zapewniający bardzo wysoką ochronę, odporny na wodę, stworzony z myślą o wrażliwych partiach twarzy. Produkt ma kieszonkowy format i jest niezwykle prosty w użyciu. Jest idealny dla entuzjastów sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Sztyft w delikatnym, naturalnym odcieniu beżu łączy się z każdym odcieniem skóry. Chroni i wyrównuje skórę jednym gestem. Ma kremową konsystencję, która bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania w strukturę skóry.

 SUNLEŸA G.E. SPF50+ / PREVENTS DARK SPOTS

Krem zapewnia podwójne działanie – ochronę przeciwsłoneczną i pielęgnację przeciwstarzeniową z efektem trwalszej i piękniejszej opalenizny. Bardzo wysoki filtr ochronny spowalnia pojawianie się zmarszczek, zapobiega przebarwieniom i utracie jędrności skóry. Krem idealny podczas początkowej ekspozycji oraz w przypadku skóry bardzo jasnej lub wyjątkowo wrażliwej na słońce, także tej z tendencją do przebarwień pigmentacyjnych. Wszyscy zwolennicy zapachów kosmetyków pielęgnacyjnych marki Sisley będą zadowoleni – krem pachnie pięknie i ziołowo.

HAIR RITUEL BY SISLEY PROTECTIVE HAIR FLUID / SALT – CHLORINE – SUN

Zniszczenia spowodowane nadmierną ekspozycją na słońce są nieodwracalne, promieniowanie słoneczne niszczy aminokwasy i rozrywa niektóre wiązania białkowe co bardzo osłabia strukturę włosa. Mgiełka ochronna zabezpieczająca włókna włosów przed szkodliwym działaniem słońca, wody morskiej lub chlorowanej wody w basenie, pozwalająca zachować im miękkość, kolor i połysk. Zabezpiecza kolor włosów naturalnych, farbowanych, rozjaśnianych lub z pasemkami. Przy regularnym stosowaniu wzmacnia włosy.

Obsession