Popularne wpisy

Chanel Eyes Collection
Zobacz Wpis
Chanel Hydra Beauty
Zobacz Wpis
Burberry Complete Eye Palette
Zobacz Wpis
Na górę
25 lip

Real Techniques Blend + Blur Brush Collection

Real Techniques to niewątpliwie lider jeśli chodzi o pędzle i akcesoria do makijażu. To opatentowane, wysokiej jakości pędzle i gąbki do makijażu polecane przez znane w Wielkiej Brytanii siostry-wizażystki Nick & Sam Chapman. W swojej obszernej kolekcji mam ich całkiem sporą gromadkę i bardzo często z nich korzystam dlatego tym bardziej ucieszyła mnie wiadomość o nowej kolekcji Blend + Blur Brush, na którą składają się owalne pędzle do podkładu, konturowania, cieniowania oraz średniej wielkości do nakładania różu lub rozświeltacza. Pędzle kolekcji Blend + Blur Brush, podobnie jak wszystkie sygnowane logo marki, zostały wykonane z syntetycznego włosia. Włosie kolekcji Blend + Blur Brush jest wyjątkowo miękkie, mocno upakowane i trwałe dlatego nie wypada nawet przy częstym użytkowaniu. Trzonki pędzli posiadają antypoślizgowe tworzywo, dzięki któremu wygodnie wykonuje się makijaż.

Owalna, sporych rozmiarów główka pędzla do podkładu z kolekcji Blend + Blur świetnie sprawdza się w przypadku kremowych lub płynnych podkładów. Pędzel ma zaokrąglone, gęste włosie, dzięki czemu pomaga precyzyjnie rozprowadzić podkład i puder po twarzy, dając efekt jednolitej cery. Należy je aplikować kolistymi ruchami nie zapominając o okolicach oczu. Z nim codzienny makijaż staje się dziecinnie prosty. Konturowanie bez smug i nieestetycznych plam? Z kolekcją Blend+Blur to możliwe! Dzięki tak zwięźle skonstruowanemu włosiu podkład rozprowadza się precyzyjnie i bez smug, co zdarzało mi się często podczas nanoszenia podkładu zwykłym flat topem. Całość zajmuje chwilę a pokrycie twarzy podkładem czy bb kremem przy użyciu tego pędzla na myśl przywodzi delikatne masowanie skóry twarzy za pomocą szczoteczki. Nie pobudzimy tu może krążenia bo efekt ten jest niezwykle delikatny, niemniej uczucie jest przyjemne. Mam wrażenie, że jeśli chodzi o płynne konsystencje to pędzel nie pochłania zbyt dużej ich ilości przez co aplikacja jest wydajna a i zmycie pędzla nie jest problemem. Odnajdziemy tu łatwość w nakładaniu oraz precyzję i zadowalający efekt końcowy. Natomiast pędzel do konturowania, pomoże osiągnąć wymarzony kontur twarzy w zaledwie kilka minut! Konturowanie to cześć codziennego makijażu – najtrudniejsza i pochłaniająca najwięcej czasu – teraz jest dużo szybsza i prostsza. Wystarczy zamoczyć średniej wielkości główkę w kremowym lub prasowanym produkcie i z łatwością wykonturować żuchwę, policzki i skronie w kilka chwil. Specjalnie zaprojektowany, niekonwencjonalny uchwyt i nachylona pod kątem końcówka pędzla ułatwia bardzo dokładną aplikację kosmetyku.

Przy okazji wspomnę o kosmetyku, który świetnie współgra z pędzlami Blend + Blur. Mowa o wielobarwnej palecie bronzerów Face glow bronzing wheel od marki Isadora, którą używam ostatnio nieprzerwanie. To koło rozświetlająco – matujących bronzerów w kolorze różowego złota (rose gold) i brązu, które pięknie podkreślają moją letnią opaleniznę. Letni, brązujący makijaż z wykorzystaniem palety Face glow bronzing wheel delikatnie podkreśli opaleniznę i nada jej złocisty połysk. Ogromnym plusem wielokolorowej palety jest fakt, że kolorów możemy zarówno używać solo, jak i łączyć je wzajemnie ze sobą. Kompozycji kolorystycznych jest więc cała masa, bo nawet jeśli nie ma tu poszukiwanego odcienia idealnego, same możemy go sobie stworzyć, mieszając wzajemnie kolory znajdujące się w kole. Wszystkie odcienie są mają dobrą pigmentację a więc wystarczy odrobina na pędzlu, by pięknie podkreślić policzki i wybrane partie skóry. Bardzo lubię tą paletkę bo idealnie sprawdza się przy mojej ciepłej kolorystycznie cerze.

Obsession