Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
15 lis

Intensywnie Odmładzający System Clinical Solutions™

Jesień i zima to najlepszy czas na przeprowadzanie wielu kosmetycznych zabiegów. Jednym z produktów, które warto teraz stosować to kosmetyki z retinolem. Dla mnie to idealny czas na dołączenie do rutyny pielęgnacyjnej tego typu produktów. To wręcz podstawa mojej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Bardzo się więc ucieszyłam kiedy pojawił się pierwszy dermokosmetyk w ofercie marki Mary Kay. Marka pracowała innowacyjny, ośmiotygodniowy protokół retynizacji skóry, dzięki któremu zminimalizujemy potencjalny dyskomfort, mogący wystąpić, gdy po raz pierwszy stosujemy czysty retinol w wysokim, 0,5% stężeniu. Dla mnie bomba!

Dlaczego ten proces jest tak wyjątkowy? To właśnie dzięki niemu  doświadczysz spektakularnych efektów stosowania retinolu w całkowicie bezpieczny sposób. Niesamowity blask skóry i młodzieńczy wygląd będą możliwe do uzyskania w domowym zaciszu! Co więcej, został on opracowany we współpracy z dermatologami, dzięki czemu przechodząc przez proces retynizacji zmaksymalizujesz korzyści płynące z używania Intensywnie Odmładzającego Systemu Clinical Solutions™. Dodatkowo protokół retynizacji pozwoli Ci zminimalizować potencjalne podrażnienia związane ze stosowaniem czystego retinolu, abyś mogła cieszyć się jego efektami w pełni i bezpiecznie. System Clinical Solutions™ od Mary Kay  składa się z dwóch produktów i zawiera czysty retinol 0,5% i kojąco-regenerującą emulsję.

Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™

Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™ dostarcza czysty, silnie działający retinol, w klinicznie potwierdzonym 0,5% stężeniu, połączony z ekstraktami roślinnymi, które – jak udowodniły badania – wzmacniają działanie retinolu. Jeśli poszukujesz w kosmetykach czystego retinolu, Clinical Solutions™ jest właśnie dla Ciebie. Retinol stymuluje odnowę komórek skóry, dzięki czemu odzyskasz młodzieńczy wygląd i utracony blask. Jednak jeśli jeszcze nie dostrzegasz widocznych oznak starzenia się skóry – Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™ znacząco opóźni ich pojawienie się. Dodatkowo retinol zawarty w produkcie wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, widocznie poprawiając wygląd skóry oraz dodając jej elastyczności. Produkt zawiera wysokie 0,5% stężenie retinolu, którego działanie jest wzmocnione dzięki dodatkowi odpowiednio dobranych składników roślinnych. Aby rozpocząć drogę do piękniejszej skóry, postępuj według opracowanego przez sztab naukowców Mary Kay ośmiotygodniowego protokołu retynizacji. Ten wyjątkowy proces pozwoli Ci z łatwością przejść przez okres, kiedy Twoja skóra przyzwyczaja się do działania tak silnej i efektywnej substancji jaką jest retinol. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się najlepszymi efektami stosowania tego cudownego składnika bezpiecznie i pod kontrolą. Wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, znacząco poprawiając wygląd skóry, która traci go z biegiem lat. Stymuluje odnowę komórek skóry, dzięki czemu odzyskujesz młodzieńczy wygląd i utracony blask. A jeśli jeszcze nie dostrzegasz widocznych oznak starzenia się skóry, retinol w stężeniu 0,5% znacząco opóźni ich pojawienie się. Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™ to niezbędna formuła, dedykowana zarówno dorosłym kobietom jak i mężczyznom, w każdym wieku, którzy skupiają się na odpowiedniej pielęgnacji skóry, chcąc zachować jej zdrowy i młody wygląd.

Kojąco-regenerująca Emulsja Clinical Solutions™

Emulsja idealnie uzupełnia Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5%. Dzięki zawartości mieszanki olejów roślinnych takich jak olej kokosowy, olej z nasion jojoba, olej z krokosza barwierskiego oraz oliwy z oliwek, dostarcza skórze zastrzyk bogatych kwasów tłuszczowych, o działaniu odżywiającym i kojącym. Jest to kluczowe w trakcie stosowania retinolu, kiedy to skóra jest podatna na wysuszanie. Gliceryna i skwalan pozyskiwany z trzciny cukrowej dodatkowo skutecznie zapobiegają utracie wody. Produkt doskonale łagodzi podrażnioną skórę oraz dostarcza natychmiastowego nawilżenia. Kojąco-Regenerująca Emulsja Clinical Solutions™ zawiera oleje roślinne (kokosowy, z nasion jojoby, krokoszowy oraz oliwę z oliwek), które dostarczają naszej skórze zastrzyk bogatych kwasów tłuszczowych o działaniu odżywiającym i kojącym.  Ta lekka formuła zawiera również glicerynę i skwalan pozyskiwany z trzciny cukrowej skutecznie zapobiegające utracie wody. Jest to istotny benefit w procesie retynizacji, kiedy skóra jest podatna na zwiększoną suchość. Podczas badań klinicznych wykazano, iż Kojąco-Regenerująca Emulsja Clinical Solutions™: koi podrażnioną skórę i dostarcza natychmiastowe nawilżenie. Dobrze potrząsnąć buteleczką z produktem. Aplikować rano i wieczorem, przed nałożeniem produktu nawilżającego. Można ponawiać aplikację w ciągu dnia, jeśli nasza skóra potrzebuje nawilżenia i ukojenia. Idealny dla osób stosujących produkty z retinolem.

Zapraszam Was także na wywiad z dermatologiem, lekarzem medycyny estetycznej, dr Łukaszem Preibiszem, który profesjonalnie opowiada nt retinolu oraz o działaniu nowości, które pojawiły się w dzisiejszym wpisie. Serdecznie zapraszam.

Post powstał we współpracy z marką Mary Kay.

Obsession
Brak Komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.