Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
21 kwi

Chanel Revelation (63) Le Blush Creme de Chanel

Przed Państwem kremowy róż Chanel w odcieniu 63 “Revelation”, który swego czasu udało mi się upolować na szalonych wyprzedażach w sklepach Marionnaud.


Z uwagi na kremową formułę różu długo czekałam by zatopić w nim swoje palce. Dziewicza powierzchnia mocno cieszyła me oko. W końcu jednak nastał czas, że popsułam tę harmonię i nałożyłam róż, najpierw na palce, potem za pomocą opuszków na policzki.
Kolor tu i ówdzie opisywany jest jako “shimmering soft pink” ale jakoś nieszczególnie podoba mi się ten zlepek słów. Raz, że shimmeru tu nie uświadczysz, dwa lekki róż to może jest ale raczej tylko w opakowaniu. Po roztarciu mamy tu bowiem coś na kształt mieszanki koralu, różu oraz delikatnie ceglanych tonów. Przyznam szczerze, że pierwsza próba mnie nieco przeraziła. Potem na szczęście było już tylko lepiej. Róż w swej kremowo-musowej, niezwykle jedwabistej konsystencji bardzo dobrze się rozciera, pozostawiając przyjemny rumieniec z satynowym, lekko matowym wykończeniem (przypomnę tylko, że jestem posiadaczką skóry zdecydowanie suchej, nie wiem więc jak taka forma zachowa się w przypadku cery tłustej).
Kolor można stopniować ale określiłabym jako bezpieczny i niekłopotliwy; jest po prostu uroczy i świeży. Na plus zaliczyć należy wysoką trwałość a więc nieścieralność podczas noszenia w ciągu całego dnia. Kolejny raz kremowa formuła zbiera u mnie plusy i przekonuje o słuszności zakupów tego typu kosmetyków kolorowych.

Le Blush Creme de Chanel dostępny jest  w siedmiu odcieniach,  w cenie około 160zł za pojemność wynoszącą 2,5g. Opakowanie stanowi małe, czarne, plastikowe pudełko sygnowane znakiem Chanel z wbudowanym wewnątrz lusterkiem, etui czyli welurowy, równie czarny woreczek i opakowanie wierzchnie czyli kartonik.
Poniżej możecie zobaczyć efekt nałożenia lekkiej warstewki na uprzednio pokrytą podkładem płynnym Estee Lauder Double Wear twarz.

[Wybaczcie występujący na zdjęciu dzióbek ale jakoś tak wyszło :D]
Obsession