Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
20 paź

Dior Flash Luminizer

Większość pewnie wie, a jeśli nie to teraz ponownie to obwieszczam, że uwielbiam wszelkie rozświetlacze w różnorodnych formułach i konfiguracjach. Ucieszyła mnie więc bardzo możliwość wypróbowania nowości marki Dior. Flash Luminizer, to zainspirowany technikami rozświetlania twarzy wprost z pokazów mody, rozświetlacz, którym za pomocą pędzelkowatego aplikatora ma sprawić, że twoja cera będzie promieniała subtelnym blaskiem. Nie wiem od czego zacząć: cena vs pojemność czy od efektu jaki daje na mojej skórze? Oba aspekty mocno kontrowersyjne.

_dsc0549 dior-flash-luminizer3

Flash Luminizer kosztuje 185,00zł! I może nawet przebolałbym te kwotę gdyby nie fakt, że w opakowaniu w formie pisaka mamy uwaga! zaledwie 2.5ml produktu. 2.5ml! Wiem, że taki kosmetyk stosuje się miejscowo ale znam swoje możliwości i zarówno korektory i wszelkie tego typu produkty schodzą u mnie jak woda, a więc 2.5ml, nie kracząc, starczy mi pewno na zaledwie kilka do kilkunastu zastosowań (kilka mam już za sobą więc spodziewam się rychłego końca).

Nie mniej boli mnie jednak efekt na mojej suchej/ czasem po prostu odwodnionej skórze. Formuła jest lekka, średniokryjaca ale niestety mimo, że idealnie rozprowadza się na skórze, nie wygląda na niej dobrze (zwłaszcza w okolicach oczu a tam głównie nakładam Flash Luminizer). Z trójki dostępnych kolorów mam numer 02 czyli Ivoire, jasny, naturalny odcień który bardzo dobrze dopasowuje się do odcienia mojej skóry. Gwarantowany blask po zastosowaniu Flash Luminizer jest nawet widoczny, rozjaśnienie również ale niestety produkt jakby się rozwarstwiał czy warzył? w każdym razie nie wygląda zbyt atrakcyjnie, a już na pewno nie w kącikach oczu a tam zaleca się m.in. stosować. Pozostaje mi się nim cieszyć na innych partiach twarzy (bogata w mikrosfery kwasu hialuronowego formuła pomaga wypełnić zmarszczki mimiczne oraz wygładzić skórę a więc super jak dla mnie), z tymże uciecha ta będzie na pewno krótkotrwała (patrz wyżej). Szkoda.

dior-flash-luminizer4_dsc0594dior-flash-luminizer6

Obsession