Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
28 sie

Braun Silk-épil 9 SkinSpa

W dzisiejszym wpisie chciałabym zaprezentować najnowszy model depilatora, który na rynek wprowadziła marka Braun. To depilator Silk-épil 9 Wet&Dry, najszybszy i najbardziej precyzyjny depilator Braun, który usuwa nawet najkrótsze włoski, których nie łapie wosk, zapewniając do czterech tygodni nieskazitelnie gładkiej skóry. Głowica doskonale nadaje się do usuwania włosów w nawet najbardziej wrażliwych miejscach a sam depilator działa całkowicie bezprzewodowo, dzięki można go używać w dowolnym miejscu – w domu czy na wakacjach.


Depilator Silk-épil 9 Wet&Dry posiada szeroką głowicą wyposażoną 40 pęset systemu MicroGrip, dzięki czemu usuwa włoski rozmiaru ziarnka piasku a ponadto dzięki takiemu rozwiązaniu za jednym pociągnięciem usuwa znacznie więcej włosów, co wyraźnie przyspiesza depilację. Wbudowana lampka podświetla depilowany obszar, dzięki czemu bez problemu zauważam nawet najmniejsze włoski przez co depilacja jest bardziej skuteczna. Depilatora można używać w wilgotnym środowisko czy to w ciepłej kąpieli lub pod prysznicem. Ciepła woda wyzwala endorfiny, które uśmierzają ból a dodatkowo zmniejsza się poczucie dyskomfortu oraz podrażnienie skóry. Osobiście jestem odporna na ból a regularne używanie na przestrzeni lat różnych modeli depilatora skutecznie mnie na ten ból uodporniło. Także nie straszne mi jest używanie tego typu urządzenia nawet na suchej skórze. Po każdym użyciu należy dokładnie umyć depilator, aby usunąć pozostałe po depilacji włoski. Dzięki temu, że depilator ten jest w 100% wodoodporny można szybko, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie umyć go pod bieżącą wodą. Według mnie jest to świetne i higieniczne rozwiązanie.

Uzupełnieniem modelu Silk-épil 9 Wet&Dry są różnego rodzaju nakładki. W moim komplecie mam trzy o większych rozmiarach do wykonania peelingu i masażu całego ciała. Niebieska szczoteczka służy do wykonania głębokiego peelingu, która ogranicza wrastanie w skórę odrastających włosów dzięki działaniu złuszczającemu o 6-krotnie większej skuteczności niż w przypadku peelingu ręcznego. Szczoteczka fioletowa do delikatnego peelingu wyraźnie poprawia wygląd skóry, nadając jej jedwabistą gładkość a zielona nakładka służy do masażu głębokiego co znacznie poprawia krążenie krwi, zapewniając w efekcie zauważalnie lepszy wygląd skóry.

W zestawie znajdziemy też coś do twarzy. To szczoteczka soniczna z trzema wymiennymi szczoteczkami: standardową do codziennego stosowania, niebieską do peelingu oraz różową z delikatnym włoskiem dla skóry delikatnej i wrażliwej. Regularne używanie szczoteczki zdecydowanie poprawia wygląd skóry, nadając jej jedwabistą gładkość. Szczotka jest idealna jest do skóry twarzy jak i dekoltu. W delikatny i skuteczny sposób usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki setkom mikrooscylacji szczoteczka do peelingu Braun FaceSpa działa 6 razy bardziej efektywnie niż ręcznie wykonywany zabieg. Podczas codziennego oczyszczania wykonuje delikatny peeling i wygładza skórę. Szczoteczka do peelingu skutecznie usuwa suchy i martwy naskórek, odsłaniając młode komórki skóry i jej naturalny blask. To doskonałe przygotowanie skóry do przyjęcia kremów i żeli nawilżających.

Obsession