Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
19 paź

KONKURS

Kochani! wraz z firmą Dermedic chciałabym Was zaprosić na konkurs, w którym mam dla Was 3 zestawy produktów firmy. W każdym zawiera się pełnowymiarowy lotion do ciała oraz krem do rąk z serii Emolient linum do skóry suchej. Zestaw w sam raz na nadchodzące jesienno-zimowe chłody 🙂

Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy obserwują mój blog oraz lubią fanpage firmy Dermedic KLIK.

Ponadto uczestnicy mają za zadanie odpowiedzieć na pytanie:
„Dlaczego chciałabyś wypróbować dermokosmetyki Dermedic?”, 

a swoją odpowiedź pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką. W komentarzu należy podać również:

1/ nick pod jakim obserwujesz mój blog
2/ imię oraz pierwszą literę nazwiska fb
3/ adres email.


REGULAMIN KONKURSU
1. Rozdanie jest organizowane przez serwis somethingtodoff.blogspot.com wraz z firmą Dermedic Realizowane jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest firma Dermedic. Nagrody stanowią trzy zestawy, w skład każdego z nich wchodzi:
1/ Dermedic Emolient / Regenerujący krem do rąk (tuba 100 g)
2/ Dermedic Emolient / Lotion do ciała (butelka 400 g)
każdy zestaw o wartości 62złotych. Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Niniejszy konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy obserwują mój blog oraz lubią fanpage firmy Dermedic KLIK.
4. Uczestnicy mają za zadanie dokończyć zdanie „Dlaczego chciałabyś wypróbować dermokosmetyki Dermedic?”, a swoją odpowiedź pozostawić w komentarzu pod niniejszą notką. W komentarzu należy podać również:
1/ nick pod jakim obserwujesz mój blog
2/ imię oraz pierwszą literę nazwiska fb
3/ adres email.
5. Zamieszczając komentarz, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych ( Dz.U.Nr.133 pozycja 883).
6. Ostateczny termin zamieszczania komentarzy upływa z dniem 9 listopada 2012 r., godz. 12.00. Komentarze pozostawione po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
7. Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybiorę 3 zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone do 12 listopada 2012 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem firmy Dermedic w ciągu 7 dni kalendarzowych od otrzymania danych adresowych.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
9. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.

Obsession
44 komentarze
 • demo

  obserwuję jako edytakuk
  fb Edyta K.
  edytakuk@wp.pl
  Dlaczego chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic?
  O balsamie dermokosmetykach Dermaedic słyszałam dużo dobrego, o skórę dbać trzeba, więc taka dawka nawilżenia dla mojej suchej skóry będzie jak deszcz na pustyni 🙂 może te kosmetyki okażą się zbawienne i będę mogła cieszyć się piękną i nawilżoną i zdrową skórą , a szorstkie i nieprzyjemne uczucie ściągnięcia zniknie jakby magiczną różdżką machnął 🙂

  9 listopada 2012 o 10:55
 • montagne

  obserwuję jako montagne
  lubię Twój fp i firmy Dermedica jako Liidzia Ciop
  montagne@wp.pl

  Dlaczego chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic?
  Z czystej ciekawości! Uwielbiam nowinki kosmetyczne, a jak czegoś nie wypróbuję mam przysłowiową "sraczkę" 😉

  9 listopada 2012 o 09:21
 • ZajacKicak

  Obserwuję jako: ZajacKicak
  FB: Kasia D.
  Email: ZajacKicak@gmail.com

  Chciałabym wypróbować kosmetyki Dermedic ponieważ nigdy nie miałam styku z tą firmą. A moje ciało potrzebuje nawilżenia, ciągle jest suche, szorstkie i bez wyrazu. Tak więc dumnie podnoszę rączkę po niego. Proszę proszę wybierz mnie 🙂

  8 listopada 2012 o 22:35
 • anna sikora

  Obserwuję jako: Anna Sikora
  FB: Ania S.
  email: sikorka1111@gmail.com

  bo…gdy ten zestaw kosmetyków ujrzałam, to od pierwszego wejrzenia się w nim zakochałam. Wygrać ten zestaw to jak szóstka w totka, dla mojej skóry to nie lada błahostka. Moja skóra bardzo ich potrzebuje, a z mojej skromnej pensji, jej takich nie zafunduje.

