Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
6 wrz

Laura Mercier brow powder duo

Uwielbiam wszelkie produkty do stylizacji brwi. I choć ostatnio skusiłam się na wizytę w Brow Bar Sephora nie zrezygnowałam ze stosowania produktów do ich podkreślania; ot, po prostu nakładam mniejsze ilości tego typu produktów. Nowy zestaw Laura Mercier do stylizacji brwi zawiera kolorową pomadę oraz puder, które ułatwiają uzyskanie efektu pełnych, naturalnie wyglądających brwi. Bardzo cieszy mnie zaproponowana przez markę kolorystyka. Mamy tu trzy dostępne kolory: Ash, Blonde oraz Brunette przy czym mój kolor ma zdecydowanie chłodnawy odcień. W końcu chłodny oddech od wszystkich tych bardzo ciepłych kolorów, które serwują nam inne firmy poprzez kolejne odsłony cieni i pomad do podkreślania brwi.

Brow Powder duo to urocze pudełko, w którym znajdują się dwie formuły – pudrowa do podkreślania brwi i gęsta pomada o lekkim kolorze do ich utrwalania. Produkt nałożony razem zwiększa naturalną strukturę brwi i nadaje im intensywny kolor. Połączenie dwóch produktów o różnych formułach pozwala precyzyjnie dopasować odcień i intensywność makijażu tworząc naturalne, piękne brwi. Woskowo-żelowa formuła pomady pokrywa kolorem każdy włosek, pomaga uzupełnić brakujące miejsca (można nią rysować pojedyncze włoski) oraz pięknie nabłyszcza brwi natomiast nałożenie pudru na pomadę dodaje głębi i wymiaru. Makijaż z użyciem Brow Powder duo (cena 159 zł) jest długotrwały, nawet do 8 godzin, nie rozmazuje się i nie osypuje.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Przy okazji chciałabym poinformować, że kultowy, niewiarygodnie lekki, transparentny i jedwabisty puder utrwalający Translucent jest teraz do dostania w super cenie, obniżonej aż o 26%! Informacji i promocji szukajcie w perfumerii Douglas.

Obsession