Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
29 gru

Champagne for all

“Champagne” to lakier, którym poczęstowała mnie Słomka w ramach świątecznego prezentu, za co chciałabym jej z tego miejsca serdecznie podziękować :* za pamięć, niespodziankę i dodatkowe kalorie w postaci dołączonych do przesyłki czekoladek i innych słodkości. 
“Champagne” to pierwsza buteleczka z logo Models own, która idealnie wpasowuje się w sylwestrowo-karnawałowe klimaty. Oczywiście jako wielbicielka wszelkich błyskotek nie ograniczam się do noszenia lakierów tego typu jedynie we wspomnianym okresie, nakładam je bowiem przez cały rok.
A jaki jest “Champagne”? To złoto-szampańska emalia z pogranicza wykończenia metalicznego i foliowego z uwagi na występowanie większych drobinek glassfleckowych. Urocza, gładko nakłada się na płytkę choć niewątpliwie może przeszkadzać występujące tu gdzieniegdzie smużenie (no niestety, ten typ tak ma). Atutów można tu natomiast upatrywać w dobrym, jednowarstwowym kryciu oraz w ekspresowym wysychaniu.
Debiut zaliczam do udanych, całe więc szczęście że lakiery Models own choć trudno dostępne, coraz częściej kupić można w sieci, np. u Maani.

Co sądzicie? podoba Wam się takie wykończenie?

Obsession