Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
26 gru

Drogi Mikołaju

muszę Cię pochwalić i powiedzieć, że spisałeś się na medal

Od dawna narzekałam na brak pędzli do oczu o czym nie omieszkałam wspomnieć w długim liście do Mikołaja. Ten wysłuchał moich próśb efektem czego otrzymałam prezent w odcieniach rose golden. Macie doświadczenia z tym zestawem pędzli lub pędzlami Zoeva? Jak
je oceniacie? Osobiście dotychczas używałam dwóch pędzelków tej marki –
322 do brwi oraz 221 do blendowania cieni (pokazywałam je tutaj klik) i oba sprawdzały się u mnie
wyśmienicie, więc mam nadzieję, że z pozostałych dziesięciu będę równie zadowolona. Zobaczcie co wchodzi w skład tego pięknego zestawu Zoeva Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set

Zestaw zawiera dwanaście profesjonalnych pędzli do makijażu oczu w eleganckim etui. W skład zestawu Zoeva Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set wchodzą pędzle:
Pędzel 322 Brow Line idealnie nadaje się do wykonywania makijażu brwi. Polecany do nakładania kosmetyków płynnych i sypkich.

Pędzel 310 Spot Finer to najmniejszy pędzelek w kolekcji. Przydatny przy malowaniu linii rzęs eyelinerem, pozwoli nadać większą objętość rzęsom. Wykonany z włosia syntetycznego.
Pędzel 235 Contour Shader sprawdza się idealnie przy rozprowadzaniu sypkich cieni i bazy. Pędzel wykonany z naturalnego włosia kozy

Pędzel 142 Concealer Buffer to idealny pędzel do nakładania korektora oraz rozświetlacza w okolice oczu. Sprawdza się również przy aplikacji cieni do powiek. Wykonany z syntetycznego włosia taklon.

Pędzel 232 Classic Shader to uniwersalny pędzel do makijażu oka. Idealny do nakładana i rozcierania cieni. Wykonany z syntetycznego włosia.
Pędzel 230 Pencil to niezastąpiony pędzel do aplikacji wszelkiego rodzaju cieni, cienowania i mieszania a także wykonywania makijażu w typie ‘Smoky Eye’. Wykonany z naturalnego włosia kuca.
Pędzel 238 Precise Shader sprawdza się idealnie przy aplikacji cieni w bardzo precyzyjny sposób. Pędzel wykonany z naturalnego włosia koz.
Pędzel 325 Luxe Brow Light pędzel do brwi, do rozświetlenia łuku brwiowego. Wykonany z luksusowej mieszanki włosia naturalnego i syntetycznego.

Pędzel 227 Soft Definer to niezastąpiony pędzel do rozcierania, oraz mieszania cieni. Wykonany z naturalnego włosia kozy.
Pędzel 228 Crease to niezastąpiony pędzel do makijażu oka. Umożliwia aplikację cieni, oraz rozcieranie. Wykonany z naturalnego włosia kozy.
Pędzel 231 Petit Crease to niezastąpiony pędzel do rozcierania cieni. Wykonany z naturalnego włosia kozy.
Pędzel 221 Luxe Soft Crease sprawdza się idealnie przy rozcieraniu cieni.Pędzel został wykonany z mieszanki włosia syntetycznego i naturalnego.

Prawda, że prezentuje się pięknie?

Obsession