Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 kwi

Hello Sunshine!

Goodbye, winter! Hello, sunshine! Pod takim hasłem marka Artdeco promuje najnowszą kolekcję makijażową. A gdzie słońce, plaża, morze to rzecz jasna opalenizna i złoto dlatego właśnie te kolory tutaj królują

Takie brązowo-złota szata kolekcji bardzo mnie cieszy bo jak wiadomo (przynajmniej wiedzą być może Ci z Was, którzy są stałymi czytelnikami) bardzo lubię tę kolorystykę. Oczywistym jest, że służy ona wszystkim bardziej w czasie słonecznego i ciepłego okresu w roku, ale sama osobiście sięgam po takie barwy przez okrągły rok. W nadchodzącym sezonie letnim marka Artdeco lansuje kolekcję Hello Sunshine!, na która składają się przepiękne pudry do twarzy i róż, wodoodporne kredki do oczu, lśniące pomadki do ust, kropelki brązujące, tusz do rzęs i rajstopy w sprayu.

Niekwestionowaną gwiazdą jest tu rzecz jasna róż Sun Blusher (cena około 90zł). Jako wielbicielka tego typu produktów kolorowych jestem pełna zachwytu. Oczywiście, że głównie za sprawą tłoczeń (której z nas nie chwyta to za serducho?) ale lekkie brzoskwiniowo-złote kolory, które mamy po zmieszaniu całości tż są urokliwe. Róż jest z kategorii delikatnych dlatego sama, z uwagi na to że nie posiadam porcelanowej cery, śmiało nakładam na kości policzkowe kilka warstw. Skóra jest promienna i wygląda świeżo.

Pomadki Gel-cream lipstick (cena około 66zł) to aż sześć kolorowych sztyftów przy czym ja mam numer 06 czyli modny w tym sezonie lekki brąz, dodatkowo usłany milionem złotych drobinek, które pięknie odbijają światło i mienią się w słońcu. Na szczęście nie są wyczuwalne i nachalne, to raczej słoneczny efekt lśniącej tafli. Szminki Color Lip Shine to delikatne, półtransparentne  i żelowe w swej strukturze pomadki, które mocno nawilżają usta.

I mój kolejny faworyt czyli wodoodporne kredki do oczu High Performance Eyeshadow (cena około 53zł). Uwielbiam wszelkie kredki do oczu tego typu. Raz, że makijaż wykonany taką wysuwaną automatycznie kredką zajmuje dosłownie momencik a dwa to fakt, że makijaż jest trwały z uwagi na wodoodporność co ważne zwłaszcza latem. Mój odcień czyli 27 – soft golden rush to słoneczne złoto w bardzo ciepłym, żółtym odcieniu.

Jak podoba Wam się lato z Artdeco?

Obsession