Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
8 gru

Kolekcja Bobbi Brown Wine&Chocolate

Wino i czekolada. Czy może być coś piękniejszego niż to smakowite połączenie? zwłaszcza w kontekście jesienno-zimowej pluchy panującej za oknem? Odpowiedź zdaje się być jednoznacznie przecząca. Wyobraźmy sobie kieliszek czerwonego, gęstego, mocno szkarłatnego wina w naszych dłoniach, koc, rozpływająca się obok czekolada którą mimo silnej woli spożywamy. Czy nie brzmi to jak idealnie skrojony na nasze kobiece potrzeby mroźny wieczór? Ależ tak! A gdyby tak wszystko to odzwierciedlić na co dzień, np. w trakcie wyjścia do biura? Ok, wino z zasady odpada. Czekolada przy zazdrosnym wzroku koleżanek może nam nas przyprawić o ból brzucha. Zatem co pozostaje? Makijaż! Moje drogie fetujemy jubileusz 25-cio lecia marki Bobbi Brown. Z tej okazji mam rarytas pełen czekoladowego wdzięku i upajającego wina czyli superluksusową kolekcję Wine&Chocolate inspirowaną dwoma rzeczami do których Bobbi ma słabość – ciemną czekoladą i czerwonym winem.


Ciemna czekolada i czerwone wino to dwie rzeczy, do których mam słabość i na przestrzeni lat ich głębokie barwy były dla mnie inspiracją do stworzenia najpiękniejszych i najbardziej popularnych odcieni


bobbi-brown-winechocolate1

Akurat mam  w swych łapach (prócz rzecz jasna czekoladek i wina;) Chocolate Eye Palette & Wine Eye Palette. No sami zobaczcie z czym tu mamy do czynienia? Właściwie wszelkie słowa wydają się w obliczu tej piękności zbędna ale pozwólcie, że naskrobię ich kilka by  nie zostać posądzoną o fokusowanie się tylko i wyłącznie na stronie wizualnej. Piękna paleta zawiera wewnątrz cztery cienie do powiek oraz pigmenty do tworzenia kresek. Kolory są ciepłe i mamy tu prawdziwe czekoladowe praliny w postaci cudownego i mocno metalicznego burgundu, który zwie się Pinot noir. Dalej jest tylko lepiej, bo naszym oczom ukazuje się głęboka czekolada usłana pozłotkiem Black Cocoa oraz dwa jasne kolory czyli szampański Moon glow oraz satyna Frappe w odcieniu kawy z mlekiem. Dolna pólka to coś dla wielbicielek kresek czyli Intense Pigment Liner (trzy odzienie brązu: ciemna czekolada oraz jej orzechowa i mleczna odmiana).

bobbi-brown-winechocolate

bobbi-brown-winechocolate3

bobbi-brown-winechocolate2

Trudno w przypadku Chocolate Eye Palette & Wine Eye Palette (276 zł) przemilczeć jednak sprawę opakowania. Nie wiem jak Wy ale ja przywiązuję do tego uwagę, ba! jest to pierwszy argument do zainteresowania się kosmetykiem. No cóż, tutaj osiągamy kolejne mistrzostwo. Oczywiście i przede wszystkim złoto, które wielbię miłością wielką a po wtóre skórzana, brązowa oprawa. To przedmiot z kategorii tych, które postawię naprzeciw i  bez znudzenia wpatrywać się będę długie godziny.

Kwestie intensywności kolorów, pracy z poszczególnymi cieniami itd. właściwie pominę bo jest to jakość na najwyższym poziomie o czym możecie przekonać się oglądając zdjęcia poniżej gdzie wykonałam makijaż bez wspomagania go jakąkolwiek bazą.

_dsc0997

_dsc0353c

bobbi-brown-winechocolate48

Obsession