Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 Lis

Fillerina Mouth and Lips Grade 4+

Czyli absolutna nowość w mojej kosmetyczce. Aż trudno uwierzyć, że na przestrzeni tylu lat blogowania jakikolwiek produkt jest w stanie mnie tak zaskoczyć. Fillerina Mouth and Lips, bo o nim mowa, to profesjonalny dermowypełniacz na usta i warg występujący w kilku gradacjach (dawkach):

Stopień 3 Plus: na usta z widocznym ubytkiem jędrności, nieregularną strukturą i dostrzegalnymi zmarszczkami wokół konturu ust.  Stopień 4 Plus: na usta z wyraźnym ubytkiem jędrności, bardzo nieregularną strukturą i wyraźnymi zmarszczkami wokół konturu ust. Stopień 5 Plus: na usta z poważnym ubytkiem jędrności, pomarszczoną strukturą i głębokimi zmarszczkami wokół konturu ust.

Sama postawiłam na dawkę z numerem 4. Ostatnio zdecydowałam się na zabieg usunięcia licznych zmarszczek palacza z zastosowaniem preparatu Juvéderm. Zdjęcie dzień po zabiegu możecie zobaczyć poniżej. Fillerina Mouth and Lips okazała się świetnym wyborem w trakcie rekonwalescencji oraz do stosowania na co dzień. Podtrzymuje fajnie efekty i sprawia, że usta są jeszcze pełniejsze! Produkt Fillerina jest więc wyjątkowy: to przeciwzmarszczkowy, zwiększający objętość preparat wypełniający, umożliwiający przeprowadzanie zabiegów nawet w warunkach domowych.

Od lewej: przed, środek i prawa – efekt po

No dobrze ale co to takiego ten dermowypełniacz Fillerina Mouth and Lips? Jest to żel z efektem wypełnienia zwiększający objętość ust i poprawiający ich kontur. Zawiera same efektywne składniki – aż 9 cząsteczek kwasu hialuronowego, 3 cząsteczki kolagenu i 2 cząsteczki elastyny. Wykazuje działanie wypełniające, ujędrniające i zwiększające objętość. Zadaniem produktu Fillerina jest głęboka penetracja dużych ilości kwasu hialuronowego do tkanek skóry (test ex vivo), podobnie jak przy zabiegach wypełniających, stosowanych w medycynie estetycznej. Poprzez wiązanie wody cząsteczki wypełniają tkanki, dodając im objętości, jędrności i efektu wypełnienia. 

Produkt posiada aplikator w formie trzech metalowych kulek, które pozwalają wykonać łatwy masaż zarówno powierzchni warg, jak i konturu ust. Pomaga zapewnić bardziej efektywne oraz bardziej równomierne i wygodne rozprowadzenie na ustach i konturach ust. Produkt w cenie promocyjnej 178zł znajdzie w sklepie topestetic.pl

W tej kwocie uzyskujecie aż 7ml profesjonalnego produktu do użytku domowego. By w pełni pokryć usta i wykonać masaż wystarczy delikatne wciśnięcie tłoka i wydobycie niewielkiej dozy produktu. Sprawia to, że produkt jest niesamowicie wydajny. Mimo wielokrotnego używania na przestrzeni kilku tygodni w ciągu dnia odnotowałam minimalne jego zużycie.

Sam produkt ma żelową i lekka konsystencję podobna do znanego wielu z Was kwasu hialuronowego. W krótkim czasie wchłania się w strukturę skóry pozostawiając na powierzchni delikatny i nieklejący film. Z powodzeniem preparat może być stosowany wielokrotnie samodzielnie lub stanowić bazę pod makijaż ust. Dermowypełniacz Fillerina Mouth and Lips widocznie redukuje głębokość zmarszczek, przywraca konturom wyrazistość i sprawia, że usta odzyskują młodzieńczą jędrność i wydają się pełniejsze. 

Obsession
  • O fajny produkt, ja musze w koncu zapupic ich bestseller pod oczy 😀

  • niezwykle innowacyjny produkt – ja całe szczęście nie mam tego problemu, ale korzystam z medycyny estetycznej – inaczej pewnie by się przydało takie cudo

    • ja mimo, że skorzystałam z zabiegu Juvéderm wspomagam się takimi produktami 🙂 Świetnie wspomagają rekowalescencję i efekty zabiegów!