Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
11 mar

Miu Miu L’Eau Rosée

Z Miu Miu było mi dotychczas nie po drodze. Kilka lat temu, gdy marka wprowadziła pierwsze perfumy zapach kompletnie nie przypadł mi do gustu [klik]. Postanowiłam jednak zobaczyć jak to będzie w przypadku wiosennych kontynuacji. Sadząc po flakonie spodziewałam się zapachu lekkiego, świeżego i idealnie skrojonego na nadchodzące, ciepłe dni. Nie zawiodłam się. Miu Miu L’Eau Rosée tworzy kompozycja łagodnych kwiatów konwalii majowej i pączki czarnej porzeczki, ciasno otulone nutami wyrafinowanego piżma. Jak sugeruje nazwa, L’Eau Rosée to zapach żywy i świeży niczym rosa. Mamy tu wiosenną lekkość, świeżość i orzeźwienie. Kompozycja jest kwiatowa, czysta i radosna.

Flakon L’Eau Rosée zamienia i przeinacza schemat kolorów swoich poprzedników, zachowując interpretację twardego szkła i miękkiego matelassé, które wizualizują sprzeczności tkwiące w każdym zapachu. Bezbarwny, przejrzysty flakon unowocześnia legendarny kształt, nawiązując do bardziej klasycznego naczynia wód kolońskich. Szkło stało się przeźroczyste, aby ukazywać różowy płyn zapachu, kołnierz przybrał barwę granatową, a korek zwieńczony został matowym kremowym dyskiem. W filmie reklamowym nowego zapachu udział wzięły muza Miu Miu – Stacy Martin i modelka Sijia Kang. Autorem scenariusza i reżyserem jest Rebecca Zlotowski, która zgłębia fenomen eskapizmu, ekscesu i ekstazy dziewczyn, które dobrze się bawią. Stacy, znudzona ćwiczeniami baletowymi, zauważa kociaka, który gramoli się na parapecie. Jego ruchy są beztroskie, wyrażają chęć poznawania świata i pragnienie przygody.

/paznokcie lakier OPI Lisbon Suzi Chases Portu-geese/
 
Obsession
12 komentarzy
 • Kasia (lifeindots.pl)

  Dla mnie ten zapach to przede wszystkim mieszanka konwalii z różą. Nie wiem czego się spodziewałam kupując go, bo to połączenie po prostu nie mogło się dla mnie udać. Dobrze, że wybrałam „travel size”, bo chociaż używałam tego zapachu wielokrotnie nie umiem powiedzieć czy go lubię. Są dni, kiedy wydaje mi się odświeżający, są też takie, gdy czuję w nim zgniliznę.

  21 marca 2018 o 19:41
 • Obsession Kasia

  zdecydowanie, taki krystaliczny 🙂

  18 marca 2018 o 13:05
 • Piekneperfumy Anna

  Jeszcze nie wąchałam tego zapachu, ale lubię taką wiosenną świeżość, więc sprawdzę:).

  17 marca 2018 o 21:20
  • Obsession Kasia

   koniecznie, od razu poczujesz wiosnę 🙂

   18 marca 2018 o 13:04
 • Magda

  Z pewnością pięknie pachnie, ale jeszcze nie miałam okazji by go poznać:)

  17 marca 2018 o 17:50
  • Obsession Kasia

   warto się zapoznać z tą wiosenną kompozycją 🙂

   18 marca 2018 o 13:05
 • Cherry Belle Makeup & Beauty

  Jakiż flakonik piękny 🙂

  17 marca 2018 o 12:17
 • princess.malpka

  Nuty jak najbardziej moje, z niebieskim flakonem mialam podobnie jak Ty, tutaj ta konwalia i pizmo brzmia bardzo ciekawie w duecie :*

  16 marca 2018 o 14:54
  • Obsession Kasia

   nie no tamta poprzednia kompozycja Miu Miu zupełnie nie dla mnie 🙁

   18 marca 2018 o 13:05
 • My strawberry fields

  Nuty zapachowe bardzo mi odpowiadają, więc koniecznie muszę go poznać. Może zostać moim hitem tej wiosny!

  16 marca 2018 o 11:12
  • Obsession Kasia

   koniecznie, od razu poczujesz wiosnę 🙂

   18 marca 2018 o 13:05