Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
23 cze

Nowości

Mimo stworzenia listy zakupowej KLIK jakoś mi do tych sprawunków nie jest spieszno, właściwie uzupełniam tylko braki, dlatego w poście w większości pojawią się produkty z kategorii “ulubieńcy”. Mamy więc tu ulubiony samoopalacz, który podtrzymuje moją powakacyjną opaleniznę, chusteczki (ręczniki jednorazowe) bez których nie wyobrażam sobie mojej codziennej pielęgnacji, ulubioną serię od AA czyli Prestige Body Fit i coś co od tygodni świetnie zmywa makijaż – gwiazda blogosfery – micel z Biedronki (potwierdzam! jest świetny, ma ten sam skład co odpowiednik z Tołpy, tak! to ten sam producent).  
A skoro już o nowościach mowa znalazło się tu też miejsce na nowe masełka do ust od Stenders (swoją drogą bardzo fajne) oraz wypełniony po brzegi drobinami złota balsam od Organique. 
Wraz z nadejściem lata zauważam tendencję zwyżkową jeśli chodzi o produkty brązujące, rozświetlające, antycellulitowe i wszelkie związane z pielęgnacją stóp (stąd produkty Fuss Wohl z Rossmanna). Aż dziw bierze, że niewiele się tu znalazło miejsca na kolorówkę (zgarnęłam z aukcji jedynie bronzo-róż z TooFaced i to po cenie mocno promocyjnej).
Obsession