Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
21 sie

Vita Liberata w zupełnie odmienionej wersji

W ostatnim czasie marka Vita Liberata zaprezentowała nowe odsłony swoich produktów. Prócz tego wprowadziła kilka nowości. Zapraszam na ich przegląd. No i jestem ciekawa jak się Wam podoba nowa szata graficzna. 

W tym roku marka Vita Literata stawia na wspaniałe nowości – bezbarwny Elixir o zapachu kakao oraz samoopalacz w formie mgiełki w wersji z kolorem.

Pierwsza z nowości czyli Heavenly Tanning Elixir, występuje w wersji niebarwiącej i barwiącej. Niezależnie od tego jaką wersję wybierzecie możecie być pewni, że na skórze uzyskacie piękną opaleniznę wraz z efektem pielęgnacyjnym. Naturalne składniki zawarte w produkcie mają właściwości nawilżające i regenerujące, a formuła szybko się wchłania i nie pozostawia niechcianych smug. Dodatkowym autorem jest kawowy zapach, który relaksuje i pobudza zmysły.

Druga z nowości to samoopalacz w formie mgiełki w wersji z kolorem. Fabulous nadaje skórze naturalnie wyglądającą opaleniznę i błyskawicznie wysycha. W zależności od ilości aplikacji możesz na skórze uzyskać lekkie muśnięcie słońcem aż po głęboki, plażowy brąz. Barwiona formuła ułatwia perfekcyjną aplikację, idealne rozwiązanie – możesz ją nałożyć i wyjść! Ty decydujesz o głębokości efektu opalenizny; nałóż jedną warstwę, aby uzyskać subtelny blask lub dołóż drugą warstwę, aby pogłębić efekt. Nadaje skórze piękny odcień opalenizny widoczny już podczas aplikacji, który utrzymuje się aż do 7 dni!

Wszystkie produkty Vita Literata znajdziecie w Perfumeriach @sephorapolska

Obsession
Brak Komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.