Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 lis

Pielęgnacja ciała z Chanel N°5

Ponad 100 lat temu francuska projektantka  bezpowrotnie zmieniła świat urody. Mademoiselle dała kobietom zapach, który stał się legendą i który do dzisiaj stanowi symbol wyjątkowej klasy. Stworzone z ponad 80 składników, kultowe perfumy N°5 miały odzwierciedlać styl i osobowość samej Gabrielle, czyli nowoczesnej i wielowymiarowej kobiety, która wie, czego chce od życia. Kwiatowy bukiet, skomponowany wokół róży majowej i jaśminu, ożywiają w nucie głowy energetyczne cytrusy. Aldehydy nadają kompozycji wyjątkowy charakter, a aksamitny akcent wanilii niezwykle zmysłową aurę. Nuty N°5 znalazły swój wyraz w kompleksowym rytuale perfumowania, który składa się z trzech etapów: kąpieli, pielęgnacji ciała i zmysłów. Kąpiel zachęca do chwili relaksu w pieszczotliwych nutach zapachu i do pełnego zanurzenia w świecie N°5. Nawilżające produkty do ciała to prawdziwy moment błogostanu, który zawdzięczamy nowym, komfortowym, pobudzającym zmysły formułom.

W 1921 roku Gabrielle Chanel poprosiła Ernesta Beaux o stworzenie „damskich perfum o zapachu kobiety” – intensywnych i oryginalnych. Kreator zaprezentował jej wizjonerską kompozycję, w której w niespotykany dotąd sposób wykorzystał aldehydy. Mademoiselle wybrała piątą z proponowanych próbek zapachu i postanowiła nadać mu prostą nazwę – N°5. Innowacyjny zapach oraz prostota jego nazwy i flakonu zrewolucjonizowały historię perfumiarstwa. Mgiełkę do włosów N°5 umieszczono w przezroczystej, oszronionej wersji legendarnego flakonu. Formuła wzbogacona aktywnymi składnikami róży i jaśminu roztacza subtelne nuty zapachu i nadaje włosom połysk oraz jedwabistą teksturę. Mgiełkę do włosów wzbogacono akordem róży i jaśminu. Jej formuła zapewnia delikatne doznania i możliwość śmiałego obcowania z bukietem N°5. Rozpyl obłok mgiełki na włosy. Ten oryginalny i zmysłowy sposób aplikacji zapachu stanowi niezwykle kobiecy akcent N°5 w rytuale perfumowania.

Emulsję do ciała N°5 umieszczono w oszronionym flakonie i wzbogacono aktywnymi składnikami z róży i jaśminu. Puszysta formuła otula skórę delikatnie nawilżającym woalem na wiele godzin. Łatwo nałożyć ją obficie na całe ciało dzięki nasadce Twist and Slide – mechanizmowi stosowanemu wyłącznie przez markę Chanel. Aby otworzyć flakon, wystarczy przekręcić nasadkę w lewo. Wonna, zmysłowa i delikatna aura doskonale dopełnia nuty N°5. Emulsję do ciała wzbogacono akordem róży i jaśminu. Jej formuła zapewnia łagodne doznania i zmysłową przyjemność obcowania z bukietem N°5. Emulsja to niesamowicie zmysłowy sposób podkreślania zapachu dzięki delikatnemu perfumowaniu skóry. Produkt stanowi dodatkowy, najbardziej zmysłowy akcent rytuału perfumowania N°5. Fala świeżości, która niesie ze sobą kobiece i zmysłowe akordy N°5. Dezodorant w sprayu zapewnia delikatny końcowy akcent rytuału perfumowania. Inspirowany jedwabistą grą róży i jaśminu, które wchodzą w skład kompozycji N°5, dezodorant do ciała został stworzony z myślą o tym, by delikatnie i zmysłowo podkreślać kwiatowy bukiet N°5. Dezodorant wpisuje się w zmysłowy rytuał pielęgnacyjny, rozpylany na skórze niczym pachnący obłok. Delikatny pachnący woal stanowi zmysłowy akcent rytuału perfumowania N°5.

Obsession
2 komentarze
  • Piekneperfumy Anna

    Cudowna linia, na pewno ją sprawdzę przy okazji wizyty w perfumerii. Najbardziej mnie kusi mgiełka do włosów:).

    28 listopada 2020 o 20:29
  • Dorota

    Miałam kiedyś dezodorant jakiegoś zapachu Chanel. Nie pamiętam, który to był, ale zapach był bardzo trwały 🙂

    28 listopada 2020 o 16:56