Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
3 mar

Donegal/ BEAUTY SHINE – French Pink

Nie trudno dostrzec, że mój blog ostatnimi czasy przeżywa ekspansję lakierów do paznokci. Po “ataku” glitterów od Orly przychodzi czas na kolejne nowości, tym razem z logo Donegal.  Lakiery Beauty Shine to nowość w szeregach firmy. Spośród bogatej palety 32 barw wybrałam takie, które najbardziej kolorem przypadły mi do gustu. Póki co bliższy i dłuższy kontakt miałam z dwoma z dziesięciu, które posiadam. Co do trwałości, ich wydajności i innych charakterystycznych parametrów zawyrokuję niebawem w zbiorczym poście. Dziś pokażę delikates, lakier z numerkiem 7100 o nazwie “French pink”. Nazwa idealnie odzwierciedla jego zastosowanie bowiem jest to lakier niebywale delikatnej poświaty, dlatego by uzyskać efekt większego (nie pełnego!) krycia jak niżej potrzeba tu aż trzech warstw! Myślę że to ewenement pośród dziesięciu kolorów które posiadam, reszta wydaje się być bardziej pełna koloru i kryjąca, choć to tylko wstępne przypuszczenia. By nudno 😉 nie było serdeczny pokryłam dwoma warstwami Orly “Halo”, który w pełnej krasie pokazywałam TUTAJ.

Lakiery Donegal  Beauty Shine dostępne są stacjonarnie choć znalezienie ich to sztuka nie lada 😉 lub via internet na stronie: www.donegal.com.pl w cenie 6.99PLN/6ml.

Lakiery tej serii według zapewnień producenta nie zawierają substancji szkodliwych takich jak toluen, formaldehyd choć składu na opakowaniu brak trudno więc mi to zweryfikować, a szkoda.

Obsession