Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
4 lis

StriVectin Masque Peel-off argent

Maseczki są nieodzownym elementem pielęgnacji skóry chyba każdej z nas. Osobiście używam ich często i regularnie i przez moje życie przewinęła się ich cała masa. Zrozumiałam jest, że z uwagi na upływ czasu moje poszukiwania w tym obszarze skupiają się na innych aspektach, to co kiedyś było w pełni wystarczające dla mojej skóry dziś już tak fantastycznie nie zadziała i będzie po prostu zbyt ubogie. Dlatego priorytetem są u mnie maski oczyszczające, usuwające zmęczenie i fajnie gdy powalczą z upływem czasu. Masque peel-off argent marki StriVectin, dostępnej w perfumeriach Sephora , to nowatorska maseczka oparta o silnie działające właściwości koloidalnego srebra .

strivectin

Masque peel-off argent to złuszczająca formuła, która  usuwa i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i podrażniających składników środowiskowych, które pory absorbują przez cały dzień. Opatentowana technologia wzmacniać ma barierę hydrolipidową skóry, aby podnieść jej zdolności obronne przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Od pierwszej aplikacji skóra ma być wolna od czynników zanieczyszczających, które przyspieszają starzenie się skóry. Ponadto skóra ma być gładka i promienna i świetnie przygotowana do aplikacji serum lub kremu nawilżającego.

Maska ma postać gęstej, gumowatej w swej strukturze pasty. Należy ją aplikować obficie na całą twarz omijając kontur oka. Po równomiernym rozprowadzeniu cienkiej warstwy należy ją i pozostawić na 15 do 20 minut, aż do uzyskania całkowicie suchej powłoki. Jej usunięcie jest dziecinnie proste i sprowadza się do delikatnego odklejenia wybranego brzegu i ściągnięcia suchej maski w całości, w jednym płacie a ewentualne pozostałości (których jest naprawdę bardzo mało) zmyć ciepłą wodą. Czytałam opinie jakoby maska w pełni nie zastygała. Zarzut ma podstawy przy grubszej warstwie gdyż wtedy wymaga dłuższego czasu wysychania, ot i cała zagadka. Zawsze dotykam otwartą dłonią maskę na policzkach i sprawdzam czy jest jeszcze wilgotna, jeśli odpowiedź jest twierdząca pozostawiam  na kolejne minuty aż do pełnego wyschnięcia.

strivectin3

Skóra potraktowana maską Masque peel-off argent (50ml/ 299zł) zawierającą srebro koloidalne staje się wyraźnie lepiej oczyszczona i zauważalnie gładsza już od pierwszego użycia. Jony srebra zdecydowanie oddziałują bardzo dobrze na moją skórę. Nano srebro ze względu na zawarte w nim cząstki przenika przez skórę i chroni ją nie tylko przed szkodliwymi drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu, ale i poprawia kondycję skóry ograniczając rozwój bakterii pod naskórkiem (dlatego tak często zalecane jest dla skór trądzikowych i problematycznych). Dzięki takiemu właśnie oddziaływaniu moja skóra zyskuje zdrowy i świeży wygląd oraz jest odpowiednio zregenerowana i nawilżona. Maskę stosuję dwa razy w tygodniu i jest to częstotliwość zalecana i według mnie w zupełności wystarczająca żeby efekt utrzymywał się na stałe.


SKŁAD StriVectin Masque Peel-off argent 


strivectinc

Obsession