  8 listopada 2012 o 21:31
 • Izabela Szymańska

  Obserwuje jako Izabela Szymańska
  FB. Izabela Sz.
  email: izaszyma@op.pl

  No cóż, tonący brzytwy się chwyta. A jeśli tą brzytwą jest firma Dermedic, to szanse na ocalenie z topieli są ogromne. Chwytam się zatem wszystkimi pazurami i zębami, by ocalić swą skórę przed destrukcyjnym działaniem wody 😉

  8 listopada 2012 o 16:31
 • Agata

  Obserwuję jako: Agata
  Na FB lubię jako: Halina T.
  E_mail: halina_26@onet.pl

  Mogłabym napisać dlatego, że kocham Dermedic kosmetyki i są to najlepsze na świecie specyfiki. Że jestem tej marce wierna od lat wielu i nie znalazłam jeszcze lepszego kosmetycznego modelu. Jednak prawda jest całkiem inna i mówiąc ją, wcale nie czuję się winna. Nie znam tych kosmetyków, nie wiem czy mogę je porównać do słońca promyków. Zapewne wiele jest prawdy w tym co napisałam i szczerze mówiąc, potwierdzić te przypuszczenia sama bym chciała. Przetestować produkty Dermedic – Wasze i od dziś mówić – kosmetyki NASZE 🙂

  8 listopada 2012 o 15:55
 • ivanotta

  Obserwuje: ivanotta
  FB: Daria W.
  Email: ivanotta@gmail.com

  Wiele dobrego o tej firmie słyszałam, ale nigdy żadnego kosmetyku nie sprawdziłam. Przy okazji z ciekawości trochę w kręgu znajomych popytałam i z wyników moich badań marketingowych wynika, że większość z nich kojarzy markę Dermedic a co ciekawsze duża grupa szczerze mi poleca te kosmetyki. Ja w związku z tym nie mogę dłużej trwać w takiej nieświadomości i muszę zweryfikować wcześniej uzyskane opinie, dlatego to de testowania aplikuje.

  8 listopada 2012 o 13:57
 • Angelika angelusia

  Obserwuję jako: Angelika angelusia
  FB: Angelika M.
  email: angelika_musial@interia.pl

  Odpowiedź: Nigdy nie stać mnie na te kosmetyki ( taki żywot studenta:)) , tak więc z chęcią bym je wypróbowała, bo dla mojej suchej skóry mogą okazać się jedynym ratunkiem 🙂
  Pozdrawiam

  8 listopada 2012 o 09:00
 • booger

  Chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic, ponieważ czytałam o nich dużo dobrych opinii a nie miałam okazji ich przetestować. Ten zestaw jest wprost idealny dla mojej suchej skóry i nadchodzące mrozy. Skóra błaga o nawilżenie a moja podręczna kosmetyczka wprost świeci pustkami i chciałaby gościć je u siebie 🙂

  obserwuje jako: martaff
  fb: Marta F.
  email: martaff@vp.pl

  8 listopada 2012 o 08:13
 • Joanna_26

  obserwuję jako Joanna_26
  na FB: Joanna B.
  kabanos_25@onet.eu

  Swędzi i piecze moja skóra alergiczna
  I nie pomaga tu niestety żadna siła fizyczna
  Dermedic moja skóra by wypróbowała z przyjemnością
  I wszystkich tych dolegliwości się pozbyła z radością
  Sucha i wrażliwa na wszystko moja cierpiąca skóra
  Jest smutna, nieżyciowa i ciągle ponura
  Dermedic mógłby mnie uratować
  I mojej skórze drugie życie darować
  Czytałam opinie i jestem pod wrażeniem
  Dlatego wyczekuję wyników z serca drżeniem 🙂

  Pozdrawiam 🙂

  8 listopada 2012 o 01:27
 • bedania

  Chciałabym wypróbować kosmetyki Dermedic, ponieważ do tej pory nie miałam okazji ich używać, a jesienią i zimą chciałabym zapewnić mojej skórze wszystko co najlepsze. Czytałam o tych kosmetykach, szukałam informacji i to co znalazłam dało mi nadzieję, że kosmetyki Dermedic mogłyby stać się kosmetykami odpowiedimi dla moje wymagajacej skór. Pozdrawiam serdecznie Ania.:-)
  1/ obserwuje Anna Bednarz
  2/ Anna B
  3/ bedania@wp.pl

