Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
14 cze

Oslo Skin Lab – moja przygoda trwa już rok

Kolagen od Oslo Skin Lab na dobre zagościł w mojej codziennej rutynie. Wprowadziłam go do codziennej pielęgnacji jako uzupełnienie aktywnego trybu życia i zaopiekowania skóry kosmetykiem w formie kremu czy serum. Wiecie, że to już ponad rok odkąd dodaję ten neutralny w smaku i zapachu proszek, do moich codziennych posiłków? Nigdy nie przypuszczałabym, że będę tak sumienna i oddana jednej marce. Jednak oglądam skórę codziennie w lustrze a na potwierdzenie skuteczności działania robię regularnie badania skóry z udziałem urządzenia Visia. To wszystko utwierdza mnie tylko w tym, że był to bardzo dobry wybór.

Dla przypomnienia Visia jest to ultra nowoczesny aparat diagnostyczny przeznaczony do oceny stanu i kondycji skóry. Umożliwia przeprowadzenie analizy skóry twarzy i ułatwia śledzenie postępów osiąganych, dzięki zabiegom pielęgnacyjnym wykonywanym w gabinecie oraz zalecanym przez ekspertów kuracjom domowym. VISIA określa stan skóry za pomocą wartości liczbowych, które jak do tej pory mogły być oceniane bardzo subiektywnie. Technologia TRUSKIN AGE® określa ogólny stan i wiek skóry. Porównuje cechy skóry kobiety lub mężczyzny do innych osób w tym samym przedziale wiekowym i o tym samym typie skóry, wskazując jednocześnie płaszczyzny wymagające odpowiednich działań medycznych bądź kosmetycznych. Komputerowa analiza skóry Visia nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjentki. Aby jednak uzyskać najbardziej adekwatny do rzeczywistości obraz, ważne jest aby skóra przed badaniem została dokładnie oczyszczona z makijażu. Analiza skóry Visia umożliwia nam spojrzenie holistyczne, czyli nie tylko na wszystkie aspekty już widoczne, ale również te, które mogą stanowić problem w przyszłości.

Jakie wyniki odnotowałam po ponad roku? Kluczowe było dla mnie sprawdzenie warstwy oznaczonej jako „zmarszczki” i wiecie co? Jest dobrze, bardzo dobrze. Wychodziłam od naprawdę zmęczonej i nieciekawej kondycji skóry. Przez rok stosowania kolagenu The Solution™ Beauty Collage zdołałam zejść z 47 lat kondycji skóry do 40 lat na obu stronach, a co najważniejsze poprawić jej elastyczność, sprężystość i zniwelować głębokie zmarszczki wokół oczu (to te ciemnozielone linie które widzicie na zdjęciach z badań powyżej). To pokazuje, że stosowanie preparatu The Solution™ Beauty Collage poprawia w sposób znaczny strykturę skóry, odmładza i dodaje młodzieńczego wyglądu, o który tak bardzo walczę i myślę, że nie jestem w tym odosobniona. Dodam, że aktualnie mój wiek zgodny z metryczką to 42 lata. Prawda, że wiek skóry na poziomie 40 stki robi wrażenie?

The Solution™ Beauty Collagen to produkt o działaniu potwierdzonym także naukowo. Występuje w formie wygodnej saszetki przyjmowanej każdego dnia. Specjalistyczne badania dowodzą, że spożycie peptydów kolagenowych zawartych w The Solution™ ma znaczący wpływ na skórę (tutaj poczytacie o badaniach więcej). Regularnie spożywany wygładza skórę, pomaga zachować jej elastyczność i redukuje zmarszczki. Firma ściśle współpracuje z naukowcami i ekspertami, aby dostarczyć produkt, który ma realny wpływ na wygląd skóry. Od czasu wprowadzenia na rynek produkty marki Oslo Skin Lab® cieszą się dużym zainteresowaniem w wielu krajach. The Solution™ zyskał wiele prestiżowych nominacji, a także zdobyła nagrodę dla najlepszego przeciwstarzeniowego suplementu diety w czeskim Harper’s BAZAAR.

Cały czas na hasło OBSESSION60 otrzymacie zniżkę 60% na zakup pierwszego opakowania The Solution w ofercie członkostwa na stronie marki.

Post powstał we współpracy z marką Oslo Skin Lab.

Obsession
Brak Komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.