Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 kw.

Sisley All Day All Year

Życie w mieście to wyzwanie dla skóry. Ciągłe działanie szkodliwych czynników zewnętrznych – w tym polutantów, promieni UV i dymu papierosowego – zakłóca proces odnowy komórek i prowadzi do przedwczesnego starzenia. W 2005roku Sisley Paris podkreślił wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych na pojawianie się oznak starzenia i zaprezentował innowacyjną pielęgnację All Day All Year:

PIERWSZĄ PRZECIWSTARZENIOWĄ „TARCZĘ OCHRONNĄ”,
KTÓRA CHRONI SKÓRĘ PRZED CZYNNIKAMI ZEWNĘTRZNYMI PRZEZ 8 GODZIN. W KRÓTKIM CZASIE PRODUKT STAŁ SIĘ ŚWIATOWYM BESTSELLEREM.

Laboratoria Sisley Paris nieustannie pogłębiały swoją naukową wiedzę bazując na najnowszych odkryciach dotyczących negatywnego wpływu czynników na skórę. Rezultatem tej pracy jest innowacyjna, jeszcze skuteczniejsza formuła.

DZIĘKI KOMBINACJI AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW „SMART” ALL DAY ALL YEAR 2022, OFERUJE KOMPLEKSOWĄ STRATEGIĘ OBRONNĄ W CELU OCHRONY SKÓRY PRZED CZYNNIKAMI ZEWNĘTRZNYMI ODPOWIEDZIALNYMI ZA JEJ PRZEDWCZESNE STARZENIE

Ekspozom to wszystkie czynniki wewnętrzne i środowiskowe, na które jesteśmy codziennie narażeni. Odpowiada za 80% procesów starzenia się skóry. Promienie UV i polutanty mają szkodliwe działanie, które może osłabić naturalny system obronny skóry. Chociaż te czynniki nie mają natychmiastowego, widocznego wpływu na powierzchnię skóry, osłabiają jej system obronny i systematycznie ją uszkadzają, przyczyniając się do procesu „cichego starzenia”: spadku poziomu nawilżenia skóry i utraty blasku , skóra traci jędrność i witalność. Rozwiązaniem jest odpowiednio wczesne działanie poprzez ochronę skóry, zanim jej naturalny system obronny zostanie osłabiony. Taki jest cel All Day All Year 2022: ochronna pielęgnacja skóry nasycona „smart” składnikami aktywnymi, które mogą zwiększyć zdolności samoobronne skóry.

All Day All Year to uniwersalny produkt pielęgnacyjny dla kobiet i mężczyzn, który zapewnia pełną strategię obronną z podwójną tarczą ochronną – fizyczną i biologiczną. All Day All Year oferuje rozbudowaną strategię obronną, aby chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi:

  • chroni skórę na powierzchni, zanim czynniki zewnętrzne wpłyną
    na jej komórki, dzięki trzem mechanizmom ochronnym, w tym wzmocnionej ochronie UVA/UVB.
  • działa głęboko w skórze, reaktywując jej zdolności do samoobrony poprzez cztery mechanizmy ochronne

Dzięki tej skutecznej i ultra kompleksowej formule All Day All Year przywraca skórze piękny wygląd oraz aktywuje jej mechanizmy ochronne w środowisku miejskim. Szkodliwe połączenie promieniowania UV i polutantów zostaje zahamowane, a skóra jest mniej obciążona. Lepiej radzi sobie ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jej naturalny system obronny jest przywrócony i działa optymalnie, co pozwala jej chronić się przed przyspieszonym starzeniem i odzyskać jej wewnętrzną siłę. Po odzyskaniu swojej naturalnej siły skóra jest chroniona przed przyspieszonym starzeniem się, staje się gładsza i gęstsza. Zmarszczki są spłycone, cera staje się promienna i pełna witalności. Piękno oraz młodzieńczy wygląd skóry jest przywrócony. Dzięki nawilżającej formule może być aplikowany samodzielnie lub jako finalny krok rytuału, jako ochronny „top coat” nakładany na codzienną pielęgnację skóry. Produkt dopasowany dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jego konsystencja jest lekka i jedwabista, o delikatnym, botanicznym zapachu szałwii, majeranku i jałowca.

Obsession
Brak Komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.