  7 listopada 2012 o 18:11
 • Esy, floresy, fantasmagorie

  Obserwuję jako: Esy,floresy,fantasmagorie
  FB: Małgorzata Jot
  mail:gosia_jot@yahoo.com
  Dlaczego chciałabyś wypróbować dermokosmetyki Dermedic?- ponieważ moja skóra to pustynia ..szczególnie teraz w okresie jesienno – zimowym. Konieczne jest przeprowadzanie akcji ratunkowych. Zauważyłam, że dermokosmetyki są mi szczególnie przyjazne tak więc pokładam wielką nadzieję w Dermedic.

  4 listopada 2012 o 09:00
 • Jula Ant

  obserwuję jako Jula Ant
  FB Dermedic jako Julita A
  mail: juless@vp.pl
  Mam suchą, wrażliwą skórę, do której ciężko jest mi dopasować kosmetyki dobrze nawilżające z jednej a nieuczulające z drugiej strony. Kupuję głównie dermokosmetyki, do których mam największe zaufanie jednak do tej pory nie znalazłam jeszcze marki, z której byłabym w 100% zadowolona i której oddałabym honorowe miejsce na łazienkowych półkach. No ale jeszcze nie maiłam przyjemności przetestować produktów Dermedic. Wierzę, ze to będzie właśnie przysłowiowy strzał w 10.

  1 listopada 2012 o 20:36
 • Balbinka

  nie dla mojej skóry, powodzenia życzę reszcie ;>

  29 października 2012 o 12:34
 • agnieszkazg

  1/ obserwuję jako agnieszkazg
  2/ FB: Agnieszka I.
  3/ email: agoooooosia@gmail.com

  Tak naprawdę kosmetyki te zbytnio mi się nie przydadzą. Natomiast biorę udział z myślą o mojej mamie. Wiem, że byłaby niesamowicie zadowolona z tej serii kosmetyków, gdyż jej skóra jest zawsze przesuszona. Mama zużywa tony kremów do rąk i balsamów do ciała, aby nadać odpowiedniego nawilżenia swojej skórze. Ciągle poszukuje swojego ideału, który nawilżałby skórę w taki sposób, w jaki ona tego potrzebuje. Sama udziału w konkursie nie weźmie, gdyż jak mówi, jest noga jeżeli chodzi o komputery i nie wie nawet jak go włączyć ;). A, że na urodziny nie dostała ode mnie prezentu (bo tort i bombonierka się nie liczy ;P), z powodu braku funduszy, chciałabym jej to jakoś wynagrodzić :). Kto wie, może właśnie kosmetyki Dermedic to jej złoty środek na przesuszoną skórę ;).

  27 października 2012 o 11:16
 • zaba233

  Obserwuje jako: zaba233
  Lubie jako: Magda S.
  email: zaba233@gmail.com

  Moja skóra ma tendencję do przesuszania się i potrzebuje dobrego "eliksiru" który ją nawilży, natłuści i doda jej młodzieńczej gładkości. Dermokosmetyki Dermedic zostały właśnie stworzone do pielęgnacji skóry suchej i są w stanie przywrócić jej upragnione piękno. Chciałabym wypróbować ich działanie na własnej skórze i każdego dnia być pewną, że moja skóra pięknieje, bo dałam jej to, co z pielęgnacji najlepsze:)

  26 października 2012 o 11:51
 • Angelika Wojtasik

  Obserwuje jako: Angelika Wojtasik
  Lubie jako : Angelika Woktasik
  email – nelinka@onet.pl

  Odpowiedź:

  Nawadniające serum i moja sucha skóra to duet nie od parady :). Takich rzeczy nie powinno się rozdzielać, a dać im się spokojnie uzupełniać! 100% wody w wodzie, to coś o co poprosiła by moja skóra gdyby potrafiła mówić. Jak to mówią, najlepszą obroną jest atak, a duża ilość aktywnych składników to chyba jedyny ratunek, prywatne pogotowie dla skóry wysuszonej i zmęczonej codziennością. Ona też zasługuje na coś tylko dla niej, chwile ukojenia i nić luksusu Być może będę mogła pochwalić się moim czytelniczkom cud lekarstwem na ich strapienia.

