Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
21 wrz

Artdeco Sun Protection Powder Foundation

czyli idealna ochrona przeciwsłoneczna nie tylko latem. To wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną chronić skórę twarzy wysokim filtrem przeciwsłonecznym a przy okazji niespecjalnie przepadają za treściwymi formułami, które często towarzyszą wysokim filtrom spf50.

 

Artdeco wprowadziło do swej gamy kosmetyk, który zaspokoi wszystkie pragnienia latem ale nie tylko bowiem i w innych miesiącach przyda nam się wysoka ochrona przeciwsłoneczna (sam nie wyobrażam sobie wyjścia na stok narciarski bez takiej ochrony). Mowa dziś będzie o Protection Powder Foundation, który zgodnie z założeniami chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Długotrwała formuła zapewniać ma naturalny, matowy efekt makijażu oraz korygować drobne niedoskonałości cery. Produkt może być stosowany zarówno na sucho, jak i mokro. Moje pudełeczko oznaczono numerem 20 i nadano nazwę “cool beige”, jest to kolor neutralny o nieco beżowo-żółtych tonacjach. Prócz tego Protection Powder Foundation (120zł9,5g) można dorwać w trzech innych osłonach kolorystycznych: odcień chłodny 50 “dark cool beige”, odcień chłodny 70 “dark sand” oraz w odcieniu ciepłym z numerem 90 “light sand”. Kompakt, w którym umieszczono puder składa się dodatkowo z lusterka i podwójnego dna, w którym ukryto silikonową, sprężystą gąbeczkę do nakładania kosmetyku.

Misslyn-eyeshadow5.jpg artcc

Protection Powder Foundation jest świetny pod warunkiem, że znajdziemy dla niego swój idealny sposób jego aplikacji. U mnie odpada nakładania bezpośrednio silikonową gąbką lub wpracowywanie na mokro. Ot, twarz wygląda na przeładowaną produktem a to jak wiadomo nie sprzyja świeżemu wyglądowi cery. Satynowy w swej strukturze podkład w pudrze najlepiej wygląda u mnie nałożony dużym, puszystym pędzlem do pudru, jako wykończenie makijażu (po wcześniejszym nałożeniu podkładu w płynie lub kremu bb). Jest lekki i niewidoczny, nie obciążą więc skóry, nie wchodzi w załamania, delikatnie matowi skórę na długie godziny a ponadto, co dla mnie jest szalenie ważne, daje wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Niestety mam tendencje do występowania posłonecznych plam na twarzy więc dla mnie wysoki filtr jest obowiązkowy przez niemal cały rok. Musze powiedzieć,  że rozwiązanie, które zaproponowała marka Artdeco jest świetne, dlatego warto przyjrzeć się temu produktowi.

Misslyn-eyeshadow6.jpg

Obsession