Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
6 Lut

Nuxe Super Serum

Super Serum [10] to produkt stworzony w wyniku połączenia ekspertyzy marki Nuxe w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej oraz olejków.  Super Serum [10] jest wynikiem wieloletniego doświadczenia marki w tworzeniu kosmetyków. Wykorzystano tu najnowocześniejszą zieloną technologię – tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi zawieszonych zostało w serum na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. Super Serum [10] to niezwykły i uniwersalny koncentrat przeciwstarzeniowy, który oferuje najwyższą jakość, wydajność oraz przyjemność aplikacji dla każdego typu skóry w każdym wieku.

Super Serum [10] jest pierwszym produktem marki Nuxe stworzonym przy wykorzystaniu rewolucyjnej, „zielonej technologii”, jest to w 100% naturalny proces, dzięki któremu wyeliminowano potrzebę stosowania silikonu. Tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi zawieszonych zostało w serum na bazie naturalnego kwasu hialuronowego. Takie połączenie gwarantuje uzyskanie maksymalnej skuteczności działania. Formuła serum oparta jest na starannie wyselekcjonowanych składnikach naturalnego pochodzenia, które wnikają w głąb skóry, działając skutecznie w głębokich jej warstwach. Super Serum [10] po połączeniu ze skórą zapewnia wyjątkowe doznania sensoryczne – lekka konsystencja o delikatnym i świeżym zapachu wtapia się w skórę.

Szklana buteleczka odsłaniająca złoto w postaci widocznych mikrokapsułek oleju, opatrzona złotą zakrętką z logo marki Nuxe, posiada szklaną pipetę do odmierzania idealnej porcji serum. Precyzyjnie zamknięty w sercu mikrokapsułek zapach lekko wyczuwalny w pierwszej chwili zyskuje na intensywności w kontakcie ze skórą. Nuty głowy odczuwalne na początku to zielone liście galbanowca i mięty. Następnie uwalniane są nuty serca – limonka, róża i fiołek. Bazę otulającą skórę stanowi sok roślinny i piżmo.

Zarówno butelka, jak i opakowanie zewnętrzne, zostały wykonane z materiałów nadających się w 100% do recyklingu. Papier wykorzystany do opakowania zewnętrznego posiada certyfikat FSC, który pozwala pozyskać drewno, nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów.

Super Serum [10] stymuluje skórę w taki sposób, by pobudzić jej naturalne mechanizmy odnowy komórkowej i regeneracji. Efektywność kuracji  z zastosowaniem produktu została zbadana przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii 3D. Dzięki badaniom przeprowadzonym na trójwymiarowych modelach mikroskóry możliwe było dokładne odwzorowanie sposobu, w jaki zachowuje się skóra. Porównane zostały komórki niepoddane kuracji, z komórkami o 10 lat starszymi (poddanymi kuracji w późniejszej fazie badań). Okazało się, że starsze komórki pod wpływem działania Super Serum funkcjonują jak te 10 lat młodsze.

Już po pierwszym zastosowaniu zauważysz efekt odmienionej skóry, która zyskuje wygładzenie, wypełnienie a także staje się promienna. Po około czterech tygodnia producent obiecuje spektakularne działanie przeciwstarzeniowe i super skuteczność jeśli chodzi o redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry i rozjaśnienie przebarwień. Delikatna, wegańska formuła oparta w 95% na starannie wyselekcjonowanych składnikach naturalnego pochodzenia. Mamy tu naturalny kwas hialuronowy uzyskany w procesie fermentacji roślin, stymulujący głębokie warstwy skóry do procesu odmładzania oraz frakcjonowane oleje roślinne – skomponowane przy użyciu naturalnych mechanizmów, dzięki technologii pozwalającej na wykluczenie z formuły silikonów. Ponadto w serum znajduje się opatentowany kompleks roślinny z komórkami macierzystymi szarotki alpejskiej. Namnażające się w naturalny sposób komórki szalotki alpejskiej mają silne zdolności przeciwstarzeniowe.

Obsession
  • Formuła tego serum wygląda jak płynne złoto:).

  • Kuszące jest to serum, muszę tylko wykończyć swoje rozpoczęte 😀

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.