Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 cze

Kwintesencja wiosny – J’adore Eau de Parfum Infinissime

Liekończącą się eksplozję kwiatów znajdziecie w nowym zapachu J’adore Eau de Parfum Infinissime. Jak opisuje tę kompozycję Kreator Perfum Dior – François Demachy?

Nowy, niezwykle zaskakujący J’adore Eau de Parfum Infinissime o niepowtarzalnym, zmysłowym uroku pochodzącym z tuberozy z Grasse. Włączając ją do kompozycji J’adore, doprowadziłem do romantycznego spotkania, w którym J’adore „uwodzi” intrygującą tuberozę, obejmuje ją, odkrywa na nowo, daje jej światło. Symbol silnej i pewnej siebie kobiecości.”

W nowym zapachu J’adore Eau de Parfum Infinissime, François Demachy rozwinął kwiaty bukietu J’adore, okrywając je gorączkową, intensywną zmysłowością z drzewnymi akcentami. Wybujałe i kuszące nuty róży stulistnej przeplatają się z górnymi nutami jaśminu Sambac fasetowanymi pomarańczą i świeżą, wyrazistą konwalią. Łagodne, promienne, nuty Ylang-Ylang rozświetlają kompozycję swoją niebagatelną kwiatową jakością, a drogocenny sandałowiec sprawia, że kwiatowy bukiet zyskuje mleczne, otulające, drzewne akordy. Nowy flakon J’adore został spowity złotymi nićmi, które luzując się jedna po drugiej ześlizgują się po szkle symbolizując oddech kobiety, która czuje się wolna. Legendarny kształt amfory został stworzony przez samego Christiana Diora i ozdobiony kultowym naszyjnikiem Massai.

Dopełnieniem jest woda perfumowana J’adore Infinissime, która występuje również w formacie podróżnym Roller-Pearl. Szklana perła wieńcząca flakon J’adore Roller-Pearl zapewnia miękką i zmysłową aplikację wody perfumowanej Infinissime. Aksamitnie miękki aplikator przetacza się po zagłębieniu szyi, nadgarstka i dekoltu, uwalniając swoje zmysłowe i otulające nuty: róży stulistnej, jaśminu sambac, ylang-ylang, tuberozy z Grasse i kremowego drzewa sandałowego. Zmysłowy rytuał aplikacji J’adore Roller-Pearl sprawia, że kwiaty wody perfumowanej J’adore Infinissime uwalniają się i rozkwitają, nieskończenie potęgując swój zapach. Szklana perła aplikuje odpowiednią ilość zapachu dokładnie tam, gdzie tego chcesz, bez straty produktu. Flakon o pojemności 20 ml, który możesz zabrać wszędzie.

Piękny złoty flakon J’adore Infinissime z motywem drutu nie ciasno oplatającego szyjkę butelki, jak w wersji klasycznej, a miękko opadającego – jest przepiękny. Poza wyglądem perfumy zachwycają również zapachem. Uwielbiam podstawową wersję J’adore i Absolu. Ta jednak jest trochę inna. W tym zapachu na czoło wysuwają się białe kwiaty tuberozy i jaśminu a takie nuty zapachowe bardzo lubię. Zapach w odbiorze jest kremowy i bogaty.

Obsession
Brak Komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.