Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 Paź

Nowy zapach Michael Kors Wonderlust Eau de Voyage

Michael Kors za pomocą  nowych perfum Wonderlust Eau de Voyage po raz kolejny zaprasza na eskapadę na Wyspę Fantazji. Ten upojnie kwiatowy zapach łączący w sobie ducha beztroskiej przygody i rajskiej radości. Wonderlust Eau de Voyage kryje w sobie oryginalne nuty serca wzbogacone kojącą lawendą, które łagodnie przekształcają się w egzotyczny akord soli morskiej. Zapach będący ucieleśnieniem lekkości i słonecznych dni, to piękna oda do prostych przyjemności takich jak: różowe plaże, zabawa w piasku, czy relaks nad słoną morską wodą.

Mamy tu kojące nuty francuskiej lawendy, które nadają zapachowi beztroskie, pełne uniesienia wrażenie. Kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny oraz korzenny goździk – serce każdego zapachu Michaela Korsa z linii Wonderlust – emanują muśniętym słońcem ciepłem. Nuty bazy to natomiast orzeźwiająca zmysłowość oceanu dochodząca do głosu poprzez egzotyczne słone piżmo i ziemisty mech mineralny. Wonderlust Eau de Voyage to zapach będący ucieleśnieniem lekkości i słonecznych dni, to oda do prostych przyjemności.

Flakon perfum Michael Kors Wonderlust Eau de Voyage inspirowany jest koralowo-różowym połyskiem wnętrza muszli. Wyróżnia się perłowym, gradientowym wykończeniem. Zapach Michael Kors Wonderlust Eau de Voyage jest dostępny w trzech pojemnościach: 30 ml, 50 ml i 100 ml w perfumeriach Douglas.

Obsession
  • oPyrzanka

    mam tylko jedne perfumy lawendowe i jest to ysl libre… jestem ciekawa i korsa ;D ogólnie widzę że lawenda jest coraz częściej używana w damskich zapach i mnie to cieszy 😀

  • Nie znam tego zapachu, muszę powąchać przy najbliższej okazji.Piękny flakonik.

  • Wanderlust uwielbiam juz wachalam ta nowosc u nas i z pewnoscia ja zakupie 😀

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.