Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
5 Sie

Kenzo World Power

Pamiętacie pierwszą odsłonę zapachu Kenzo World – klik? Od tego czasu pojawiły się dwie kolejne, w różowej szacie graficznej no i najświeższa – żółta, którą zamierzam Wam dziś zaprezentować. Kenzo World to manifest najnowszej mody i nonkonformizmu, swobody ekspresji, różnorodności i kreatywności. To zapach dla tych kobiet, które nie boją się głośno mówić tego, co myślą… Kenzo World Power to pochwała poczucia mocy, ukazująca różnorodne oblicza kobiecości. Formuła zainspirowana przez Carol Lim i Humberto Leona, dyrektorów artystycznych działu mody Kenzo. Nie znajdziecie tu kwiatowych akordów, w zamian mamy prostą mieszankę cyprysu, soli morskiej i bobu tonka.

Woda perfumowana Kenzo World Power celowo gra na kontrastujących akordach. W samym centrum nowej kreacji jest sól i fasola tonka, wprowadzająca uzależniającą i ultranowoczesną orientalną nutę. Niekonwencjonalna nuta morskiej soli wnosi świeży, wyjątkowy i nieoczekiwany ton, który jest pochwałą dla nowoczesnej kobiecości. Słona nuta współgra z nutą fasoli tonka i wzmacnia uzależniający efekt, nadając delikatności nową i pozbawioną słodyczy formę wyrazu.

Kenzo World Power jako symbol otwartości na świat, wykorzystuje nowe wzory graficzne zainspirowane światem mody Kenzo: srebrne opakowanie z lustrzanymi refleksami, przezroczysta zakrętka, która ujawnia serce flakonu, pozytywne i dynamiczne kolory, w tym żółty, wiodący kolor najnowszej kolekcji mody Kenzo. Podobnie jak linia The Eye, nowy flakon łączy obecne w kreacjach modowych faktury i detale: zakrętka staje się przezroczysta, by odsłonić to, co zwykle ukryte, tak samo jak torebki i akcesoria z przezroczystych materiałów, srebrna zawieszka nawiązuje do chromowanych guzików na kurtkach, dżinsach i akcesoriach ze skóry.

Obsession
  • Flakon przyciąga wzrok, a zapachu jeszcze nie znam:)

  • Zapach bardzo mnie ciekawi i ma oczywisice niebanalny flakonik 😉

  • Jestem miłośniczką kwiatowych perfum, więc podejrzewam, ze ten zapach jednak nie będzie dla mnie;). Ale z drugiej strony już wiele razy przekonałam się, ze nie zawsze jest tak, jak się spodziewamy;). Tak czy inaczej, sprawdzę go przy okazji z ciekawości jak pachnie słona nuta z tonką;).

  • o dziwo nigdy jeszcze nie miałam zapachu od Kenzo a że lubię słodziaki – to ten bardzo przypadł mi do gustu. A flakonik jest przeuroczy