Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 kw.

Chanel Le Volume Stretch Summer 2020 Collection

Tej wiosny wszystkie oczy skierowane są na Chanel! Nowy tusz do rzęs Chanel Le Volume Stretch Mascara to zdecydowanie coś, czego nie możesz przegapić. Dlaczego? Dwa lata temu marka Chanel wstrząsnęła światem piękna wprowadzając na rynek tusz do rzęs Le Volume Révolutionklik, wyposażony w pierwszą szczoteczkę z nadrukiem 3D. Był to absolutny hit wśród kobiet na całym świecie i nie wypadł z pierwszej piątki bestsellerów w Europie od czasu jego premiery.

Dziś marka Chanel wykorzystuje te innowacje, aby ponownie poprawić piękno dzięki maskarze Le Volume Stretch de Chanel. Wprowadza nowy pędzel, który wyraźnie wydłuża rzęsy, jednocześnie zapewniając idealnie kontrolowaną objętość. Szczotka do rzęs Le Volume Stretch de Chanel, będąca wynikiem ścisłej współpracy między zespołami ds. Innowacji i badań opakowań, Makeup Creation Studio i Chanel Research, prezentuje elegancki, opływowy i zakrzywiony kształt, który jest niezwykle precyzyjny: pięć gałęzi dwóch rzędów włosia ułożone w eliptyczny kształt z wgłębieniem pośrodku. To osiągnięcie było możliwe tylko dzięki technologii 3D. Zastosowano uproszczone podejście do lżejszego i bardziej elastycznego pędzla. Ergonomiczny, natychmiast wypełnia się tuszem do rzęs i pokrywa rzęsy odpowiednią ilością, bez ich oklejania. Najdłuższe włosie pośrodku chwyta i szczotkuje każde rzęsy, rozciągając je na całej długości, a najkrótsze włosie na końcach pokrywa je równomiernie czernią formuły. Innymi słowy, praca dwóch pędzli w jednym narzędziu.

Wydłużająca formuła z estrami jojoby tworzy na rzęsach elastyczną powłokę, przypominającą lateks i jednocześnie wydłuża rzęsy w nieskończoność. Pozwala uzyskać niezrównany efekt szerzej otwartych oczu oraz precyzyjnie stopniować objętość rzęs.

Le Liner de Chanel to nowa rodzina produktów do makijażu oczu w siedmiu odcieniach, w tym w czterech limitowanych wersjach kolorystycznych. W prostej, czarnej tubie, ten płynny eyeliner kryje miękką, wyjątkowo cienką końcówkę filcu. Dzięki elastycznej końcówce eyeliner jest bardzo precyzyjny, co pomaga stylizować oczy w jednym kroku bez ryzyka rozmazywania. Jego formuła zawiera polimer, inspirowany i wywodzący się z technologii lateksowej. Gwarantuje nienaganne zabezpieczenie przed zabrudzeniem i wodoodporny efekt, który utrzymuje się do wieczora. Paleta barw zawiera klasyczne odcienie: 512 Noir Profond: głęboka czerń,  514 Ultra Brun: bogaty brąz,  516 Rouge Noir: bogata śliwka oraz kilka limitowanych odcieni: 518 Mauve Métal: metaliczny liliowy, 522 Bronze Doré: intensywny karmelowy brąz, 524 Gris Argent: srebrnoszary metalik oraz 526 Bleu Cobalt: granatowy.

Obsession
3 komentarze
 • Siouxie Beauty

  Ale piękny jest ten Twój makijaż mmmm. Kwarantanna Ci służy

  17 kwietnia 2020 o 17:12
 • Piekneperfumy Anna

  Ten metaliczny fiolet jest przepiękny!

  15 kwietnia 2020 o 19:06
 • princess.malpka

  Urzekajaca jest ta kolekcja Kasiu <3

  15 kwietnia 2020 o 18:07