Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
7 gru

Lakiery

Ponad 12.000 pozycji to lakiery, żele, odżywki, wszelkiego typu ozdoby do paznokci (między innymi naklejki, brokat, bulion, cekiny, cyrkonie, folia, piórka i taśmy) ale także kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne do ciała. Słowem kopalnia! którą by w pełni odkryć potrzeba przygotować sobie sporo czasu 😉 Część z dostępnych artykułów przybyła do mnie jakiś czas temu dzięki czemu stworzyłam kilka propozycji, które prezentuję Wam poniżej. Z uwagi na fakt, że paczka była okazała postanowiłam w ramach Mikołaja podzielić się z Wami jej zawartością 🙂
Zacznijmy jednak od mani, które przygotowałam z użyciem lakierów takich marek jak: Joko, Golden Rose i Bell, które znajdziecie w sklepie dobrarada (prócz wspomnianych znajdziemy emalie: Delia, Wibo, Lovely, Flormar, Isadora, i-nails, Silcare oraz Virtual).

Która propozycja podoba się Wam najbardziej? 🙂 Osobiście stawiam na metaliczne wykończenie od Golden Rose, które urzekło mnie nasyconymi kolorami. Wszystkie poniżej prezentowane lakiery nałożyłam z użyciem dwóch warstw dzięki czemu osiągnęłam pełne krycie. Ewenementem pośród prezentowanych są zapewne lakiery Joko, których barwa jest tak bogato nasycona, że wystarczająca jest tu pojedyncza warstwa.

[Bell air flow 10ml/ 11.83PLN, cyrkonie]
[Bell air flow 10ml/ 11.83PLN, złoty Golden Rose 11ml/ 5.39PLN]
[Bell air flow 10ml/ 11.83PLN,  Golden Rose 98 11ml clear silver holo 4.99PLN]
[194 Lakier utwardzający CARE + STRONG Golden Rose 11ml/ 5.39PLN]
[32 Lakier RICH COLOR Gloss & Plump Golden Rose/ 5.50PLN]
[39 Lakier RICH COLOR Gloss & Plump Golden Rose/ 5.50PLN]
[J128 JOKO Lakier winylowy FIND YOUR COLOR 10ml camellia rose 11.99PLN
J175 JOKO Lakier winylowy ORIENT EXPRESS 10ml Sultan’s Green 11.99PLN]
Obsession