Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
2 wrz

Nowości lakierowe

W sumie dzisiejsza pogoda skutecznie ostudziła mój piśmienniczy zapał. Nadaje się tylko do tego by zaszyć się pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty. Nieco promieni wpadło jednak do domu 😉 po tym jak moim oczom ukazały się kolorowe, lakierowe butelki, dziewięć lakierowych butelek, które za pośrednictwem poczty dotarły dziś do mnie. To dało odrobinę energii do tego by zrobić zdjęcia i naskrobać tu słów kilka.
Po pierwsze lakiery glitterkowe od Mani. Nie mogłam sobie ich odmówić, ja która wprost kocha wszelkie brokatowe świecidełka. To China Glaze, które pochodzą a kolekcji Glitz-Bitz ‘n Pieces. W jej składzie znajdziemy 6 kolorów, a mnie w udziale przypadły trzy: zieleń, czerwień oraz kolor niebieski. Każdy z nich zawiera zatopione w bezbarwnej emalii cząstki brokatu o rozmiarach małych i średnich wraz z średnimi cząsteczkami w kształcie sześciokąta (te są odpowiednio kolorowe i czarne) a także czarne pałeczki (słupki?) W każdym razie sporo tu tego, dzięki czemu  ślad po przejechaniu cienkim pędzelkiem jest bogaty.
Dalej kilka lakierowych nowości od yves-rocher KLIK
To mój pierwszy kontakt z lakierami firmy. Maleństwa (3ml), a jest ich sześć, stanowią edycję limitowaną i są dostępne w cenie 9.90PLN. Znajdziemy tu “Morski turkus”, “Nasyconą czerwień”, “Szlachetny fiołek”, “Radosny róż”, “Promienny żółty” oraz “Szykowny błękit”. Odcienie zdecydowanie letnie  i wesołe 🙂

Dobra, wracam pod koc i do książki 🙂

Obsession