Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
6 lip

OPI COCA-COLA

Coca-Cola świętuje 100 urodziny butelki konturowej. Obok gwiazdorskiej obsady, która zagościła m.in. na billboardach i siatkach wielkoformatowych, marka OPI pokazała także nowe lakiery inspirowane paletą barw Coca-Coli. 

 

Elvis Presley z uśmiechem trzyma Coca-Colę, powabna Marylin Monroe sięga po łyk wprost z kultowej butelki a my możemy świętować razem z kolorowym manicure na dłoniach. Do kolorowych butelek serii Coca Cola & OPI dołączyły dwa odcienie: pół transparentna, perłowa butelkowa zieleń usłana złotymi drobinami o nazwie Vision Of Georgia Green oraz metaliczne srebro o nazwie Centennial Celebration. Gdy tylko zobaczyłam butelki wiedziałam, że bliżej mi będzie do sreberka, które nałożyłam dwukrotnie na płytkę paznokcia. Na zdjęciach widzicie uzyskany efekt który wpada w ciut lekkie słomkowo-złote tonacje z uwagi na ostre słońce, w cieniu efekt jest z chłodny i srebrny.
Dziś butelka lakieru OPI ma najbardziej rozpoznawalny kształt na świecie w tej grupie produktowej. Tę popularność można porównać do… kształtu butelki Coca-Coli. Już sama myśl o obu produktach wyzwala endorfiny. Te dwa „szczęścia w butelce”- soczysty kolor lakieru i orzeźwiające bąbelki, za sprawą niezwykłej limitowanej kolekcji lakierów Coca-Cola by OPI będą tego lata nierozerwalnymi ikonami szczęścia. W tej kolekcji znajdziemy dziewięć odcieni dla poszczególnych rodzajów napojów z grupy Coca-Coli, od klasycznej, po kolory dla Coke Light, Coke Zero, Cherry Coke, Vanilla Coke, a także dla napojów Sprite, Fanta Orange i Fanta Grape. Kolekcja Coca-Cola dostępna jest także w niezastąpionym systemie GelColor. To co? Świętujemy? 🙂

 

Obsession