Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
12 Gru

Gama BIOTIC opracowana w Laboratorium SVR

Starzenie się jest procesem nieuniknionym i do czasu aż zauważymy pierwsze oznaki na swojej twarzy akceptujemy tą nieuchronność bez zastrzeżeń. Starzenie biologiczne w połączeniu ze stresem, zanieczyszczeniem, promieniowaniem UV spowalniają metabolizm na wszystkich poziomach skóry: mikrobioty, naskórka i skóry właściwej. Nasza cera staje się poszarzała, pojawiają się przebarwienia i zmarszczki a skóra zaczyna tracić elastyczność i jędrność. Zaczynamy szukać sposobu jak opóźnić ten proces i przywrócić młody wygląd naszej skórze. Gama BIOTIC opracowana w Laboratorium SVR to innowacyjne produkty pielęgnacyjne, które zawierają składniki aktywne niezbędne dla funkcjonowania skóry: pasteryzowane probiotyki, stabilizowaną witaminę C i kwas hialuronowy. Dzięki połączeniu tych trzech substancji skóra ulega wzmocnieniu, nabiera zdolności do samoregeneracji. Staje się silniejsza, gładsza i wygląda młodziej. Dodatkowo, każdy z produktów został wzbogacony o uznany składnik aktywny nakierowany na konkretną potrzebę pielegnacyjną!

W gamie BIOTIC od Laboratorium SVR znajdziecie cztery kremy: regenerujący, wygładzający żel o działaniu matującym, regenerujący, intensywnie nawilżający żel przeciwstarzeniowy, regenerujący i ujędrniający balsam przeciwstarzeniowy oraz regenerujący i rozświetlający krem przeciwstarzeniowy.

Regenerujący, wygładzający żel o działaniu matującym wygładza i spłyca zmarszczki. Zmniejsza widoczność porów i pozostawia na skórze wielogodzinny efekt matujący. Dzięki połączeniu trzech składników aktywnych, które są niezbędne dla funkcjonowania skóry: pasteryzowanych probiotyków, stabilizowanej witaminy C i kwasu hialuronowego twoja skóra zdecydowanie wzmocni się i będzie w stanie się sama zregenerować. Receptura została wzbogacona peptydami, które poprzez oddziaływanie na produkcję kolagenu zwiększają gęstość i elastyczność skóry minimalizując skutki jej starzenia się. Dzień po dniu skóra jest jędrniejsza, drobne zmarszczki i linie wygładzone. Mikrobiota skóry wymaga bezwzględnej ochrony, gdyż pozbawiona równowagi przyczynia się do szybszego starzenia się skóry. Aby chronić mikrobiotę zastosowaliśmy pasteryzowane probiotyki, które wzmacniają barierę skórną. Proces pasteryzacji zapewnia, że wyselekcjonowane szczepy bakterii zachowują swoje właściwości probiotyczne, które nie tylko wzmacniają i chronią barierę skórną, a także ją nawilżają. Skóra jest wzmocniona i gotowa aby stawić czoła codziennym zewnętrznym czynnikom agresywnym. Receptura [PEPTI]Biotic została wzbogacona peptydami o działaniu stymulującym, które są dobrze tolerowane przez skórę i łatwo penetrują w głębsze jej warstwy. Poprzez oddziaływanie na produkcję kolagenu zwiększają gęstość, gładkość, elastyczność i jędrność skóry  minimalizując skutki jej starzenia się. Lekka, żelowa konsystencja pozostawia skórę matową, wygładzoną i ujednoliconą. Zmarszczki i drobne linie są mniej widoczne, a skóra w pełni zregenerowana.
 

[HYALU] BIOTIC

Regenerujący, intensywnie nawilżający żel przeciwstarzeniowy dla skóry odwodnionej, nadmiernie napiętej, ściągniętej ze zmarszczkami i drobnymi liniami. Receptura zawiera kwas hialuronowy o dwóch wielkościach cząsteczek, które działając synergicznie w głębi skóry i na jej powierzchni, uzupełniają zasoby wody oraz ograniczają jej utratę. Skóra staje się dobrze nawilżona, napięta i ujędrniona. Skóra jest natychmiastowo ukojona, wzrasta jej nawodnienie.Luksusowa konsystencja żelu na bazie wody natychmiastowo koi wszelki dyskomfort a świeży, kwiatowo- piżmowy zapach dostarcza kosmetycznej przyjemności.  Skóra jest zregenerowana, nawodniona, ukojona oraz ujędrniona. Zmarszczki i drobne linie są wypełnione a skóra odzyskuje elastyczność.
Regenerujący i ujędrniający balsam przeciwstarzeniowy, który odżywia, poprawia elastyczność, przywraca komfort. Przeznaczony dla skór suchych, które utraciły jędrność. Dzięki połączeniu trzech składników aktywnych, które są niezbędne dla funkcjonowania skóry: pasteryzowanych probiotyków, stabilizowanej witaminy C i kwasu hialuronowego twoja skóra zdecydowanie ulegnie wzmocnieniu i będzie w stanie się sama zregenerować. Dodatkowo receptura została wzbogacona ceramidami, które odbudowują barierę skórną, regenerują i chronią naskórek przed utratą wody oraz chronią przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.  W efekcie, z każdym dniem cera będzie coraz gładsza, bardziej napięta i odżywiona a drobne zmarszczki i linie wypełnione. Ceramidy aż w 50% odpowiadają za właściwości ochronne bariery skórnej. Dlatego w [CERA]Biotic zostały dodane ceramidy, lipidy, które są niezbędne do wzmocnienia płaszcza hydrolipidowego, przywrócenia pełnych funkcji bariery skórnej i wypełnienia zmarszczek. Dodatkowo konsystencja, wzbogacona masłem babassu odżywia, zmiękcza i ujędrnia skórę. Skóra jest wzmocniona, nawodniona i wyraźnie jędrna. Zmarszczki i drobne linie są wygładzone. Pełna regeneracja!
 

[C20] BIOTIC

Obsession
  • SVR wiele razy ratowało moją skórę. Te nowe kremy wyglądają bardzo zachęcająco.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.