Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 lis

Oslo Skin Lab – moje wrażenia i efekty po 6 miesiącach

Pamiętacie mój majowy wpis na temat kolagenowych saszetek The Solution™ marki Oslo Skin Lab®? – tutaj przeczytacie całość klik. Od tego wpisu minęło sporo czasu, dlatego z przyjemnością powracam do Was z podsumowaniem efektów spożywania peptydów kolagenowych zawartych w The Solution™. Efekty mnie naprawdę zaskoczyły – skóra stała się jędrna, elastyczna i po prostu wygląda młodo i świeżo.

W ramach przypomnienia – przyjmowanie The Solution™ czyli hydrolizatu kolagenu w postaci proszku, rozpoczęłam w maju tego roku. Pierwsze badanie skóry wykonałam w marcu – co stanowiło tło do oceny wyników. Następne badanie wykonałam w lipcu po 2 miesiącach stosowania kolagenu a następnie pomiary powtórzyłam na początku listopada czyli po prawie pół roku. Badania skóry wykonałam w poznańskim gabinecie kosmetycznym wyposażonym w nowoczesne urządzenie VISIA. Jest to ultra nowoczesny aparat diagnostyczny przeznaczony do oceny stanu i kondycji skóry. Umożliwia przeprowadzenie analizy skóry twarzy i ułatwia śledzenie postępów osiąganych, dzięki zabiegom pielęgnacyjnym wykonywanym w gabinecie oraz zalecanym przez ekspertów kuracjom domowym. VISIA określa stan skóry za pomocą wartości liczbowych, które jak do tej pory mogły być oceniane bardzo subiektywnie. Technologia TRUSKIN AGE® określa ogólny stan i wiek skóry. Porównuje cechy skóry kobiety lub mężczyzny do innych osób w tym samym przedziale wiekowym i o tym samym typie skóry, wskazując jednocześnie płaszczyzny wymagające odpowiednich działań medycznych bądź kosmetycznych. Komputerowa analiza skóry Visia nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjentki. Aby jednak uzyskać najbardziej adekwatny do rzeczywistości obraz, ważne jest aby skóra przed badaniem została dokładnie oczyszczona z makijażu. Analiza skóry Visia umożliwia nam spojrzenie holistyczne, czyli nie tylko na wszystkie aspekty już widoczne, ale również te, które mogą stanowić problem w przyszłości.

Analiza wskazuje najpoważniejsze mankamenty skóry biorąc pod uwagę warstwy takie jak plamy, teksturę, rozszerzone pory, plamy uv i pigmentacyjne, czerwone zmiany na skórze, obecność porfiryn oraz co w tym przypadku było najważniejsze – zmarszczek. Badanie koncentruje się na najważniejszych czynnikach wpływających na wygląd naszej skóry, ale co ważne jest w stanie podsumować stan skóry i wskazać pomiar wieku skóry. Jak już pewnie wiecie w tym roku skończyłam 41 lat. Pierwszy, marcowy wynik nieco mnie z szokował. Wynikało z niego, że wiek mojej skóry szacowany jest na 47 lat. Tym bardziej ochoczo wzięłam się za regularne stosowanie kolagenu The Solution™. Już powtórka badania była bardzo zadowalająca, bowiem w lipcu wiek skóry określono na poziomie 44 lat. Natomiast największym zaskoczeniem był wynik z listopada. Na ekranie ukazał się wiek skóry na poziomie 40 lat. Zatem w przeciągu 6 miesięcy stosowania kolagenu The Solution™ stan skóry poprawił się o 7 lat. Największe zmiany odnotowano w teksturze skóry oraz na warstwie “zmarszczki”, głównie tych występujących w okolicach oczu (to moja zmora; widzicie je na przedostatnim zdjęciu, zaznaczone kolorem zielonym) oraz na czole (dwie poziome kreski). 

Specjalistyczne badania dowodzą, że spożycie peptydów kolagenowych zawartych w The Solution™ ma znaczący wpływ na skórę (tutaj poczytacie o badaniach więcej). Regularnie spożywany wygładza skórę, pomaga zachować jej elastyczność i redukuje zmarszczki. Firma ściśle współpracuje z naukowcami i ekspertami, aby dostarczyć produkt, który ma realny wpływ na wygląd skóry. Od czasu wprowadzenia na rynek produkty marki Oslo Skin Lab® cieszą się dużym zainteresowaniem w wielu krajach. The Solution™ zyskał wiele prestiżowych nominacji, a także zdobyła nagrodę dla najlepszego przeciwstarzeniowego suplementu diety w czeskim Harper’s BAZAAR. Teraz i ja mam potwierdzenie, że kolagen The Solution™ ma dobroczynny wpływ na moją skórę a efekty można śmiało nazwać spektakularnymi. Prócz specjalistycznego badania aparatem efekty widoczne są gołym okiem.

Cały czas na hasło OBSESSION60 otrzymacie zniżkę 60% na zakup pierwszego opakowania The Solution w ofercie członkostwa na stronie marki.

Post powstał we współpracy z marką Oslo Skin Lab.

Obsession