  25 października 2012 o 19:41
 • Marzena Próchniak

  Obserwuję jako Marzena Próchniak
  Lubię na fb jako Marzena P.

  Dermedic to firma z której produktami przyjaźnię się od lat i jeszcze mnie nie zawiodła. Nie miałam jeszcze okazji przekonać się, jak działają dermokosmetyki Emolient. Nadchodzi zima i moja skóra wymagała będzie lepszej pielęgnacji, dlatego też uważam, że dermokosmetyki Dermedic stanęłyby na wysokości zadania 🙂

  25 października 2012 o 17:27
 • agf

  1. agf
  2. Aleksandra F.
  3. a.filipowska@poczta.onet.pl

  Do tej pory używałam kremu do opalania firmy Dermedic i sprawił się fantastycznie – w końcu udało mi się uniknąć nieprzyjemnej wysypki na dekolcie i szyi. Jeśli pozostałe kosmetyki też są takiej jakości to po prostu żalem byłoby nie spróbować 🙂

  25 października 2012 o 13:22
 • Małgorzata Bednarek

  1.meguchna84
  2.Małgorzata B.
  3.meguchna@wp.pl
  Czytając jedynie pozytywne opinie na temat Waszych kosmetyków, z chęcią "skusiłabym" się na skorzystanie z któregoś produktu. Cieszę się, że jesteście firmą, o której słyszę same pozytywy, oby tak dalej, pozdrawiam ciepło…

  24 października 2012 o 12:50
 • Anonimowy

  "Dlaczego chciałabyś wypróbować dermokosmetyki Dermedic?",

  Chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic gdyż bardzo lubi dobre, nawilżając kosmetyki. Niestety cierpię na bardzo suchą i wrażliwą skórę a dodatkowo idzie zima i mój problem pogłębi się Dość mam już wielokrotnego próbowania jak na króliku dośiadczalnym, choć raz che mieć pewniaka;)

  1/ trycja13
  2/ Diana W.
  3/ trycja13@interia.pl

  23 października 2012 o 15:25
 • Słonecznik

  Obserwuję jako Słonecznik
  Lubię jako Bambusowy Raj
  joanwi@interia.pl

  Chciałabym wypróbować kosmetyki Dermedic z serii Emolient Linum, ponieważ doskonale nadają się one do mojej suchej skóry. A teraz na jesień i zimę będą one zbawienną warstwą ochronną pod ciepłe swetry, które tak bardzo lubię.
  Kolejnym powodem jest to, że jeszcze nie miałam do czynienia ani z dermokosmetykami, ani z firmą Dermedic, więc chętnie wypróbuję ich działanie.

  23 października 2012 o 11:42
 • Miki

  Chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic ponieważ od dłuższego czasu moja skóra reaguje uczuleniem na każdy kosmetyk szczególnie do twarzy. Chciałabym sprawdzić czy Dermedic zapobiegnie powstawaniu rumienia i da odpocząć Mojej twarzy i mnie samej.

  Obserwuję jako: Miki88
  na FB: Agata K.
  agata.17ko@wp.pl

  23 października 2012 o 06:38
 • On The Line With Alex

  1.ola zielonka
  2.Aleksandra.Z
  3.olaziel@onet.eu
  4.
  Dlaczego chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic?
  Szczerze bo nie używałam tego typu kosmetyków nigdy i bardzo jestem ich ciekawa, a wiem że dermokosmetyki są ostatnio bardzo popularne.Chętnie bym je poznała.Pozdrawiam

  22 października 2012 o 21:38
 • paollaa23

  paulina.kujawowicz
  Paula k.
  paulina.kujawowicz@interia.pl

  jestem wielką fanką dermokosmetyków. Moja skóra jest bardzo wymagająca i nie znosi i nie toleruje zwykłych kosmetyków wiec to jest świetna alternatywa i rozwiązanie dla moje skóry.

