Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
10 paź

Narciso Rodriguez for her Musc Noir

Musc Noir to nowy zapach marki Narciso Rodriguez. Najnowszy i przepiękny. Oddaje odważną nową kobiecość z elementami tajemniczości i intrygi – rozpoznawalną syntezą zmysłowości i pewności siebie. Po raz pierwszy kultowy flakon pojawia się w najczystszej postaci. Zapach for her Musc Noir jest prezentowany w całkowicie przezroczystym flakonie, odsłaniając tajemnicę, która jest w środku. Tylko delikatny różowy kolor płynu – zapachu, nawiązujący do oryginału, zdobi charakterystyczną butelkę, a czarna zakrętka nawiązuje do ciemniejszych aspektów kompozycji. Flakon for her Musc Noir to przedmiot czystego artyzmu, promieniujący nieważką intensywnością i odważną świetlistością, która celebruje wysublimowany zapach.

Linia zapachów Narciso Rodriguez for her została stworzona ponad osiemnaście lat temu, aby uczcić siłę kobiecości i celebrować intrygującą naturę kobiecej ekspresji. Kolekcja nadal jest inspirowana kobietami – każdy zapach został stworzony, by wzmocnić i ujawnić najgłębsze piękno kobiet, dzięki przemieniającej mocy piżma. Lansowanie oryginalnego zapachu for her przyczyniło się do powstania nowego rozdziału w historii perfum. Nowoczesna szyprowa-piżmowa kompozycja, wyjątkowa fasetka w rodzinie szyprowych zapachów, sprawiła, że zapach stał się międzynarodowym fenomenem i nowoczesną klasyką. Narciso Rodriguez wybrał rzadki olejek piżmowy, który jest sercem oryginalnego zapachu for her. Piżmo jest nie tylko uzależniające, ale także zaskakująco kobiece i trwałe w swoich ziemistych, ciepłych mocach uwodzenia więc jak żaden inny zapach oddaje i celebruje kobiecość i wyrażanie siebie. Kolekcja for her przekształca odważne, ale subtelne właściwości piżma, tworząc niepowtarzalny ponadczasowy zapach dla kobiet, które go zainspirowały.

Najnowszy rozdział w ikonicznej kolekcji perfum Narciso Rodriguez for her Musc Noir, to stwierdzenie o nieskończenie tajemniczej naturze kobiecej zmysłowości. Badanie surowej mocy piżma ujawnia transcendentny nowy zapach, który ukazuje fascynującą zagadkę współczesnej kobiecości. for her Musc Noir wzmacnia uzależniający charakter oryginału dzięki eksploracji ciemniejszych, bardziej intensywnych aspektów charakterystycznego piżma marki Narciso Rodriguez. „for her Musc Noir ma tajemniczą, mroczną i uwodzicielską cechę, która jest rzadka i wyjątkowa” – Narciso Rodriguez. W swoim składzie Musc Noir zawiera ciemniejsze piżmo o bogatej głębi olfaktorycznej, tajemnicze i niezwykle zmysłowe. Skórzane akordy zamszu przekształcają piżmowe serce i intensyfikują falującą zmysłowość zapachu. Oprócz bogatych akordów zamszu, piżmowe serce jest dodatkowo ośmielone heliotropem i wzmocnione przez biały cedr i różę – nutka słodkiej śliwki dodaje lekkości i harmonii.

Staram się tworzyć perfumy, które podkreślają i odsłaniają kobiety, nie zmieniając ich tożsamości. Kobieta, o której myślałem, tworząc Musc Noir, była kobietą pewną siebie, kobietą, która odważa się podejmować ryzyko” – Sonia Constant.

Nowa kampania for her Musc Noir, mistrzowsko sfotografowana przez Inez & Vinoodh, nie tylko odzwierciedla ewolucję jej narracji, ale doskonale ilustruje prowokacyjną naturę nowego zapachu dzięki jego czystości i ciepłej zmysłowości. Spot eksploruje to, co namacalne i niewytłumaczalne w nowoczesnym kobiecym wdzięku, sile i pewności siebie. Ze swoim charakterystycznym kunsztem, Inez & Vinoodh wykorzystują dramatyczną grę światła i cienia, aby ukazać magię zmysłowej pewności siebie i samozwańczej siły kobiety. Kampania nakręcona w jaskrawym tropikalnym świetle ma eteryczną, senną jakość, na którą składają się fragmentaryczne wspomnienia i cenne chwile, które są niezwykle piękne i hipnotyzujące. Różowe akcenty przywodzą na myśl świetlistą poświatę nowego flakonu, a ciemniejsze elementy odzwierciedlają zmysłowość i tajemniczość piżma.

Obsession
9 komentarzy
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.