Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
22 kwi

Raj z różowym hibiskusem ? guawą ? kokosem ?

Wakacyjny, tropikalny klimat na wyciągnięcie ręki? Z nową serią Hibiscus Paradise od Bath & Body Works to możliwe! Egzotyczny zapach serii doda Ci energii i lekko ożywi.

Zapach może budzić pożądanie, przywoływać wspomnienia albo przenosić do odległego miejsca, po drugiej stronie globu. Rajska plaża albo tropikalny las mogą być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy otworzyć kosmetyki nowej serii Hibiscus Paradise. Kolekcja opiera się na trzech głównych składnikach – różowym hibiskusie, soczystej guavie i orzeźwiającym kokosie. Cała seria to kompleksowa linia do pielęgnacji ciała – od luksusowej wody perfumowanej, przez kremowy peeling do ciała, mydło w formie lekkiej pianki, po nawilżający balsam do ciała i lekką jak powietrze, delikatną mgiełkę zapachową.

Trzeba przyznać, że zarówno zapach serii jak i jej szata graficzna potrafią trafić w kobiece gusta. Ponoć książki nie ocenia się po okładce, ale w tym wypadku „zapachowa okładka” prezentuje się wyjątkowo apetycznie. Delikatna, różowo-pudrowa odsłona opakowań przywodzi na myśl ciepłe dni i delikatność kwiatów. Gdzie w tym wszystkim egzotyka? W nucie serca został ukryty kokos. Wprawione nosy twierdzą, że to właśnie ciepły zapach wody kokosowej jest najbardziej wyczuwalny kilka minut po rozpyleniu perfum na skórze. Dodatkiem są akcenty kwiatowo – owocowe.

Zapach serii Hibiscus Paradise jest gładki, aksamitny, a jednocześnie subtelny. Jest idealny na co dzień, zwłaszcza w czasie najcieplejszych miesięcy. Zapach jest słodki a zarazem orzeźwiający. Całość komponuje się bardzo apetycznie. 

Obsession