Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
16 maj

Sisley Paris Le Sculpteur – wyszczuplająca pielęgnacja do ciała na dzień i noc

Le Sculpteur jest owocem siedmiu lat badań zakończonych powstaniem nowej formuły modelującej ciało, opartej na opatentowanej innowacji. Marka Sisley Paris po raz pierwszy rozpoczęła fundamentalną współpracę badawczą z zespołem naukowców specjalizujących się w tkance tłuszczowej, pod przewodnictwem Profesora Christophe’a Magnana z Uniwersytetu Paryskiego. Dzięki tej bezprecedensowej współpracy, zidentyfikowano innowacyjny mechanizm modelujący, będący przedmiotem patentu. Le Sculpteur to pierwszy produkt, który powstał, by zwalczać powstawanie adipocytów i nowych obszarów tłuszczowych oraz udoskonalić sylwetkę. Jego unikalne działanie zapewnia efekty widoczne już po 14 dniach – nierówności na skórze są mniej widoczne, a ciało staje się jędrne i wygładzone

Le Sculpteur najnowsza emulsja o podwójnym działaniu, na dzień i na noc, która dostosowuje się do biorytmu ciała, aby działać na uwypuklenia i odsłaniać piękniejszą skórę zarówno dla oka, jak i w dotyku. Podwójne działanie, emulsja która działa w dzień i w nocy dostosowując się do biorytmu ciała sprawiając, że skóra staje się piękniejsza i jędrniejsza.

W ciągu dnia połączenie olejku z pieprzu różowego, kofeiny, ekstraktu z białego imbiru i cedrolu wspomaga zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej i wymodelować ciało. Skóra staje się jędrniejsza. Natomiast podczas nowy – ekstrakt z mandarynki, olej andiroba i egzopolisacharydy z planktonu sprawiają, że widoczność cellulitu jest zmniejszona, a „skórka pomarańczowa” z każdą aplikacją jest coraz bardziej zredukowana. Skóra staje się gładsza. Konsystencja o świeżym i ziołowym zapachu, gel-in-oil natychmiastowo się wchłania i pozostawia świeże, chłodne uczucie na skórze. Efekty widoczne są po 14 dniach stosowania.

Emulsja Le Sculpteur o podwójnym działaniu, która działa w trakcie dnia i podczas nocy, aby wymodelować krągłości sylwetki i poprawić kondycję skóry.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty aplikuj Le Sculpteur rano i wieczorem na partie ciała które chcesz wymodelować. Przed aplikacją wykonaj masaż stymulujący – ujędrnij skórę szczypiącym ruchem, zaciskając dłonie w piąstki wykonaj energiczny masaż, który poprawi krążenie. Następnie wykonaj aplikację modelującą sylwetkę – aplikuj produkt w okolicach pośladków, ud i bioder uciskając skórę, aplikuj produkt w okolicach brzucha okrężnymi ruchami, aplikuj produkt w okolicach ramion uciskając skórę od łokcia w stronę góry.

Skumulowany, uzupełniający się efekt działania produktu w dzień i w nocy przyspiesza rzeźbienie i modelowanie ciała,  stopniowo przywracając sylwetce balans. Po 14 dniach cellulit jest wyraźnie zredukowany, skóra jest gładsza, jędrniejsza i widocznie wyrzeźbiona. Le Sculpteur to więcej niż tradycyjny produkt modelujący – nadaje ciału ,,nowe” kontury i zmienia jego objętość,  aby zapewnić zdefiniowaną, wyrzeźbioną sylwetkę,  widocznie lepiej zbalansowaną i harmonijną. Przy regularnym stosowaniu, sylwetka zaczyna być bardziej  podkreślona, niedoskonałości zostają skorygowane, a cellulit  jest mniej widoczny. Ciało staje się źródłem dobrego samopoczucia, fizycznego  i umysłowego, które zostaje trwale wzmocnione i poprawione

Obsession
3 komentarze
 • patialalegitimate

  Loan to settle your bills and startup
  business? contact us now with your details to get a good
  Loan at a low rate of 2% per Annual
  Do you need Personal Finance?
  Business Cash Finance?
  Unsecured Finance
  Fast and Simple Finance?
  Quick Application Process?
  Finance. Services Rendered include,
  *Debt Consolidation Finance
  *Business Finance Services
  *Personal Finance services Help
  contact us for more information on how to get started:
  (Whats App) number:
  +919394133968 patialalegitimate515@gmail.com
  Mr Jeffery

  5 czerwca 2021 o 21:18
 • Piekneperfumy Anna

  Na pewno jest super, choć ja zauważyłam, że najbardziej spektakularne efekty dają mi ćwiczenia, ale w połączeniu z pielęgnacją jest oczywiście jeszcze lepiej! bo skóra ładniej wtedy wygląda:)

  18 maja 2021 o 09:43
 • Siouxie

  uwielbiam Sisley za cudowne konsystencje, zapachy i wysoką skuteczność działania

  17 maja 2021 o 20:12