Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 sty

Akcja charytatywna Dobre pudełko

Dziś mam dla Was post co prawda kosmetyczny ale też bardzo ważny. Chciałabym wspomnieć o inicjatywie wspierającej Prawa Kobiet. Drogeria horex.pl stworzyła Dobre pudełko, które ma szerzyć dobro, wiedzę oraz wspierać kobiety. Przygotowała specjalny box z 8 kosmetykami z naturalnymi składnikami, opakowanymi w piękne pudełko. Istotą akcji charytatywnej Dobre pudełko jest przekazanie 20 zł ze sprzedaży każdego boxu z limitowanej edycji na cele statutowe wybranej fundacji. Jeśli jesteście ciekawi co kryje się wewnątrz kliknijcie dalej 🙂

Cel akcji

 
Fundacja Centrum Praw Kobiet to najdłużej działająca organizacja w Polsce udzielająca specjalistycznego wsparcia kobietom doświadczającym przemocy. W 2019 roku fundacja pomogła blisko 3900 kobietom, udzielając 9789 konsultacji, w tym 4996 psychologicznych i 3774 prawnych w kontakcie bezpośrednim. Ponadto kilka tysięcy kobiet otrzymało pomoc telefoniczną lub mailową.

Misją Centrum Praw Kobiet jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym.

Pamiętajmy, że prawa kobiet są niezbywalną, integralną i niepodzielną częścią fundamentalnych praw człowieka, a przemoc wobec kobiet, niezależnie od tego, czy sprawcą jest członek rodziny, inna osoba lub grupa osób czy państwo, stanowi naruszanie tych praw Państwo ma obowiązek skutecznie chronić kobiety przed wszelkimi formami przemocy i dyskryminacji oraz prowadzić aktywną politykę równościową. Ponadto państwo jest odpowiedzialne za wszelkie zaniechania w wywiązywaniu się z wyżej wspomnianych obowiązków i naruszenia praw kobiet.

Istotnym elementem misji jest także przeciwdziałanie stereotypom i uprzedzeniom związanym z płcią, które mają ogromny wpływ nie tylko na życie i wybory milionów kobiet ale także na stosowanie prawa w sprawach karnych związanych z przemocą wobec kobiet oraz rodzinnych.  

Centrum Praw Kobiet posiada swoje oddziały w Warszawie, Gdańsku, Krakowie Łodzi, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu oraz filię w Żyrardowie.

Kupując pudełko, otrzymasz zestaw 8 wyselekcjonowanych kosmetyków z naturalnymi składnikami w dobrej, ba! w najlepszej cenie 199 zł, która jest dużo niższa niż rynkowa. Po pierwsze mamy tu Nacomi Vegan Beauty serum odżywczo-nawilżające 40 ml. Dalej FaceBoom – krem nawilżająco-kojący na dzień i na noc do skóry odwodnionej i wrażliwej 50 ml, mój absolutny hit tego boxu. Pokochałam od razu za wspaniały zapach i nawilżające działanie na skórę. Z FaceBoom jest też pełnowymiarowy puder enzymatyczny do oczyszczania twarzy cera odwodniona i wrażliwa 20 g. Czwarty kosmetyk to Bielenda Professional Supremelab Energy Boost rozjaśniająco-odżywcza maseczka ze stabilną witaminą C 70 ml – wspaniała maska w formie śmietanki. Pozostawiona na na około 30min wchłania się fajnie w strukturę skóry pozostawiając ją rozświetloną i odżywioną. Do ciała znajdziecie tu oryginalny peeling kawowy BodyBoom 30 g.  Następnie Orientana krem pod oczy rozświetlająco-nawilżający 15 ml i pełnowymiarowy kwas hialuronowy 1% w żelu Mohani Natural Spa 100 ml. Dodatkowo w opakowaniu pudełka znajdziecie sporej wielkości rękawice do demakijażu marki Glov.
Przejmij inicjatywę i poszerzaj zasięgi dobra! Hasłem przewodnim tej akcji jest: „Wpraw dobro w ruch i zobacz, jak wraca ze zdwojoną siłą!”. Pudełko zostało tak zaprojektowane aby można było go ponownie użyć i przeznaczyć np. jako pojemnik na kosmetyki czy inne skarby. Prezentuje się bardzo fajnie i zostało wykonane zgodnie z założeniami idei less waste. Jeśli chciałybyście wyrazić swoją solidarność z kobietami, które potrzebują wsparcia i chciałybyście docenić inicjatywę fundacji, dołączcie do akcji charytatywnej!

Pudełko znajdziecie w drogerii Horex pod adresem: horex.pl

 
Udostępniasz, tagujesz, pomagasz:
#dobrepudełko
Obsession
4 komentarze
 • princess.malpka

  Piekna akcja a zawartosc bardzo w moim guscie 😀

  8 stycznia 2021 o 14:51
  • Obsession Kasia

   wspaniała zawartość ❤️ ❤️ ❤️

   8 stycznia 2021 o 20:37
 • Horex

  Dziękujemy za piękny wpis i niech zadzieje się dobro, bo ono zawsze do nas wraca! ❤️ ❤️ ❤️

  8 stycznia 2021 o 12:50