Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
12 cze

Rouge Edition Aqua Laque


Pomadka Aqua Laque (pojemność: 7,7 ml; cena: 50,99 zł) to nowość, która zawitała w szeregi firmy Bourjois i która dostępna jest od czerwca w ośmiu pięknych kolorach. Dziś chciałabym pokazać Wam jak wyglądają poszczególne kolory i na końcu zaprosić na szybki konkurs, w którym do wygrania są dwa zestawy pomadek Aqua Laque 🙂

Pomadki Aqua Laque zewnętrznie przypominają matowe Bourjois Rouge Edition Velvet klik które wprost uwielbiam. Jedna zauważalna gołym okiem różnica dotyczy błyszczącego zamknięcia natomiast wielkość opakowania i aplikator są identyczne jak te zastosowane przy matach.

Hybrydowe pomadki mają, według notek prasowych producenta, nową innowacyjną formułę. Połączenie wysokiej koncentracji wody oraz wyciągu z lilii wodnej zapewnia długotrwałe nawilżenie (10 godzin) ust i sprawia, że usta są rozświetlone i zdrowo wyglądają. Formuła pomadki jest przyjemnie płynna i delikatna, że nie czuć jej na ustach. Aqua Laque to pomadka hmm wodna, która może przywodzić na myśl wykończenie jak w przypadku zastosowania tintu. Aqua Laque redefiniuje połysk: wysmakowany, elegancki, nowoczesny i zmysłowy.

Aqua Laque to eksplozja kolorów. Ich sekret? Nie zawierają wosków, dlatego nie zakłócają koloru. Ponieważ nie posiadają tego składnika, kolory są idealnie nasycone i przedstawiają całe spektrum odcieni: świeże nude dla zdrowego blasku, eleganckie róże są boskie i zmysłowe, wibrujące pomarańcze natychmiast wprowadzą w dobry nastrój a ekstrawaganckie czerwienie są po prostu rewelacyjne! Ważne, aby stosować ją na czyste usta, bez balsamu lub konturówki. 
Aqua Laque, jak już wspominałam, występuje w ośmiu kolorystycznych  odsłonach. Znajdziemy tutaj:

• 01/ Appêchissant. Pełen wigoru odcień nude dla zdrowego blasku.
• 02/ Rosé on the rock. Różowy odcień nude.
• 03/ Brun’croyable. To brąz, z odrobiną czerwieni, różu i karmelu dla niesamowitego efektu.
• 04/ Viens si tu roses. Ani różowy ani czerwony, prawie malinowy.
• 05/ Red my lips. Intensywny czerwony, który podkreśli mocną osobowość. Femme fatale!
• 06/ Feeling reddy. Pełen energii, który natychmiast da kopa do działania. „Reddy to go?”
• 07/ Fuchsia perché. Czyli soczysta fuksja.
• 08/ Babe idole. Dzisiaj jestem królową popu. Kto powiedział, że jasny róż musi być rozsądny?

Jak stosować? Aplikuj pomadkę na czyste i suche usta. Czego nie rób? Nie nakładaj balsamu nawilżającego przed użyciem Aqua Laque. Nie używaj też konturówki.
A tak wyglądają poszczególne kolory Rouge Edition Aqua Laque 🙂 Niebawem pojawi się też coś naustnego 🙂

Gratuluję 🙂 i dziękuję wszystkim za udział

Obsession