Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 cze

Sisley The Cream 230

Stylizujesz włosy ciepłym nawiewem suszarki, lokówką lub prostownicą bez termoochrony? Warto to zmienić. Hair Rituel by Sisley The Cream 230 to termoochronny, pielęgnacyjny krem do włosów. Zapobiega uszkadzaniu włosów podczas stylizacji termicznej dzięki temu, że wzbogacony został o olejki botaniczne i kompleks 230, który aktywowany jest przez wysokie temperatury (aż do 230°C). Po użyciu włosy stają się jedwabiste, ujarzmione, mocniejsze i pięknie lśniące. The Cream 230 sprawia, że włosy się nie puszą i idealnie się układają podczas suszenia.

Kompleks 230 to nowa termoaktywna technologia oparta na dwóch polimerach jonowych. Aktywowany poprzez ciepło tworzy mikrożel, który pomaga domknąć łuski włosów i naprawia uszkodzenia. Wyciąg z trzciny cukrowej pokrywa włókno włosa niewyczuwalną i ultra-lekką barierą ochronną, aby utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Olejek kameliowy, olejek moringa – odżywiają i zmiękczają włosy, podczas gdy proteiny bawełny wzmacniają włókna włosów.

Włosy są wzmocnione, odżywione, jedwabiste i pozbawione ryzyka splątania. Odzyskują swój blask i promienieją pięknem. Suszenie włosów staje się prostsze, a fryzura idealnie wymodelowana. Po aktywowaniu ciepłem produkt zamienia się w przyczepny mikro-żel i odbudowuje włosy na dwóch płaszczyznach – uszkodzone części są uszczelniane, a złamania naprawiane. Włókno włosa staje się lśniące i po raz pierwszy ulega regeneracji pod wpływem ciepła: włosy są odbudowane i lepiej odbijają światło. Krem bez spłukiwania The Cream 230 należy nakładać na suche lub mokre włosy, na długość lub końcówki, przed użyciem narzędzi do stylizacji takich jak suszarka, prostownica lub lokówka. Po nałożeniu konsystencja kremu wtapia się we włókna włosów, bez ich obciążania. Mała objętość która niesie za sobą ogromną moc! Krem świetnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i perfekcyjnie chroni przed działaniem wysokiej temperatury. Nie obciąża włosów, nie przetłuszcza ich. Niewielka porcja kosmetyku zapewnia działanie przez co sam w sobie jest bardzo wydajny. 

Obsession
Brak Komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.