  22 października 2012 o 16:01
 • paollaa23

  paulina.kujawowicz
  Paula K
  paulina.kujawowicz@interia.pl

  jestem fajna dermokosmetyków a tych jeszcze nie próbowałam i dlatego chciałabym bardzo mieć przyjemność wypróbowania tych kosmetyków. Tym bardziej, ze moja skóra jest bardzo wymagająca i uwielbia to co naturalne 🙂

  22 października 2012 o 15:59
 • paollaa23

  paulina.kujawowicz
  Paula K
  paulina.kujawowicz@interia.pl

  jestem fajna dermokosmetyków a tych jeszcze nie próbowałam i dlatego chciałabym bardzo mieć przyjemność wypróbowania tych kosmetyków. Tym bardziej, ze moja skóra jest bardzo wymagająca i uwielbia to co naturalne 🙂

  22 października 2012 o 15:58
 • prosiaczek137

  Chciałabym wypróbować te kosmetyki, ponieważ kremu z filtrem tej firmy jestem bardzo zadowolona cale lato, a maseczka jakiś czas temu niemal uratowała mi twarz. Ogromnie ją sobie podrażniłam i szczypało mnie nawet nakładanie olejku, nic nie pomagało, a hialuronowa maseczka z betainą nie dość, że łagodziła ból, to na prawdę widziałam poprawę, a skóra błyskawicznie piła kolejne warstwy produktu. Od tamtej pory jest moim ogromnym ulubieńcem i postanowiłam bliżej przyjrzeć sie tej marce z uwagi na dobre składy, doskonałe działanie i moim zdaniem całkiem adekwatne ceny.
  prosiaczek137
  Martyna K.
  koniecznie.martyna@gmail.com
  🙂

  21 października 2012 o 19:39
 • smykusmyk

  zostałaś oTAGowana 🙂

  21 października 2012 o 05:46
 • Sabii

  Sabii
  Sabina S.
  sabela87@gmail.com
  Chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic, gdyż ostatnio wpadłam w wir ogarniani recenzji i mam ogromną chęć w końcu przetestować te kosmetyki.

  20 października 2012 o 19:40
 • chmiel

  blog:joasia albo chmiel (nigdy nie wiem który się w końcu wyśiwetla)
  FB: Joanna C
  joasia@gmail.com

  Bo nie znam jeszcze tej firmy 🙂 Staram się interesować tym co się dzieje w kosmetycznym świecie i wciąż próbować czegoś nowego, a z ta firmą jakoś nam chyba było nie po drodze (nigdy jej nie widziałam :)) Do tego, idzie zima, kiedy moje ciało strasznie się przesusza i potrzebuję intensywnej pielęgnacji 🙂 Ten zestaw byłby idealny, a kremem do rąk podzieliłabym się może nawet z Mamą – to ona mnie nauczyła, że ten kosmetyk jest niezbędny- zatem jest szansa na dwie nowe fanki 🙂

  20 października 2012 o 09:02
 • did

  Did
  Dominika Ż.
  didasek@vp.pl

  Chciałabym wypróbować kosmetyki,ponieważ zaczynam okres wzmożonego dbania o siebie 🙂 Im więcej dobrych kosmetyków tym lepiej 😀

  19 października 2012 o 20:57
 • Kosmetyczne Remedium

  Bo nie znam.

  Kosmetyczne Remedium
  Klaudia T.
  klaurightnow@o2.pl

  19 października 2012 o 20:16
 • Marie

  Obserwuję jako Marie
  Facebook: Maria P.
  mail: lavieselonmarie@gmail.com

  Chciałabym wypróbować kosmetyki Dermedic, ponieważ nadchodzi wielkimi krokami okres wielkiej suszy na mojej skórze. Nigdy nie miałam problemu z przesuszeniami na niej, niestety do czasu… Jesienno-zimowe nastroje zawsze pogorszały stan jej nawilżenia. Jakis czas temu doszedł do tego kolejny czynnik: obrzydliwa wielkomiejska i twarda woda. Mieszkanki Wrocławia na pweno wiedza o czym mowie. Pierwsze miesiace mieszkania w tym miescie sprawily ze poczulam co to znaczy przesuszona skóra. Z wiekszoscia ciala radze sobie jako tako oliwka i lekkimibalsamami, ale takie strategiczne miejsca jak lydki, ramiona, stopy i dlonie sa niemal niemozliwe do nawilzenia…

  Buziaki

  19 października 2012 o 17:13
 • Monika Kulik

  Obserwuję jako : Monika Kulik
  Facebook: Monika Kulik
  mail: monikul@wp.pl

  Odpowiedź – poczytałam trochę na temat tych kosmetyków i uważam, że idealnie pasują do mojej cery. Nigdy nie miałam okazji wypróbować kosmetyków tej firmy a chętnie bym przetestowała i zobaczyła jak sprawdzą się w rzeczywistości. : )

  19 października 2012 o 16:45
 • imponderabilia

  1/ imponderabilia
  2/ Żaneta B.
  3/ zanka88@onet.eu

  Gdyby istniała skala Beauforta na temat suchości skóry, to u mnie usytuowała się gdzieś na dobrej 10. Fachowo określone jest to jako bardzo silny sztorm i taki też mi towarzyszy w życiu. Są okresy kiedy skóra jest gładka i miła w dotyku, ale zaraz małe zachwianie pogody, inna temperatura, nowy kosmetyk sprawia, że rozpoczyna się prawdziwa burza. Szaleje zaczerwienienie, suchość i napięcie, to wszystko doprowadza mnie do tego, że mam ochotę ewakuować się z tego statku zwanego moją skórą.

  19 października 2012 o 16:34
 • Kruszynka

  Obserwuję jako: Kruszynka
  imię z facebooka: Natalia K.
  Mail: kruszyna0307@gmail.com
  Nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków z firmy Dermedic a słyszałam o nich wiele dobrego, dlatego chciałabym przekonać się na własnej skórze jakie jest ich działanie. Mam suchą skórę i chciałabym znaleźć coś co ją dobrze nawilży.

  19 października 2012 o 16:22
 • JealousJelly

  obserwuję jako: JealousJelly
  lubię na FB: Justyna D.
  email: justysiaa893@gmail.com

  chciałabym wypróbować kosmetyki dermedic, ponieważ po prostu ich nigdy nie miałam 🙂 Ten lotion do ciała byłby naprawdę super dla mnie (tak mi się przynajmniej wydaje), bo potrzebuję nawilżenia. Oczywiście dla rąk też by się coś przydało jak zawsze 😀

  19 października 2012 o 16:16
 • Joaśś

  1. Joasia
  2. Joanna M.
  3. asia.maziarz89@wp.pl
  "Dlaczego chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic? Otóż odpowiedź jest strasznie prosta! Jestem typowym alergikiem, któremu niewiele rzeczy przypada do gustu. Moja skóra często się buntuje, nawet w trakcie korzystania z "wspaniałych kosmetyków dla alergików". Obecnie studiuję w Krakowie i woda tutaj jest straszna. Moja skóra jej wręcz nie znosi. A ostatnio zauważyłam, że nawet oliwka dla dzieci, którą stosuję strasznie wysuszyła mi skórę:(. Dlatego ciągle szukam czegoś, co pomoże mi w walce z przesuszoną skórą, i dodatkowo nie doprowadzi mnie do alergii" 🙂

  19 października 2012 o 16:12
 • boczusiowa kosmetykomania

  1/ nick pod jakim obserwujesz mój blog: boczusiowakosmetykomania
  2/ imię oraz pierwszą literę nazwiska fb:
  Karolina B.
  3/ adres email: boczusiowakosmetykomania@gmail.com

  "Dlaczego chciałabyś wypróbować dermokosmetyki Dermedic?",

  Odpowiedź jest prosta mam skórę atopową skłonna do tradziku, poszukuje lekkiego emolientu który mnie nie zapcha nie obciąży… poprostu szukam ideału… nawet dermatolog nie był wstanie nic doradzić … a ja ciagle szukam…

  19 października 2012 o 15:09
 • bumtarabum

  Fajne produkty do wygrania, szczególnie dla "suchelców" takich jak ja 🙂

  19 października 2012 o 14:38
 • axi_1099

  obserwuję jako axi_1099
  alex_1000@interia.pl
  fb: Ola G.

  Dlaczego chciałabym wypróbować dermokosmetyki Dermedic?

  Ponieważ miałam już dwa dermokosmetyki tej firmy i sprawdziły się świetnie. Dlatego chciałabym zobaczyć czy ta seria jest równie dobra, jak poprzednio przeze mnie używane 🙂 Poza tym przez tą jesienną pogodę moja skóra jest dość mocno wysuszona, a te kosmetyki mają przeciwdziałać temu. 🙂 A która z nas nie chciałaby mieć pięknej i nawilżonej skóry tej jesieni? 🙂

  19 października 2012 o 14:31
 • wypad

  powodzenia wszystkim 😉

  19 października 2012 o 14:29